Home / Твоя краса / Тіло / Вправи для схуднення попи: один з найкращих комплексів

Вправи для схуднення попи: один з найкращих комплексів

Важко переоцінити роль сідниць у зовнішності жінки. Це одна з найбільш спокусливих частин жіночого тіла, так що ті, хто піклуються про свою фігуру, приділяють їм чимало уваги. Вони повинні бути підкаченими, пружними, але ніколи – не загодованими. Однак саме тут дуже часто осідають зайві кілокалорії, з’їдені на позапланової вечірі. Щоб таких проблем не виникало, досить регулярно виконувати вправи для схуднення попи, і ця частина тіла не буде розчаровувати вас своєю важкістю. Існує маса спеціальних комплексів, розроблених для цієї мети, причому можна знайти не тільки їх докладні описи, а й пряму демонстрацію в відео. Щоб заняття були повноцінними, непогано підібрати спочатку необхідний інвентар, який допоможе стати стрункішою в найстисліші терміни.

Вправи для схуднення попи. Інвентар

Вправи для схуднення попи один з найкращих комплексів

Кожен комплекс вправ для схуднення попи відрізняється своїми перевагами і недоліками. Вибирайте той, в якому використовуються найрізноманітніші пристосування, які збільшують ефективність вправ. Вони дозволять підтягти і підкачати сідниці в гранично короткі терміни. Так, спортивний інвентар потребує певних фінансових витрат, але якщо ви рішуче налаштовані зробити дану частину свого тіла спокусливою і бездоганною, без цього не обійтися. Ті, хто зважилися схуднути швидко і ефективно, розуміють, наскільки це важливий момент в даному заході. Отже, фізичні вправи для схуднення попи дуже часто припускають використання наступного інвентарю.

Скакалка – спортивний снаряд художньої гімнастики, який забезпечує повноцінне, якісне навантаження на м’язи сідниць, тим самим зміцнюючи їх, роблячи пружними, підтягнутими, красивими, без неприємного відвисання.

Велотренажер – спортивний імітатор велосипеда, буває різних видів (пасовим, з колодковим захопленням диска, магнітний, еліптичний, електромагнітний, міні-велотренажер), Будь-який з них дозволить вам постійно контролювати форму сідниць: з таким спортивним інвентарем буде легше і швидше впоратися з жировими відкладеннями.

Гантелі – відмінний спортивний снаряд для виконання найрізноманітніших фізичних вправ (в тому числі і для схуднення сідниць) з обтяженнями (оптимальна вагове навантаження – 2-3 кг), спрямованих на розвиток і підтяжку сідничних м’язів, так як вони допомагають правильно розподілити на них навантаження – це дозволить домогтися в рекордно короткі терміни потрібного ефекту: не тільки схуднення сідниць, але і красивих, пружних, чітких обрисів.

Гумова стрічка-амортизатор отримала останнім часом дуже широке поширення, тому що одна здатна часом замінити мало не весь спортзал. Правда, це ще новинка в спортивному світі, а тому цей інвентар зустрічається в комплексах вправ для схуднення попи досить рідко. Але про всяк випадок її краще придбати, тому що, застосовуючи її регулярно в домашніх умовах для корекції фігури, ви швидко оціните всі її незаперечні переваги – схуднути за нею в сідницях не складе проблем.

Звичайно, не обов’язково використовувати всі ці предмети: різні комплекси припускають застосування 1-2 з них. Все буде залежати від того, які саме вправи для схуднення  попи ви підберете під свою фігуру.

Але чим більше інвентарю ви будете використовувати в рамках своїх занять, тим швидше досягнете потрібного результату. Однак, перш ніж підбирати комплекс, уважно вивчіть протипоказання: не всім дозволені інтенсивні фізичні навантаження, пов’язані з схудненням цієї частини тіла.

Протипоказання до виконання вправи для схуднення попи

Деякі помилково вважають, що м’яке місце не є зосередженням вузлових моментів здоров’я, тому для фізичних навантажень на сідниці не існує ніяких протипоказань. Сідниці пов’язані і з сечостатевою системою, і з хребтом, і з жіночими статевими органами. Тому потрібно бути дуже акуратними і обережними у виборі комплексу.

Існує цілий ряд захворювань, які не дозволяють інтенсивні заняття, спрямовані на схуднення сідниць.

До них відносяться:

хронічні або гострі захворювання сечостатевої системи;

сколіоз;

міжхребцева грижа;

остеохондроз;

спондиліт;

протрузія міжхребцевого диска;

спондильоз;

стеноз хребетного каналу;

варикоз;

пухлини будь-якого походження;

хронічні або гострі захворювання жіночих статевих органів.

Якщо присутні дані проблеми зі здоров’ям, краще звернутися за допомогою до фахівців: тренерів фітнесу, лікарів, дієтологів.

Вони допоможуть схуднути в сідницях якимись іншими способами. Якщо ж здоров’я дозволяє, перерахованих вище протипоказань немає, можна сміливо вибирати найефективніші вправи для схуднення попи  і починати заняття якомога швидше, щоб привести свою фігуру в порядок і більше не комплексувати.

Вправи для схуднення попи – комплекс

Можна знайти комплекс вправ для схуднення сідниць самостійно. Можна порадитися з тими, хто вже практикувався і зміг досягти певних результатів. Безвиграшним варіантом стане консультація у фітнес-тренера, який зможе оцінити недоліки вашої фігури з точки зору професіонала і підкаже, що робити і на чому саме зупинити свій вибір. Пропонуємо вашій увазі один з дуже популярних і дієвих комплексів вправ спеціально для схуднення сідниць.

При регулярних заняттях він дозволить вам швидко привести в порядок проблемні м’язи.

Почніть комплекс з велотренажера. Режим навантаження підберіть індивідуально.

Продовжити можна стрибками на скакалці: 50 разів – найоптимальніша кількість.

Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, ручки витягніть уздовж тіла. Втягніть живіт. Зіпріться на п’яти, щоб відчувати себе стійко. Потім відірвіть плавно і повільно таз від підлоги. Після цього так само не поспішаючи поверніться у вихідне положення. Дану вправу для схуднення сідниць потрібно повторити тричі по 30 разів.

Початкове положення залиште те ж саме, що в попередній вправі. Потрібно підняти таз, потім випрямити будь-яку ногу, утримувати її протягом 5-6 секунд. Далі можна опустити таз на підлогу. Далі повторити цю вправу, але вже з іншої ноги. Виконувати потрібно тричі по 30 разів.

Треба встати на коліна, спертися на долоні. Коліна повинні торкатися одне одного, долонями упріться в підлогу, розташуйте руки на ширині плечей. М’язи живота повинні бути злегка напружені. Далі потрібно відвести ногу назад і підняти її вгору, розтягнувши на всю довжину. Потім поміняти ногу. Повторювати дану вправу для схуднення сідниць потрібно тричі 25 разів.

Початкове положення залиште те ж саме, що описувалося в попередній вправі. Поміняти потрібно опору: не на долоні, а на лікті. Потім відвести ногу так само назад, підняти вгору, при цьому коліно в згині має становити кут в 90 градусів. Далі нога змінюється. Повторювати дану вправу краще по 3 підходи 30 разів.

Треба встати на коліна, спертися на долоні. Коліна торкаються одне одного, долоні чітко, пружно впираються в підлогу, руки розташовані на ширині плечей. Потрібно відвести одну ногу в сторону так, щоб вона становила кут в 90 градусів по відношенню до тіла і одночасно паралельно підлозі. Постарайтеся утримати її в такому положенні протягом усього 5-6 секунд. Після цього можна повернутися у вихідну позицію. Краще повторити дану вправу для схуднення сідниць тричі 30 разів. Ноги, відповідно, потрібно міняти.

Для цієї вправи знадобляться гантелі (вага вибирається індивідуально: вони повинні бути орієнтовно по 2-3 кг кожна). Візьміть в руки гантелі. Встаньте прямо. Зробіть великий крок вперед з правої ноги. Не нахиляйтеся, спина повинна залишатися прямою. Зігніть ліву ногу в коліні, що б вся вага припала на неї. Стопи повинні бути притиснуті до підлоги. Поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 30 разів по 3 підходи. Поміняйте ногу.

Закінчити краще знову-таки стрибками на скакалці. 50 раз – і зайвих кілограмів на ваших сідницях буде не місце.

Незважаючи на те, що сам по собі цей комплекс вправ для схуднення сідничних м’язів дуже ефективний, існує кілька рекомендацій, які тільки посилять його дієвість. Якщо дотримуватися цих правил, процес досягнення потрібного результату прискориться в кілька разів.

Потрібно розуміти, що в цій справі потрібен комплексний підхід, тому що розщеплення жирів і підтяжка м’язів – це процес багатосторонній, на який впливають багато чинників.

Рекомендації до виконання вправи для схуднення попи

Щоб сідничні м’язи підтяглися, знову стали пружними і міцними, а зайві жирові прошарки з них пішли, поряд з регулярним виконанням даного комплексу вправ фахівці рекомендують дотримуватися деяких правил здорового способу життя. Вони допомагають в процесі скидання зайвих кілограмів, тим самим посилюючи дієвість фізичних занять.

Вправи для схуднення вправи – повноцінне харчування

Не потрібно поряд з фізичними вправами виснажувати себе якимись дієтами. Однак збалансувати і привести в порядок своє харчування не завадить. Існує кілька правил, які допоможуть вам швидше схуднути в сідницях. По-перше, не їжте після 18.00 (але випити склянку кефіру перед сном навіть рекомендується). По-друге, не лінуйтеся рахувати кілокалорії, які ви споживаєте за день. Їх повинно бути менше тієї енергії, що витрачається вами за день. По-третє, обмежте себе в споживанні всього жирного, мучного, солодкого і газованого. Саме така їжа сприяє ожирінню сідниць.

Вправи для схуднення попи – темп занять

Для схуднення сідниць дуже важливо, як часто ви будете займатися. Від правильно обраного темпу та інтенсивності занять буде залежати, як швидко ви досягнете результатів. Дуже добре в даному випадку взяти консультацію у фітнес-тренера. Деякі комплекси вправ для схуднення сідниць містять інструкцію, в якій розписано графік занять. Орієнтуйтеся на власну фізичну підготовку, з якою ви підійшли до даного заходу.

Якщо відчуваєте, що не зможете витримати інтенсивний темп, краще виконувати вправи для схуднення попи  потроху, але щодня. Якщо перебуваєте в хорошій фізичній формі, займатися схудненням своїх сідниць через день буде цілком достатньо.

Вправи для схуднення попи – додаткова фізичні навантаження

Щоб сідниці схудли швидше, можна дати їм додаткову фізичні навантаження, але не вправами. Наприклад, можна щодня здійснювати піші прогулянки по півгодини на свіжому повітрі. Катання на велосипеді і регулярні походи в басейн теж прекрасно позначаться на обрисах вашої попи. Можна відмовитися від ліфта і кожен день спускатися і підніматися виключно по сходах.

Вправи для схуднення попи – питний режим

У добу при схудненні рекомендується випивати не менше 1,5-2 л негазованої мінеральної (або хоча б просто фільтрованої) водички.

Вправи для схуднення попи – режим дня

Висипайтеся, лягайте до півночі, правильно розподіляйте фізичне і розумове навантаження, харчуйтеся в один і той же час.

шкідливі звички

з алкоголем і курінням краще розпрощатися.

Якщо сідниці є однією з проблемних місць вашого тіла і ви хочете скинути зайві кілограми саме в цій частині свого тіла, обов’язково скористайтеся даними комплексом вправ для їх похідні. При правильному харчуванні, здоровий спосіб життя і регулярних фізичних заняттях ви станете володаркою пружної, підтягнутої, дуже гарної попи, яка є безсумнівною прикрасою жіночої фігури. Головне в цій справі – не лінуватися і зробити все, щоб досягти поставленої мети.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *