Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Вправи для ніг з Анітою Луценко

Вправи для ніг з Анітою Луценко

У балерин чудова постава і стрункі ноги, про такі мріють практично всі жінки. Ви також? Аніта Луценко стверджує, що цієї мрії можна досягти за 3 тижні.

Вправи для ніг з Анітою Луценко

Наталі Портман, одна з супер популярних актрис Голлівуду, останні 3 роки її ім’я не сходить з вуст режисерів. Адже Портман, єдина з сотень претенденток змогла зіграти балерину у фільмі «Чорний лебідь», при тому, що автори фільму до останнього не вірили що актриса зможе придбати форму балерини. За 3 тижні до зйомок вона почала інтенсивні тренування і вразила режисера підтягнутими ногами.

Актриса схудла на 6 кг, майже всі танцювальні па вона виконувала без дублера. Старання Наталі Портман не пройшли даремно, роль прими стала для неї оскароносною.

Вправи які виконувала Портман покаже Аніта Луценко.

Цей комплекс вправи для ніг займе буквально 15 хвилин на день, але робити їх необхідно щодня і тоді через 3 тижні ваші ноги будуть просто шикарними. Цей комплекс задіє не тільки ноги, але і зробить гарну поставу.

Виконуючи комплекс вправ ви повинні напружувати кожен м’яз, добре напружуючи сідниці, добре відтягувати носочки і виконувати вправи дуже повільно.


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *