Home / Твоя краса / Нігті / Вибираємо і використовуємо лампу для сушки гель-лаку

Вибираємо і використовуємо лампу для сушки гель-лаку

Вибираючи для себе лампу для сушки гель-лаку на нігтях, варто задуматися про його універсальність. Лампа повинна допомагати швидко і якісно завершувати процедуру манікюру, незалежно від того, лак або гель використовуються в якості декоративного покриття.

Якщо ж працюєш майстром манікюру, і лампа необхідна для професійної діяльності, спиратися доведеться на інші фактори. Може бути, вам доводиться відвідувати клієнтів на дому? Тоді в пріоритеті компактність приладу. Для інших же важлива потужність і зручність використання апарату.

Вибираємо і використовуємо лампу для сушки гель-лакуВ принципі, процедура з простим лаком і дизайн манікюру з гелем, тверднуть тільки від дії ультрафіолету, відрізняються мало. В обох випадках спочатку проводиться звичайна обробка нігтів, відсувається кутикула.

Бажано перед нанесенням гелю зробити розслаблюючі ванночки, крапнувши пару крапель ефірного апельсинового або лавандового масла у воду.

Так простіше розм’якшити шкіру, щоб надалі її не травмувати при роботі з нігтьовими пластинами.

При нанесенні звичайного лаку процедура манікюру завершується обробкою кутикули, а перед тим, як починати працювати з гелем, готуються нігті. З них м’яким баффом счищається верхній глянцевий шар, щоб забезпечити надійне покриття.

Потім вони обезжирюються спеціальним засобом, спиртом або ацетоном, і потім покриття наносять у кілька шарів:

   1 – база або праймер;

   2 – в 1-2 шари кольорове покриття;

   3 – захисний шар.

Кожен шар ретельно просушується в лампі для сушки гель-лаку. Потім зайвий липкий шар знімається ватним диском. При сушінні звичайного лаку після закінчення процедури нігті краще не чіпати.

Вибираємо лампу для сушки гель-лаку

Щоб виконати процедуру нарощування гелевих нігтів, провести манікюр за допомогою гель-лаку, швидко і якісно закріпити звичайний лак, сушка необхідна. Щоб правильно вибрати універсальний апарат для сушки лаку для нігтів, потрібно хоча б представляти їхні функції.

 Вибираємо лампу для сушки гель-лаку по типу:

    Прилади, в яких встановлені світлодіодні LED лампи, зазвичай оснащені таймером. Вони дуже швидко висушують полімери – максимальний час на сеанс – 30 секунд;

   УФО-прилади, оснащені люмінесцентними лампочками, не завжди мають вбудований таймер, і час доводиться засікати. Та й часу на процедуру потрібно від 1,5 хвилини.

 Якщо лампу для сушки гель-лаку вибираєте для особистого користування, то достатньо придбати найпростішу модель. У ній доводиться сушити кожну руку окремо, але в неї вбудований зручний роздільник для пальців, і зазвичай, таймер.

 Наступна категорія моделей вже вважається професійною.

 В лампу для сушки гель-лаку вбудований таймер, роздільник для пальців із дзеркальною поверхнею, звуковий сигнал. У них обов’язково вбудований вентилятор, щоб не допустити перенагрівання.

 Манікюрні салони обов’язково набувають в користування лампу для сушки гельлаку, в якій одночасно висушуються 2 руки.

Потужність – це дуже важливий параметр для вибору пристрою УФО.

 Звичайний гель застигає при потужності від 6 Вт, але якщо застосовуються професійні полімери, такої потужності буде мало.

 Вибираємо лампу для сушки гель-лаку : найбільш популярні моделі

    Бюджетний варіант – вбудований дзеркальний відбивач і кнопка включення, потужність 9 Вт Підходить для сушки шеллаку і простого лаку;

   Дорожча модель – КМ-1401 це УФО-сушка оснащена 2 лампами з потужністю по 7 Вт, має висувне дно і дзеркальний відбивач з металу;

   Наступна лампа КМ – містить вбудовані 4 лампи потужністю по 9 Вт, дзеркальний відбивач, вентилятор, таймер. Але встановлюється він тільки на 2 значення – 90 і 120 секунд. Висувне дно;

   КМ – 702. Ті ж функції, що у попередньої моделі і така ж потужність. Компактне виконання, розширена настройка таймера;

   Дорогу лампу для сушки гель-лаку і звичайного лаку для нігтів – КМ-201 – потужністю 36 Вт встановлюють в салонах. Лампи всього 2, але потужність у них по 18 Вт, таймер встановлюється посекундно.

 Зрозуміло, носити велику лампу з собою в сумочці неможливо, але якщо професійно займаєтеся манікюром, то вона буде кращим вибором.

 Вибираємо лампу для сушки гель-лаку , знайомимось з правилами користування

 Мало знати, як вибрати лампу для сушки гельлаку і звичайного лаку, потрібно нею правильно користуватися, щоб вона довше служила:

    Після придбання пристрою його обов’язково потрібно протерти від заводського пилу і забруднень.

   Замінювати лампи необхідно відразу ж, як тільки вони перегоріли або почали блимати – інакше якісну сушку здійснити не вдасться. Бажано купити відразу ж кілька ламп, купуючи прилад УФО, щоб потім із заміною не було проблем. До речі, міняти лампочки необхідно навіть тоді, коли вони працюють справно, кожні 2000 годин.

   Зчищають гель, якщо він прилип до корпусу, яким-небудь гострим предметом, і дуже акуратно. Розчинником користуватися не можна.

   Регулярно потрібно проводити дезінфекцію, протираючи пристрій спиртом, нанесеним на м’яку ганчірочку або ватний диск. Особливо важливо це робити, якщо лампа в громадському користуванні.

   Якщо полімеризація не відбувається за 120 секунд, значить, з пристроєм проблеми. Потрібно або міняти лампу, або нести його в майстерню.

   Користуватися сушкою не можна, коли на неї потрапила рідина. Потрібно чекати, щоб вона випарувалася.

   Прилад не повинен бути постійно включеним. Кожну годину-півтори його потрібно відключати на 10-15 хвилин, щоб не допустити перегріву.

 У тому випадку, коли при включенні в розетку відчувся запах гуми, шнур з розетки необхідно видалити. Втім, так чинять при користуванні будь-яким побутовим приладом. Неприємний запах свідчить про несправність розетки, шнура або самого пристрою.

Читайте також: Як самостійно зняти гель-лак і не втратити нігті

 Якщо знехтувати «ароматним» попередженням, можна залишитися і без приладу, і без всієї проводки. Є ризик появи короткого замикання.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *