Home / Маски для обличчя / Відновлення шкіри за допомогою розпарювальної маски для обличчя

Відновлення шкіри за допомогою розпарювальної маски для обличчя

Щоденне очищення шкіри вже давно стало для нас однією з першорядних процедур. Молочко, тоніки, скраби, серветки, парові ванночки стали синонімами очищення. Ми перестали замислюватися про користь і шкідливість цих процедур, про необхідність дбайливого очищення чутливої шкіри з максимальною користю для організму.

Розпарювальна маска для обличчя: принцип дії

Чи існує засіб, здатний активно очищати обличчя без шкоди для здоров’я і відповідно навіть для тонкої, роздратованої і чутливої шкіри. Безумовно, воно існує – це розпарювальні маски для обличчя, які можуть стати альтернативою скрабування і парові ванночки.

Їх акуратна і дбайлива дія заснована на кількох ефектах:

– Тепловий – для шкіри створюється парниковий ефект, який прискорює всі обмінні процеси в клітинах і не обпікає шкіру;

– Постачання клітин киснем і, як наслідок, покращується колір обличчя;

– Поліпшення кровообігу – під дією температури відбувається розширення кровоносних судин, інтенсивність кровотоку підвищується, розсмоктуються дрібні тромби і бляшки;

– Розкриття пор, що сприяє проникненню активних речовин з маски глибше в пори, де вони взаємодіють із забрудненнями і починають їх виштовхувати назовні;

– Підвищення еластичності і гладкості шкіри за рахунок активації синтезу колагену.

Двадцятихвилинного впливу на шкіру розпарювальної маски достатньо, щоб підвищити її тонус, очистити.

Розпарювальна маска для обличчя: правила застосування

Можна користуватися готовим продуктом, але вартість якісної маски буде досить високою, а можна її самостійно приготувати на своїй кухні вдома. Щоб успішно застосовувати розпарювальну маску вдома, необхідно дотримуватись деяких правил її використання.

Не варто одночасно робити парові ванночки і застосовувати розпарювальну маску. Це рівносильно тепловому удару, який обпече і погубить частину клітин шкіри. Скраб можна застосовувати після маски, тому шкірні пори будуть розкриті для глибокого очищення. Не можна застосовувати маску при проблемах з кров’яним тиском. Перед нанесенням на обличчя, перевіряйте чутливість шкіри нанесенням на зап’ястя невеликої кількості суміші. Якщо протягом години не буде ніякої реакції, то можете використовувати на обличчі. Парниковий ефект дозволяє створити паперова серветка, якою можна накрити обличчя, попередньо прорізавши отвори для рота, очей і носа. Використовуйте маску близько 10-20 хвилин. Для акуратного видалення відпрацьованої маски, використовуйте воду кімнатної температури. Далі нанесіть на обличчя поживний крем. Досить робити таку маску один раз в 10 днів.

Розпарювальна маска для обличчя: рецепти

Через те, що небагато продуктів здатні створювати тепловий ефект, існує не така велика кількість розпарюючих масок. Ось кілька найбільш ефективних, які ви легко приготуєте в домашніх умовах:

– Цинкова – змішати чайну ложку білої глини і столову ложку цинкової мазі, розвести до густоти огірковим соком;

– Вівсяна – змішайте столову ложку вівсяних пластівців з половиною чайної ложки соди, доведіть молоком до густоти;

– Яєчно-медова – перемішайте 3 ст. ложки меду з 2 яєчними жовтками і розігрійте на водяній бані.

За допомогою розпарювальної маски для обличчя ви завжди можете швидко, правильно і без шкоди для здоров’я домогтися чистоти, краси і сяйва шкіри. А доглянута жінка з красивою шкірою завжди привертає захоплені погляди і знаходиться в центрі уваги.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *