Home / Маски для волосся / Вітамінні маски – запорука здорового і красивого волосся !

Вітамінні маски – запорука здорового і красивого волосся !

Стан волосся, шкіри, нігтів повністю залежить від способу життя і харчування. І як тільки на організм починають діяти шкідливі речовини або, навпаки, не надходять корисні, відразу проявляється зовнішня реакція: волосся стає сухим, ламким, випадає. Для жінки це колосальний стрес, адже краса волосся відіграє величезну роль в картині загальної привабливості. Щоб волосся виглядало здоровим, воно повинно забезпечуватися комплексом вітамінів і мінералів, більшість їх можна отримати з продуктів харчування, деякі піднести у вигляді масок, а саме вітамінні маски для волосся.

Вітамінні маски: Які вітаміни потрібні для волосся

Вітамінні маски - запорука здорових і красивих волоссяСамі основні вітаміни для волосся – це: A, E, C і B. Кожен з них виконує окрему роль.

Вітамін А потрібен для правильної структури волосся, завдяки йому пасма будуть м’якими і пружними, вітамін А допоможе відновити сухе і ламке волосся. Велика його кількість міститься в рибі, яєчному жовтку, агрусі, куразі, моркві, вершковому маслі і обліписі.
Вітаміни групи В потрібні для міцності і нормалізації роботи сальних залоз. Через брак вітамінів В1 і В12, волосся росте дуже повільно, через брак В2 і В8 випадає, вітамін В9 зберігає природній колір волосся. Вітаміни групи В можна отримати з різних каш, з пшеничного і житнього хліба, насіння.
Вітамін С потрібен для нормалізації роботи кровоносних судин і зміцнення волосяних цибулин. Велика його кількість міститься в капусті, болгарському перці, шипшині, цитрусових.
Вітамін Е покращує кровообіг і оновлює клітини в організмі. Він допомагає засвоюватися всім іншим вітамінам і не дає їм руйнуватися. Вітамін Е можна отримати з горіхів, соняшникової олії та насіння. Волосся буде рости швидше, стане густішим і здоровішим.

Як наносити вітамінну маску для волосся

Вітамінна маска для волосся наноситься не так як інші, а має деякі принципи. Щоб склад повністю вбрався в шкіру і приніс позитивні результати, його потрібно змивати не раніше, ніж через 40 хвилин, краще через кілька годин. Після того, як буде нанесенозасіб, на голову одягається поліетиленова шапочка і зверху покривається рушником. Менша кількість часу тримаються маски з додатковими пекучими компонентами, такими як: перець, часник, цибуля, гірчиця.
Щоб маска подіяла краще, в аптеці можна купити рідкі концентрати вітамінів, пивні дріжджі в пігулках і т.п. масла також можна придбати в аптеках, краще взяти відразу кілька найбільш корисних (лляне, жожоба, мигдальне і касторове). Категорично забороняється використовувати прострочені продукти або аналоги.

Вітамінні маски – запорука здорового і красивого волосся !

Різноманітність вітамінних масок для волосся

Маска для сухого і ламкого волосся: 1 ст.л. реп’яхової олії, 1 жовток, пару крапель вітамінів А і Е. Тримати під рушником 40 хвилин.
Цибулева маска: 1 ст.л. цибульного соку, 1 ст.л. касторового масла, 1 ст.л. реп’яхового масла, 1 жовток, 1 ст.л. настоянки червоного перцю, 5 крапель вітаміну А. Якщо після змивання залишився запах цибулі, то від нього можна позбутися промивши волосся розчином, що складається з соку одного лимона на літр води. Такий рецепт допоможе навіть при найскладніших проблемах: випаданні волосся і його сухості. Робити маску можна через день протягом двох місяців.

Вітамінна маска для волосся рецепт з вітамінів А, Е і РР (або В3): кожен вітамін береться по половині чайної ложки, додається 2 ст.л. лянного масла і 1 ч.л. настоянки елеутерококу, 1 жовток. Тримати годину. Маска відновлює і живить шкіру голови, а також прискорює ріст волосся, роблячи його здоровим і шовковистим.
Вітамінна маска для росту волосся існує не одна. Ось приклади рецептів деяких з них.
Перемішати по чайній ложці вітаміни А і Е, додати 1 ч.л. реп’яхової олії і 2 ст.л. кип’яченої води, 2 ст.л. сухої гірчиці і 1 жовток. Перший раз маску тримають недовго, близько 10 хвилин, так як вона може сильно пекти, якщо виходить, то можна тримати і довше, з часом тривалість процедури потрібно збільшувати. Повторювати маску раз на тиждень. Вже через пару місяців буде видно результат щодо росту волосся, а практично відразу щодо здоров’я і блиску.
Взяти по 1 чайній ложці вітамінів А і Е, реп’яхової і касторової олії, димексиду додається всього 1/3 ч.л. Перед тим як робити таку маску, потрібно обов’язково прочитати інструкції до димексиду, ознайомитися з протипоказаннями і провести тест на чутливість. У цій масці димексид служить лише провідником інших поживних речовин, а сам нічого в собі не несе. Маска в теплому вигляді наноситься на всю довжину волосся. Повторювати маску можна тільки через тиждень, а перед нанесенням потрібно ретельно перемішати всі інгредієнти.
Вітамінні маски від випадіння волосся найчастіше містять у собі пекучі компоненти або вітаміни групи В.
Перший рецепт: змішати по ампулі вітаміни В2, В6 і В12, додати 1 ст.л. реп’яхової, обліпихової і мигдалевої олії, 1 яйце. Спочатку збивається яйце, потім туди додаються інші компоненти. Тримати на волоссі годину.
Другий рецепт: 10 крапель вітамінів А і Е, 5 таблеток мелених пивних дріжджів, 1 ст.л. меду, 1 ст.л. перцової горілки, 1 ст.л. реп’яхової і мигдальної олії, 1 жовток. Спочатку перемішується жовток з дріжджами, потім додаються інші компоненти. Тримати годину-півтори, якщо не утримаєтеся через печіння, краще змити раніше.

Регулярно доглядаючи за волоссям за допомогою вітамінних масок, жінка може забути про салони краси і дорогі доглядаючі засоби, адже все найкраще подарувала нам сама природа.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *