Home / Твоя краса / Обличчя / Електрична щітка для обличчя

Електрична щітка для обличчя

Clarisonic, Olay, Clinique – ці авторитетні бренди випускають сучасний гаджет. Чи потрібна вам щітка для обличчя? Ми вирішили оцінити всі «за» і «проти». Clarisonic Щітка Clarisonic входить в список засобів must-have у знаменитостей, б’юті-блогерів, косметологів. Однак є й певна кількість експертів, які не поспішають рекомендувати цей косметичне нововведення всім. Де правда?

Що таке електрична щітка для обличчя?

Електрична щітка для обличчяЦя електрична щітка, яка використовує ті ж технології,що і електрична зубна щітка. Тобто, сама вібрує і обертається, забезпечуючи чистячі рухи. Зрозуміло, щітка для обличчя має більш м’яку і ніжну щетину, ніж зубні щітки.

Користь чи шкода?

Електричні щітки для осбличчя позиціонуються як гаджет для очищення, а не для пілінгу. І тому жінки сміливо використовують їх двічі на день, при умові вранці і ввечері. Виробники додають, що щітками можна користуватися при кожному очищенні шкіри і навіть без миючого засобу. Однак, як випливає з результатів тестування, щітка крім очищення ще й відлущує. І такий частий пілінг несе шкірі більше шкоди, ніж користі, особливо для сухої і чутливої шкіри.

З одного боку, пілінг – річ корисна для шкіри. Це факт, тому що, видалення верхнього шару мертвих клітин з поверхні шкіри призводить до появи оновленої, яскравої, гладкої шкіри з рівним тоном. Відлущування також скорочує дрібні зморшки і шліфує нерівності. Крім цього, процедура корисна для шкіри, так як покращує проникнення доглядових засобів, підвищує ефективність кремів і сироваток. Плюс – збереження пор шкіри чистими допомагає запобігти появі прищів. Коротше, виходять одні переваги. Чому ж частий пілінг шкідливий?

Разом з мертвими клітинами знищується і захисний шар шкіри. Зверхвідлущування оголює той шар шкіри, який поки не готовий вийти на поверхню, і це виражається в червоній і роздратованій шкірі з хворобливою реакцією. Шкіра, позбавлена захисного бар’єру, схильна до інфекцій, погано загоюється, в результаті стає оновленою і ясною, а навпаки, вічною раною.

Як часто користуватися щітками?

Зрозуміло, що пілінг потрібен, але необхідно стежити за правильною періодичністю цієї процедури. І все залежить від типу шкіри:

– Якщо ваша шкіра досить товста, то електричну щітку можна застосовувати двічі на день, не боячись побічних ефектів. До слова, найтовстіша шкіра обличчя – у чоловіків, і деякі бренди виробляють щітки для чоловіків.

– Якщо шкіра суха або чутлива, для неї ідеальна регулярність пілінгу – 2-3 рази на тиждень. Але важливо стежити за індивідуальною реакцією шкіри на щітку. Для деяких навіть пілінг 2 рази на тиждень буде надлишковим.

– Нормальну шкіру можна відлущувати 3-4 рази на тиждень, рідше – кожного дня.

Таким чином, як кажуть виробники, електричні щітки, дійсно підходять більшості з нас. Однак є випадки, коли застосування щіток слід припинити або хоча б призупинити:

• Якщо в комбінації з електричною щіткою використовується миючий засіб з AHA або BHA (альфагідроксидні або бетагідроксидн кислоти), то найчастіше це приводить до зверхвідлущування, шкідливому для шкіри. Слід також з особливою обережністю застосовувати щітку, якщо в ваших доглядових засобах присутні ці кислоти. При перших ознаках подразнення шкіри, застосування щітки слід припинити.

• При розацеа на сайтах виробників щіток вказується, що при розацеа використовувати цей продукт можна, що підтверджується їх дослідженнями. Проте є думка незалежного дерматолога. Доктор Леслі Бауман (Dr. Leslie Baumann)) наполягає на тому, що використання щітки для обличчя повинні уникати жінки з чутливою і схильною до акне шкірою, а також страждають розацеа.

Хороші новини

Виробники електричних щіток для шкіри постійно моніторять ефективність своїх продуктів. І результати їх досліджень нерідко дуже вражають. Наприклад, виробники Clarisonic провели лабораторні тести, в ході яких з’ясували, що щітки в 6 разів краще очищають від залишків засобів макіяжу, ніж ручна чистка. Це дає нам підстави вважати, що електричні щітки більш ефективні для очищення від продуктів на масляній основі, а також для водостійких засобів.

Взагалі, тішить те, що відгуки професійних косметологів на новий продукт, в цілому, хороші.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.