Сни, наповнені особливим змістом і вважаються віщими можна побачити в певні дні тижня і за календарними датами. Причому кожен день має своє значення. Це необхідно враховувати при тлумаченні символу, що приснився. В даній статті піде мова про віщі сни.
Коли сняться віщі сни?
Ще в давнину мудреці і філософи вважали, що сновидіння посилаються людині, для того щоб вона могла побачити зовсім інший світ, розширити межі пізнання. Насправді, засинаючи, ми безперешкодно переміщаємося на величезні відстані, подорожуємо по будь-яким країнам і континентам. Крім того, сон – справжня «машина часу», що дозволяє повернутися в дитинство, юність і будь-який часовий відрізок життя. Уві сні можливо зустрітися з друзями і родичами, багато з яких знаходяться на далекій відстані, або померли.
Вважається, що уві сні душа може залишати тіло, і самостійно вирушати в просторові і тимчасові подорожі. Однак, навіть в цьому стані тіло і душа нерозривно пов’язані невидимою ниткою. Іноді, душа заходить в світи непізнані, потойбічні. У цих випадках сон, побачений в моменти подібних її поневірянь, може виявитися особливим або віщим.
На думку цілительки з старообрядців Федоровської Марії, сни можуть бути тілесними, або порожніми. Це означає, що душа не так далеко полетіла від тіла, і тому бачить і відчуває те, що турбує сплячого. Подібні сновидіння ніколи не збуваються і є лише відображенням повсякденних турбот. Прикладом тілесних снів, вважають кошмари. На щастя, всі жахи, побачені уві сні, ніколи не збуваються. Щоб позбутися від важких думок, викликаних ними, потрібно лише випити води і виспатися.
Багато людей стверджують, що їм нічого не сниться. Це не так. Сучасною наукою встановлено, що щоночі людина в середньому «спостерігає» 4 – 5 сновидінь. Але прокидаючись, вона часом, не може пригадати жодного з них. Можливо, таким чином, наш організм, оберігає себе від надлишку зайвої інформації.
І лише в рідкісних випадках нам надсилаються сновидіння, які ми не просто пам’ятаємо, але і інтуїтивно усвідомлюємо їхню соціальну значимість. Проблема лише в тому, що віщі сни збуваються не одразу. Іноді сновидіння і подія в реальному житті розділяє десятиліття.
Сни – бачення – це особливого роду пророчі послання, неодмінно збуваються. У них сплячий здатний побачити Ісуса Христа, Матір Божу, інших святих. Бачення є знаками зв’язку з якимись вищими силами, які можуть обіцяти або захист і заступництво, або попереджати про розплату за якісь негідні вчинки.
Побачити подібні сни вдається вкрай рідко і далеко не кожному. Важливо зрозуміти і ретельно розшифрувати їх значення. Адже вони істинні і обов’язково збуваються в незалежності від дня тижня, коли були побачені. Їх не можна «злити на воду», тобто зробити так, щоб пророцтво, послане сплячому, не здійснилося.
Такі сни вважаються Божими одкровеннями, а слова, почуті сплячим, попередженнями його Ангелів – Хранителів, які з одного боку можуть обіцяти заступництво і захист, з іншого – можуть з’явитися знаками пробудження у людини, який бачив таке сновидіння незвичайні здібності.
Сни – ворожіння – це бачення сплячого, в тих випадках, коли він, лягаючи в ліжко, заздалегідь провів особливий ритуал або виголосив спеціальні слова. Наприклад, найпоширеніший варіант, вирок: «Сплю на новому місці, приснись жених нареченій». Такі сни збуваються майже у всіх випадках.
Сни – прикмети. Для їх вірного тлумачення потрібно мати досвід або спеціальні книги-сонники. Справа в тому, що все побачене сплячим – набір символів. Наприклад, млинці – до листа; крутити волосся пальцем – до головного болю. Такі сновидіння збуваються не завжди. Як правило, тільки в певні дні тижня.
Вважається, що маленьким дітям, в перші дванадцять місяців їх життя, сняться віщі сни, в яких крихти можуть побачити своє майбутнє. А якщо малюк сміється під час сну, то його бавлять ангели.
У які дні можна побачити віщі сни?
Далеко не кожне навіть яскраве сновидіння, яке запам’яталося, вважається віщим. Особливі приходять тільки в певні дні тижня, або збігаються з датами церковних свят. Виняток становлять сни – бачення, про які йшла мова вище. Але це рідкісні, дійсно, пророчі сни, які звичайна людина, бачить 1 – 2 рази в житті.
Найбільш ймовірно побачити віщий сон протягом тижня, який відокремлює два церковні свята Різдво Христове (7 січня) і Хрещення Господнє (19 січня). Ці сім днів, оточені безліччю прикмет і знамень, називають Святками. Вважають, що саме в цей період душі померлих предків бродять серед живих, а серед них і інші потойбічні істоти, як ангели, так і злі духи. Тому всі ці незвичайні «гості» можуть повідати майбутнє людині. В тому числі, і у снах.
Всі святочні сни – віщі. І кожна ніч тижня наступного за Різдвом, несе особливі «сонні» пророцтва. Наприклад, засинаючи в ніч з 7 на 8 січня можна дізнатися про плани підступних суперників або конкурентів. У Переддень 10 числа насняться сни, що розповідають про сім’ю, про долі близьких людей. Наступна ніч оповідає про здоров’я і моральне благополуччя. А з 11 на 12 січня сняться ймовірні «перспективи» розвитку бізнесу, просування по кар’єрних сходах.
Засинаючи напередодні 14 числа, можна загадати відповідь на будь-яке питання, що мучить. Занурюючись в обійми Морфея з 14 на 15 січня, є ймовірність отримати інформацію про вірний спосіб побудови взаємин з суперником або конкурентом. На наступну ніч не загадують нічого. Однак, сон, побачений у переддень відзначення 17 січня, підкаже всілякі труднощі, які будуть підстерігати в найближчий рік.
Наступна ніч принесе інформацію про любовні стосунки, про можливість вступу в шлюб, про сім’ю та дітей.
Гадаючи на святочні сни, потрібно не забувати каятися. Намагаючись передбачити долю, тобто, гадаючи, людина свідомо чи несвідомо активізує сили темряви, і всякого роду нечисть. А вона обов’язково попросить плату за свої послуги.