Головна » Твоя краса » Обличчя » Електрична щітка для обличчя

Електрична щітка для обличчя

Clarisonic, Olay, Clinique – ці авторитетні бренди випускають сучасний гаджет. Чи потрібна вам щітка для обличчя? Ми вирішили оцінити всі «за» і «проти». Clarisonic Щітка Clarisonic входить в список засобів must-have у знаменитостей, б’юті-блогерів, косметологів. Однак є й певна кількість експертів, які не поспішають рекомендувати цей косметичне нововведення всім. Де правда?

Що таке електрична щітка для обличчя?

Електрична щітка для обличчяЦя електрична щітка, яка використовує ті ж технології,що і електрична зубна щітка. Тобто, сама вібрує і обертається, забезпечуючи чистячі рухи. Зрозуміло, щітка для обличчя має більш м’яку і ніжну щетину, ніж зубні щітки.

Користь чи шкода?

Електричні щітки для осбличчя позиціонуються як гаджет для очищення, а не для пілінгу. І тому жінки сміливо використовують їх двічі на день, при умові вранці і ввечері. Виробники додають, що щітками можна користуватися при кожному очищенні шкіри і навіть без миючого засобу. Однак, як випливає з результатів тестування, щітка крім очищення ще й відлущує. І такий частий пілінг несе шкірі більше шкоди, ніж користі, особливо для сухої і чутливої шкіри.

З одного боку, пілінг – річ корисна для шкіри. Це факт, тому що, видалення верхнього шару мертвих клітин з поверхні шкіри призводить до появи оновленої, яскравої, гладкої шкіри з рівним тоном. Відлущування також скорочує дрібні зморшки і шліфує нерівності. Крім цього, процедура корисна для шкіри, так як покращує проникнення доглядових засобів, підвищує ефективність кремів і сироваток. Плюс – збереження пор шкіри чистими допомагає запобігти появі прищів. Коротше, виходять одні переваги. Чому ж частий пілінг шкідливий?

Разом з мертвими клітинами знищується і захисний шар шкіри. Зверхвідлущування оголює той шар шкіри, який поки не готовий вийти на поверхню, і це виражається в червоній і роздратованій шкірі з хворобливою реакцією. Шкіра, позбавлена захисного бар’єру, схильна до інфекцій, погано загоюється, в результаті стає оновленою і ясною, а навпаки, вічною раною.

Як часто користуватися щітками?

Зрозуміло, що пілінг потрібен, але необхідно стежити за правильною періодичністю цієї процедури. І все залежить від типу шкіри:

– Якщо ваша шкіра досить товста, то електричну щітку можна застосовувати двічі на день, не боячись побічних ефектів. До слова, найтовстіша шкіра обличчя – у чоловіків, і деякі бренди виробляють щітки для чоловіків.

– Якщо шкіра суха або чутлива, для неї ідеальна регулярність пілінгу – 2-3 рази на тиждень. Але важливо стежити за індивідуальною реакцією шкіри на щітку. Для деяких навіть пілінг 2 рази на тиждень буде надлишковим.

– Нормальну шкіру можна відлущувати 3-4 рази на тиждень, рідше – кожного дня.

Таким чином, як кажуть виробники, електричні щітки, дійсно підходять більшості з нас. Однак є випадки, коли застосування щіток слід припинити або хоча б призупинити:

• Якщо в комбінації з електричною щіткою використовується миючий засіб з AHA або BHA (альфагідроксидні або бетагідроксидн кислоти), то найчастіше це приводить до зверхвідлущування, шкідливому для шкіри. Слід також з особливою обережністю застосовувати щітку, якщо в ваших доглядових засобах присутні ці кислоти. При перших ознаках подразнення шкіри, застосування щітки слід припинити.

• При розацеа на сайтах виробників щіток вказується, що при розацеа використовувати цей продукт можна, що підтверджується їх дослідженнями. Проте є думка незалежного дерматолога. Доктор Леслі Бауман (Dr. Leslie Baumann)) наполягає на тому, що використання щітки для обличчя повинні уникати жінки з чутливою і схильною до акне шкірою, а також страждають розацеа.

Хороші новини

Виробники електричних щіток для шкіри постійно моніторять ефективність своїх продуктів. І результати їх досліджень нерідко дуже вражають. Наприклад, виробники Clarisonic провели лабораторні тести, в ході яких з’ясували, що щітки в 6 разів краще очищають від залишків засобів макіяжу, ніж ручна чистка. Це дає нам підстави вважати, що електричні щітки більш ефективні для очищення від продуктів на масляній основі, а також для водостійких засобів.

Взагалі, тішить те, що відгуки професійних косметологів на новий продукт, в цілому, хороші.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *