Home / Маски для волосся / Вітамінний коктейль для волосся: ділимося рецептами SOS-масок

Вітамінний коктейль для волосся: ділимося рецептами SOS-масок

Немає часу піти в салон на процедуру по відновленню волосся? Немає довіри до незліченних засобів по догляду в магазині палючих своєю ціною і кількістю хімічних компонентів? Що робити, якщо посічені кінці після зими виглядають так погано, що допомогти їм можуть лише ножиці, а саме волосся стало безформною неживою масою, яку хочеться замаскувати, зібравши в косу?

Не засмучуйтеся, ваші локони – у ваших руках! Їм можна допомогти знову знайти розкішний вигляд за короткий період навіть у домашніх умовах.

Інтенсивне зволоження

Натуральні масла

Масло – комплексні ліки для волосся і шкіри голови. Активні компоненти, глибоко і за короткий термін, проникаючи в стрижень волосини, живлять його зсередини.

Спосіб нанесення будь-якої олії: 1столову ложку на шкіру голову і розподілити повсьому волоссю, попередньо злегка розігрів на водяній бані. Масло додається в кондиціонер для волосся або в шампунь перед миттям голови.

Існує величезна кількість масел, здатних надати волоссю красу і блиск. Це і оливкове масло, і кукурудзяне, і масло авокадо і ши. Одним з найбільш цікавих масел є масло кокосове – справжній «клей» для посічених кінців, бо містить лауринову кислоту. Його можна купити готовим, а можна зробити в домашніх умовах.

Спосіб приготування кокосового масла: для того, щоб приготувати кокосове масло самостійно, натріть свіжий кокос на тертці або подрібніть в блендері, потім залийте готову масу водою і приберіть в холодильник, бажано, на ніч. Вранці на поверхні з’явиться твердий шар жиру – це і є нерафіноване кокосове масло. Перед нанесенням на волосся підігрійте рідину на водяній бані, але не доводьте до кипіння. Високі температури вбивають всі корисні компоненти.

Вітаміни

Вітаміни – основоположні цеглинки для здоров’я і краси жінки.

Вітаміни A, B, C, D, E, F містяться в продуктах харчування і зсередини підтримують імунну систему організму в робочому стані. Вітаміни, які продаються в ампулах у вигляді масляного або водного розчину – це дієве зовнішнє підживлення волоссю у весняно-літній час, коли організм не в силах комплексно боротися з шкідливими чинниками навколишнього середовища і збагачувати волосся за зиму.

Вітаміни групи B відповідають за красу і життєву силу волосся, нігтів і шкіри.

Спосіб нанесення вітамінів: вітаміни цієї групи додають по одній ампулі в шампунь, кондиціонер або маску для волосся. Перед використанням, зверніть увагу на сполучуваність вітамінів.

Вітаміни B2, B6, B12 розкрийте по одній ампулі (безпосередньо перед застосуванням) і вмішайте в миючий засіб або засіб по догляду. Якщо це маска, то дотримуйтесь опису на упаковці, тримайте не більше покладеного часу.

Важливо: вітаміни групи B будуть ефективні лише в разі їх правильного поєднання один з одним. Не можна змішати вітаміни всі відразу, так як не всі вітаміни навіть однієї групи діють комплексно.

Маска з вітамінами

Змішайте в окремій ємності по ампулі вітаміни B2, B6, B12, один жовток (збийте вінчиком) і будь-яке масло, вказане вище. Наносьте рівним шаром на чисте вологе волосся, потім одягніть поліетиленову шапочку і закутайте теплим рушником. Тримайте 1 годину, після чого добре промийте водою.

Для світлого волосся тонізуючий і корисний вплив робіть рецепт: B6, B12, по столовій ложці соку лимона і меду, один яєчний жовток. Всі компоненти додайте та намажте на корені волосся і шкіру голови. Через годину змийте теплою водою.

Для темного волосся ефективна маска: Змішайте в рівних частках B6, B 12 і сік алое (в ампулах), один жовток і чорний чай і нанесіть на волосся. Через годину змийте теплою водою.

Кефір. З вітамінізованим складом цього корисного в усіх відношеннях продукту, ніхто не сперечатиметься. Кефір містить вітаміни В, С, а також рибофлавін, тіамін, біотин і фолієву кислоту.

Експрес засіб для тьмяного, неживого волосся:

Кефір кімнатної температури нанесіть на волосся від коренів до кінчиків і залиште якомога довше, а краще на ніч.

Важливо: молочні продукти легко окислюються при поєднанні з іншими інгредієнтами. Тому кефір наноситься самостійно.

Відновлення

Желатин. Містить мінерали, крохмаль, білок, колаген і є натуральним «ламінуючим» засобом для волосся.

У кожної господині на кухні знайдеться харчовий желатин, а приготувати з нього замість «заливної риби» краще желатиновий шампунь. Він миттєво проникне в структуру волосся, загладить лусочки і зробить волосся м’якими, слухняними, еластичними і об’ємними після першого ж застосування. А жирному волоссю допоможе залишатися подовше свіжими.

Рецепт: візьміть 2 ст. л.  желатину, шампунь і залийте кип’яченою водою кімнатної температури. Увага: стежте, щоб рідина не закипіла, інакше желатин втратить свою властивість. Як тільки желатин розчинився, мийте голову. Для кращого ефекту шампунь можна потримати до 5 хвилин.

Мед. Вже багато століть мед славиться своїми корисними компонентами.

Мед для волосся – незамінне джерело флавоноїдів, які забезпечують клітини киснем, тим самим живлячи волосся і насичуючи його активним киснем. Після використання маски з меду волосся знайдуть життєву силу, а клітинне дихання цибулин активізується, що привнесе густоту і зміцнить випадаюче волосся.

Маска медова: візьміть 1 курячий жовток і 2 ст. л. натурального меду. Жовток збийте вінчиком для однорідного стану, а мед підігрійте на водяній бані. Потім змішайте обидва компоненти і втирайте спочатку в шкіру голову, а потім розподіліть по всьому волоссю. Одягніть поверх голову шапочку з поліетилену, а зверху загорніть голову теплим рушником, або посушіть волосся під феном пару хвилин, щоб створити тепловий ефект для кращого усмоктування всіх компонентів. Маску можна залишити на кілька годин або навіть на ніч.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *