Home / Макіяж / Пудра – основні види та правила нанесення

Пудра – основні види та правила нанесення

Пудра завжди знаходиться в сумочці більшості представниць прекрасної статі. Саме цей засіб допомагає замаскувати недоліки шкіри, досягти ідеального кольору обличчя і нанести бездоганний макіяж. Як правильно вибрати пудру, що допомагає зробити жінок красивішими.

Розсипчаста пудра

Пудра - основні види та правила нанесення

Розсипчастий засіб необхіднийа для щоденного макіяжу. Краще, якщо пудра і тональна основа будуть одного і того ж бренду. До складу розсипчастої пудри повині входити рослинні комоненти та мінерали. Має також значення і розмір частинок пудри – чим дрібніші частинки, з яких вона складається, тим краща її якість.

Компактна пудра

Пресовану пудру добре мати з собою в сумочці і використовувати протягом дня, щоб поправляти макіяж. Власницям комбінованої і жирної шкіри краще підбирати пудру з матуючим ефектом або мерехтливими частками – такий засіб захистить обличчя від появи блиску.

Пудра в кульках

Такий засіб ідеальний для щоденного використання. Переваги даної пудри: ніколи не наноситься багато пудри, різноманіття колірової палітри допоможе підібрати і створити ідеальний тон шкіри. Найкраще купувати кульки різних кольорів: у такої пудри приємна текстура, кульки не кришаться і не бруднять одина одну. Крім того, кульки іншого кольору можна використовувати як рум’яни.

Пудра – мус

Цей косметичний засіб підходить жінкам, у яких часу – обмаль. Даний засіб поєднує в собі переваги пудри і тонального крему. Однак при виборі такої пудри має сенс відштовхуватися від типу шкіри. Для комбінованого та жирного типу підійде компактна крем- пудра, яка вирівнює шкіру, усуває неприємний блиск і сприяє збереженню матового тону протягом дня. Для нормального та сухого типу шкіри варто звернути увагу на крем- пудру зі зволожуючими компонентами. З обережністю потрібно підходити до використання пудри – мусу при яскраво виражених розширених порах – вона може підкреслити цей недолік.

Прозора світловідбиваюча пудра

Її ще називають пудрою – фініш. Це ідеальний варіант для завершення образу. Через свої відмінні абсорбентні якості цей засіб чудово підходить для жирного типу шкіри. Однак, щоб не зіпсувати б’юті -образ, потрібно правильно його наносити: за допомогою об’ємної кісточки набрати невелику кількість пудри, струсити надлишки і нанести засіб круговими рухами на обличчя, особливо приділяючи увагу Т -зоні.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *