Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Вітаміни при вагітності. Корисна підбірка

Вітаміни при вагітності. Корисна підбірка

Іншими словами, щоб не погладшати, людина повинна вживати в 2 рази менше їжі, а значить, і в 2 рази менше вітамінів і мінералів. Ось тому без вітамінно-мінеральних препаратів часто не обійтися навіть у літню пору, особливо вагітним жінкам. Крім того, такі поширені явища, як токсикоз і зміна смакових переваг при вагітності, створюють певні складності в харчуванні, і якщо в цей період не забезпечити себе необхідними поживними і біологічно активними речовинами, то можуть виникнути проблеми.

Який препарат вибрати?

В даний час існує безліч різних вітамінних препаратів для вагітних, і зробити правильний вибір буває досить складно. Основними критеріями, якими варто керуватися при виборі фармакологічного засобу (тим більше для вагітних), є його ефективність і безпека. Полівітамінним комплексом з клінічно доведеною ефективністю є Елевіт Пронаталь, позитивна дія якого підтвердженачисленними клінічними дослідженнями. При регулярному прийомі препарату під час вагітності ризик розвитку дефектів нервової трубки знижується на 92%, а ймовірність виникнення інших вроджених порушень в середньому знижується на 47% .

Одна таблетка препарату Елевіт Пронаталь містить 0,8 мг фолієвої кислоти, 60 мг заліза, вітаміни-антиоксиданти С і Е, вітаміни групи В, а також макро- і мікроелементи (кальцій, магній, цинк). Такий оптимальний склад препарату дозволяє підтримувати нормальну вагітність і запобігати розвитку таких захворювань, як залізодефіцитна анемія, прееклампсія, артеріальна гіпертензія, гіпоксія плода, ранній гестоз вагітних і інших.

Елевіт Пронаталь – це збалансована формула вітамінів і мінералів, яка повністю задовольняє потребу в ключових біологічно активних речовинах протягом усього періоду вагітності.

Елевіт Пронаталь дуже зручний в застосуванні. Всього 1 таблетка препарату на добу забезпечить ваш організм відсутніми вітамінами і мінералами під час всього періоду вагітності.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.