Home / Дозвілля / Вітання до дня Св. Валентина. Підбірочка

Вітання до дня Св. Валентина. Підбірочка

День всіх закоханеньких (Деньочок святенького Валентинчика) – святечко, під час якого прийнято вітати улюблененьких людей: коханеньких, родичів, друзів … Як правило, в якості подаруночків виступають власноруч виготовлені або придбані в магазинчику «валентиночки», солодощі, квіточки і миленькі дрібнички. Щоб моментик вручення подаруночка запам’ятався людині, що дарують, надовго, пропонуємо вам вітання до дня Св. Валентина, які неодмінненько зроблять для вашенької другої половиночки (або одного) незабутнє враженнячко.

Вітання до дня Св. Валентина. Історія

Деньочок святенького Валентинчика, або День закоханеньких – святечко, яке ідзначають14  лютенького в багато людей по всьому світу. Історія свята дня святенького Валентинчика бере свій початочок з Луперкалію стародавнього Риму. Луперкалії – фестиваль еротизму на честь богині «божевільненького» коханнячка Juno Februata і бога Фавна (Луперк – одне з його прізвиськ), покровителя стад, який відзначався щорочку 14 лютенького.

Велика частина «валентиночок» анонімна, не має зворотненької адресочки, написана справа наліво або лівенькою рукою. Так прийнято – це добавляє загадковості. Правда одержувачі змушені шукати анонімненького посланника, якщо вірять в доленьку.

Кожненький народ відзначає деньочок святенького Валентинчика по-різненькому. Британці, наприклад, в Деньочок святенького Валентинчика посилають любовненькі послання не тільки друзям і знайоеньким, але і своїм домашненьким твариночкам. Японці ж виявилися більш оригінальненькими – вони переробили 14 лютенького в «8 березня для чоловіків», коли подаруночки отримують в основному чоловіки.

Вітання до дня Св. Валентина

З Деньочком Святенького Валентинчика! Нехай любов у твоєму життячку завжди окрилює, дарує натхнення, і тільки позитивні емоції! Бажаю, щоб твоє серце ніколи не ранили і не розбивали!

***

У день любові я хочу побажати тобі зустріти Купідона, який своєю стрілою ранить тебе і найкращу (найкращого) дівчину (хлопця) в світі. І нехай взаєморозуміння стане основною Ваших відносин!

***

З Днем Святенького Валентинчика! Нехай найстрашнішою хворобою в твоєму життячку буде коханнячко! Вона ранить серця і прискорює пульс! Іноді від неї затьмарюється розум і може вразити навіть сліпота. Від неї немає ліків, і не захворіти нею жодного разу в житті ще нікому не вдавалося!

***

З Валентинчиком тебе! Бажаю, щоб стан закоханості тебе ніколи не покидав. При цьому, об’єктом бажання нехай завжди буде один і той же чоловіч! Коханнячка нескінченного!

***

Любові всепоглинаючої, любові всемогутньої тобі побажаю я в День Валентинчика. Нехай це відчуття завжди наповнює твоє серце і дарує тобі гаму незабутніх відчуттів!

***

З прекрасним Днем Любові! Нехай в твоєму життіячку ніколи не буде місця байдужості, самотності і черствості, а оточує любов, розуміння і підтримочка!

Вітання до дня Св. Валентина коханому хлопцеві

Вітаю тебе зі святечком – днем Святенького Валентинчика! Нехай твої оченята ніколи не затьмарить смуточок, а ніжненьке серце зігріває любов! Спасибі за те, що, незважаючи на всі труднощі, ти завждинько був біля мене, а коли хотілося плакати – підставляв своє сильненьке плече! Дякую Господу за те, що ти є на світі! А тобі за те, що ти є у мене! Я тебе кохаю моє прекрасне сонечко!

***

З Днем Святенького Валентинчика, коханенький мій! Я люблю тебе всім серцем і сьогодні вітаю зі святечком, бажаю щастячка! З тобою я відчуваю тебе і ясненько бачу майбутненькє, наше майбутненькє! Нехай на небі в твоєму життячку не буде хмарочок, і буде життячко благополучненьким, довгенько  виконує всі твої бажаннячка!

***

Коханенький, це прекрасненьке святечко прийшло в моє життячко разом з тобою. Я могла б довгенько перераховувати, який ти розумненький, гарненький, добренький і чудовенький. Не знаю, що в тобі мені подобається більше, та й яка різничка. Має значеннячко тільки одне: я люблю тебе.

***

Коханенький мій, сьогодні – святечко всіх закоханеньких, і я хочу написати тобі вітання до дня Св. Валентина  з цим чудовеньким днем! Чого побажати тобі? Я бажаю щастячка, радості, міцненького здоров’я, а ще – не переставати любити мене! Нехай наше щастячко завжди буде взаємненьким і радісненьким, нехай нам завжди щастить, і хай завждинько все буде відмінненько!

***

Коханенький, вітаю тебе з деньочком святенького Валентинчика, і хочу побажати тобі всього найкращенького – а головне, щоб твої почуття до мене ніколи не холоднішали. Я зі своєї сторіночки  обіцяю тобі, що все завжди буде відмінненько, що я тебе не підведу і не зраджу. Нехай взаємненьке коханнячко стане нашим девізом по життю!

***

 Тому, хто запалив коханнячко у моєму сердечку. Тому, хто розфарбував світ небачененьким кольором. Тому, хто показав, який чудовенький захід і який прекрасненький світаночок Тому, кого пристрасненько полюбила! Тобі моя полум’яненька валентиночка! Тобі, лише тобі, коханенький мій чоловік! З Днем Святенького Валентинчика!

***

З Днем святенького Валентинчика, мій миленький! Може бути, що це не найурочистіше і не найголовніше святечко в рочці, але воно таке романтичненьке і чуттєвеньке, що пропустити його було б неправильненько зі сторіночки таких палкеньких закоханеньких, як ми з тобою! Тому вітаю і дарую мільйон поцілуночків!

***

Коханенький, ти зачарував мене своїм поглядиком, ти, немов, Амур пронизав моє серце, ти зачарував мене своєю мужністю. Ти подарував мені коханнячко і щастячко, насолодочку і умиротворення. Спасибі за те, що ти є. Я тебе дуже кохаю і вітаю з Деньочком святенького Валентинчика!

***

Коханенький, я сп’яніла твоєю любов’ю і ніжністю. Хіба я коли-небудь мріяла, що зустріну справжненького принцика і стану принцесочкою, як у моїй улюблененькій казочці. Ти подарував мені таке відчуттячка і у мене не вистачає словечок, щоб висловити свою любов. З Днем святенького Валентинчика, мій рідненький!

***

Коханий, ти хочеш виграти подорож в рай? Тоді надсилай мені Валентиночку і запрошуй на романтичненьку вечерю, і величезна порція райської насолоди тобі гарантована. З Днем Святенького Валентинчика!

***

Дорога моя половиночка, коханенький мій чоловік, я так довго тебе шукала і дуже рада, що ми зустріли одне одненького! Я впевнена, що наше коханнячко витримає будь-якенькі випробуваннячка, і навіть через багато рочків ми залишимося такими ж ніжненькими і лагідненькими один з одненьким!

***

Коханнячко – головненька прикрасочка жінки, і з тих пір, як ти увійшов в моє життячко – я стала справжненькою королевою! У Деньочок Святенького Валентинчика я хочу привітати мого короля, якому не потрібен біленький кінь і півкоролівства, щоб зробити мене найщасливішенькою! У цей день і в усі іншенькі бажаю тобі завждинько посміхатися, бути мужненьким і, не сумувати, сміливенько йти до своїх мрій!

***

Коханенький! Ти потрібен мені як повітрячко! Стріли Амурчика вразили моє серце, я без пам’яті закоханенька в тебе. Нехай вогонь нашого коханнячка горить яскравим незатухаючим полум’ям. Без тебе я не уявляю своє життячко, воно втратить будь-який сенс, якщо в ньому не буде тебе! Ти – моя любов і моє щастячко!

***

Зайчик мій! Вітаю тебе з днем Святенького Валентинчика! Ти для мене герой – сильненький, мужненький, твої плечі, широка спиночка, і твій тверденький незламненький характерчик зводять мене з розуму! З деньочком Святенького Валентинчика, коханенький мій!

***

Тому єдиненькому чоловікові, чиї словечка і коханнячко зворушили моє серце, чия увага для мене дорожченька золота і алмазиків, дарую вітання до дня Св. Валентина  і в додаток до подаруночка – ніжненький поцілуночок! І, звичайненько, я бажаю тобі бути справді щасливеньким! Я знаю – в твоєму життячку буде море успіху і процвітаннячка!

***

Деньочок Святенького Валентинчика – деньочок романтики і зізнаннячок, і нехай вони звучать не впершенько, але все одно бажаненькі, солоденькі і прекрасненькі! Я вітаю тебе, дорогенький мій чоловік! Нехай у тебе буде довгеньке і щасливеньке життячко, нехай здійсняться бажаннячка, а удача буде просто сліпученькою, і, солоденько кружляючи тобі голову, веде тебе до новеньких звершеннячок!

Коханенький мій! З Днем Святенького Валентинчика! Я щасливенька, що зустріла тебе! Думаю, я б впізнала тебе в будь-якому вигляді, хоч зачарованого оленя, хоч благородного пірата! Сьогодні я вітаю тебе і знову хочу сказати про те, що тільки тобі належить моє серденько, що трепетно б’ється!

***

Своєму коханому чоловікові, в День всіх закоханеньких я бажаю ніколи не мінятися, нехай завжди в тебе будуть – мужність, сила, удача, міцне здоров’я і незмінний успіх! Але тобі, звичайно ж, варто змінюватися в тому, щоб ставати ще щасливішим, здійснюючи свої мрії і насолоджуючись нашенським коханнячком!

***

Коханнячко  буває таким різненьким! Наше схожа на весняну грозу, яка оживляє дрімаючий світ, і наповнює повітря запаморочливою свіжістю! Я вітаю тебе, мій коханенький, в День закоханеньких і хочу побажати бути щасливеньким, сильненьким і мужненьким кожненького дня!

***

Про прекрасного принца мріють всі дівчата, але що робити, коли приходить справжній король? Залишається тільки літати від любові і бути найщасливішою! Я вітаю тебе, король мого серця з Днем Святенького Валентинчика і бажаю бути найщасливішим, як і я!

***

Сьогодні, в День закоханих, кожне своє слово, я хочу підтвердити солодким поцілуночком для того, хто єдиний володіє моїм серцем! З Днем коханнячкаі і його чудес, дорогенький мій чоловік! Нехай твоє життячко буде казково прекрасненьким, збуваються мрії і кожненького дня приносить щиру, широку посмішку!

***

У Деньочок Святенького Валентинчика, коли святкується торжество любові, яка може творити чудеса, я вітаю мого коханенького, з яким вже не перший рік ми живемо душа в душу і любим один одного все сильніше! Моїй любові я сьогодні бажаю щастячка і удачі, натхненнячка і добренького здоров’я!

***

Коханенькому чоловікові, який одного разу підкорив моє горде серце, в День всіх закоханеньких я бажаю завжди залишатися моїм добрим, ручним, але сильним і гордим хижаком! Нехай в твоїх очах завжди сяє азарт, захоплення і мрійливість! Будь щасливий і гордий собою, мій герой!

Вітання до дня Св. Валентина для дівчини

Дорога моя, вітаю тебе з Деньочком Святенького Валентинчика. Хочу, щоб цей святий приніс в наш з тобою світ тільки одну любов, і щоб не забирав її у нас.

***

Коханенька моя, в Деньочок Святенького Валентинчика хочу зізнатися тобі, що з усіх дівчат Землі лише ти одна викликаєш переживання в моїй душі. Хочу, щоб ми завждинько були поруч і ніколи не розлучалися.

***

Мої вітання до дня Св. Валентина  на твою адресу летять прямо з мого серця. Ти – та єдина, що необхідненька мені на всі часи.

***

У Деньочок Святенького Валентинчика хочу зізнатися тобі в любові і запропонувати руку і серце.

***

Вітаю тебе з Деньочком Святенького Валентинчика. Мої думки і почуття зайняті лише тобою однієї. Давай же підемо по життю разом назавжди.

***

Мила, кохана! Ще недавно, ми з тобою навіть не знали про такечудовеньке свято як деньочок Святенького Валентинчика. Але сьогодні, я з величезним задоволенням можу привітати тебе зі святечком всіх закоханеньких! І хочу тобі сказати кілька слів, в якв вклав всю глибину своїх думок і почуттів, – я тебе дуже люблю і щиренько бажаю, щоб ми завждинько були разом!

***

Поспішаю тебе привітати з днем всіх закоханеньких! Ти народжена єдиненькою бути! І я хочу жити, щоб тебе любити! Я зроблю все для тебе! І любов твою навічно збережу! Я тебе люблю!

***

У цей день потрібненько прислухатися до своєї душі, відчути її щемливенький трепет при згадочці про тебе, одразу приходять на пам’ять смак і запах, і все розквітає неможливенькими ігристенькими фарбами і чудовенькими квіточками. І ти розумієш, що любиш … Вітаю тебе, і бажаю тобі того ж, що відчуваю я до тебе!

***

Сьогодні особливенький любовний вірус пробрався в мою телефонну записну книжку, знайшов там найкрасивішу і ніжну дівчину, а потім відправив їй Валентиночку з освідченням у коханнячку. З Днем святенького Валентинчика, коханенька!

***

Дорогенька, ти не уявляєш який я зараз щасливенький тому, що зустрів тебе і отримав взаємненьке коханнячко. Нашенькі серця б’ються в унісончик, нашенькі бажаннячка збігаються, наші очі горять пристрастю і взаєморозуміннячком, нашенькі душі знаходяться в блаженненькому стані. Я знаю одне, що ми створені одне для одного, і готовенький повторювати кожненьку хвилиночку, що дуже сильненько люблю тебе. Коханенька, з Днем святенького Валентинчика!

***

Коханенька моя дівчинка, ти знаєш, сьогодні особливенький день. Він особливенький для всіх, хто любить, особливенький для нас з тобою. Я вітаю тебе з Деньочком святенького Валентинчика, і обіцяю завждинько бути з тобою поруч, ніжненько піклуватися про тебе і дуже, дуже сильненько … Любити!

***

Дорога, якось раз Амур пронизав моє серце стрілою. Я повинен був заплакати від болю, але до мене на допомогу приспіла жінка, від якої я зараз без розуму, і яка зараз читає мою Валентинку. З Деньочком усіх закоханеньких!

***

Іноді життячко підносить стільки причиночок, щоб почати ненавидіти її, але в цей момент я зупиняюся і починаю думати про тебе: як я можу ненавидіти це життя, якщо ти – частинка його! З Днем святенького Валентинчика, коханенька!

***

Я довгенько думав, кращенько признатися тобі в любові рано пізненько ввечері або пізненько раненько вранці? І зупинився на першенькому. Тому я зараз відправляю тобі валентиночку! Я кохаю тебе! Люблю і раненько пізненько ввечері, і пізненько рано вранці! Зі святом, кохана!

Прикольні вітання до дня Св. Валентина

Моє вітання до дня Св. Валентина  для тієї, яку я люблю цілий рік! Люблю витонченою красунею на святі, сонною милою вранці, клопіткою господинею … Словом, будь-якенько, ю адже головне, що твоє любляче серце віддано мені, а моє – тобі! Зі святечком, любов моя, будь щасливенькою!

***

Моєю коханенькою і єдиною, яка завжди трохи таємниченька і неповторненька, в ім’я якої хочеться здійснювати подвиги, я приготував сьогодні привітаннячко з Днем закоханеньких і побажаннячка бути найщасливішенькою, а також – ніжненький поцілуночок любові!

***

Сьогодні я всім серцем вітаю з Деньочком усіх закоханеньких мою коханеньку  жінку, з якою мені хотілося б провести разом все життя і цілу вічність! Дорогоцінненька моя, будь щасливенькою! Нехай твоє життячко буде чарівненьким, нехай краса не в’яне, а мрії – здійснюються!

***

Моя любов! У Деньочок Святенького Валентинчика я вважаю своїм обов’язочком зізнатися тобі в любові, а також урочистенько пообіцяти завждинько любити і піклуватися про тебе, допомагати тобі ставати щасливішенькою і, якщо знадобиться, – на ручках віднести на край світу! Зі святечком, красунечка моя!

***

Сонечко моє, зі святом! У Деньочок Святенького Валентинчика я від усього серденька, що належить найпрекраснішій дівчині на світі, бажаю тобі безмежненького яскравенького щастячка, чудової удачі і ніжненької любові! Нехай здійснюються твої мрії, нехай життя буде легким і яскравим, немов у крихітки-колібрі!

***

У День закоханеньких я вітаю своє зайченя, свою кохану, і відчуваю себе закоханим хлопчиськом, адже разом з тобою в моєму серці оселилася вічна весна! Я хочу побажати тобі найпрекраснішої і чарівної долі, якої гідна лише справжненька принцеса!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *