Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Вибираємо масло для зміцнення волосся

Вибираємо масло для зміцнення волосся

Вже багато століть кращими засобами для зміцнення волосся вважаються натуральні рослинні масла. І сучасні жінки на власному досвіді переконалися, що це дійсно так.

Важливо лише підібрати найбільш відповідні масла і знати правила їх використання. Енциклопедія Краси розкаже, яке масло краще вибрати для зміцнення волосся.

Масло для зміцнення волосся: яке вибрати?

  • Ефективно для зменшення і запобігання випаданню локонів касторове масло . Воно містить всі основні жирні кислоти (лінолеву, олеїнову, ріцінолеїнову, пальмітинову і стеаринову), і вітаміни. Додаткова перевага цієї олії – при висиханні вона не утворює жирну плівку на волоссі і має гарне поглинанням.

Кетамін для зміцнення волосся застосовують так: підігрівають на водяній бані, ділять локони на проділи і втирають по проділах в коріння, розподіляючи гребінцем з рідкими зубчиками по довжині пасом. Голову укутують поліетиленом і рушником, тримають годину і змивають, використовуючи шампунь. Повторюють процедуру до декількох разів на тиждень.

Якщо втрата волосся дуже інтенсивна, роблять таку олійно-цибульну маску : по 2 ложки масла і цибульного соку перемішують і втирають в коріння, далі все виконують так само, змиваючи через 40 хвилин.

  • Зміцнює локони і стимулює зростання мигдальне масло для волосся, воно, крім того, робить його структуру еластичною і пружною, надає блиск. Як правило, його використовують у чистому вигляді, просто розподіляючи пальцями або гребінцем біля коріння і по всій довжині. Якщо волосся жирне, масло наносять перед миттям. Щоб зробити цю процедуру більш ефективною, в масло мигдалю додають ефірні масла для волосся кипариса або кедра (по 2 краплі). При сухому типі волосся мигдальне масло наносять після миття, поки вони ще вологі, маску роблять, додавши ефірні олії апельсина, мандарина, іланг-ілангу або сантала.
  • Зміцнить і прискорить ріст волосся реп’яхова олія . Вона покращує кровообіг, живить шкіру голови корисними речовинами, зменшує лупу сухість і свербіж, надає гладкість і блиск.

Волосся, зволожене і розділення на проділи, так само просочують маслом, добре втирають і загортають. Чим більш тривалий час олія буде на волоссі, тим більш швидким і помітним буде результат. Повторюють процедуру 1-2 рази на тиждень тривалістю до 2 місяців. Між курсами роблять перерву 2 тижні.

Додають реп’яхову олію і в комплексні маски для зміцнення волосся . Одну з них готують так: з’єднують реп’яхову олію, мед, лимонний сік (порівну) і яєчний жовток. Всі інгредієнти, крім яйця, нагрівають на водяній бані, трохи остуджують і додають жовток. Далі процедуру проробляють стандартним способом, витримуючи годину, повторюють 1 раз на тиждень протягом 2 місяців. Власниці сухого волосся з рецепту виключають лимонний сік.

  • Застосовують для зміцнення локонів та інші рослинні масла, в тому числі лляне масло , кокосове  масло, масло жожоба і масло обліпихи для волосся ,  їх використовують і без добавок (у чистому вигляді), і в складі поживних зміцнювальних масок.

Хороший зміцнювальний вплив на волосся роблять і деякі ефірні масла . Однак вони дуже концентровані і тому їх додають в шампуні або натуральні маски, наприклад, на столову ложку будь-якого з рослинних масел беруть 2-3 краплі ефірного.

  • Сприяють зміцненню і перешкоджають випадання локонів ефірні масла іланг-ілангу мускатного горіха, кедра, лаванди, мірри, ладану, петітгрейна, розмарину , грейпфрута, базиліка.

Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *