Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Відновлення структури волосся

Відновлення структури волосся

Кожна дівчина прагне завжди виглядати ідеально. Звичайно ж, далеко не останню роль в будь-якому образі – і повсякденному, і святковому – грає гарна зачіска. Що тільки ми не робимо: фарбуємо, завива’мо, випрямляємо, начісуємо, заплітаємо.

Не дивно, що в результаті дуже багато красунь стикаються з тим, що локони стають слабкими, тьмяними, ламаються і січeться, випадають. У цьому випадку пора задуматися про відновлення структури волосся. Адже насправді відновлення структури волосся – процес, хоч і клопіткий, що вимагає уваги і турботи, але при правильному підході дає приголомшливі результати.

Відновлення структури: як доглядати за пошкодженим волоссям?

По-перше, відновлення структури волосся починають з підбору основних косметичних засобів – шампуню, бальзаму, кондиціонера. Незважаючи на рекламу, універсального шампуню поки, на жаль, не існує. Ось чому не варто орієнтуватися на привабливі етикетки «для всіх типів волосся», а дуже важливо вибрати той засіб, який підійде саме Вам. Для відновлення структури волосся необхідні шампуні, які містять білки і протеїни, екстракти цілющих трав. Так само уважно підбирають і бальзам.

По-друге, відновлення структури волосся в домашніх умовах – це застосування спеціальних масок. Їх компоненти підібрані комплексно, щоб максимально наситити ослаблені пасма всіма корисними речовинами, вітамінами, мікро- і макроелементами, водою:

до збитого яєчного жовтка дjобавляють 3 столові ложки жирної сметани і столову ложку меду;
2 столових ложки квіток ромашки заливають склянкою окропу і настоюють півгодини, після чого проціджують; готовим настоєм розводять безбарвну хну;
змішують жовток зі столовою ложкою оливкової олії, добавляють по чайній ложці меду і коньяку;
розчиняють столову ложку желатину в 100 мл гарячої води, добавляють столову ложку мигдалевого масла, чайну ложку меду.

Відновлення структури волосся: основні правила.

Роблять такі маски 1 – 2 рази на тиждень перед миттям голови. Склад наносять на вологі пасма, розподіляють по всій довжині, залишають на 40 – 60 хвилин. А вже після миють волосся звичайним шампунем.

Через 1 – 2 місяці фахівці рекомендують переходити на інший склад, щоб уникнути звикання локонів і зменшення цілющого ефекту.

І, звичайно ж, відновлення структури волосся передбачає дуже дбайливе до них ставлення. А саме:

завжди захищають локони від сонця і хлорованої або солоної води;
проводячи відновлення структури волосся уникають фарбування, хімічної завивки, частого використання фенів, утюжків, плойок, а також засобів для укладання;
розчісують тільки сухі пасма дерев’яними гребінцями, ретельно прочісуючи від коренів до кінчиків;
уникають травмування локонів металевими шпильками і тугими резинками;
раз на місяць підстригають кінчики.

Крім того, відновлення структури волосся неможливе без повноцінного живлення, вживання 1,5 – 2 літрів чистої води в день і відмови від шкідливих звичок.

Але за такий уважний догляд і дбайливу турботу волосся будуть вдячні і знову засяють силою і красою!


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *