Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Відновлення міцності і здоров’я волосся

Відновлення міцності і здоров’я волосся

Яка жінка не мріє про розкішне, блискуче, струмуюче волосся, подібне шевелюрі моделей з рекламних роликів різних доглядаючи засобів? Однак найчастіше ми бачимо в дзеркалі повну протилежність своїх мрій – розпатлане, посічене, що стирчить волосся, які, до того ж, виглядають тьмяними і млявими.

 На щастя, сучасні салони краси пропонують всім своїм потенційним клієнткам безліч відновлювальних процедур, здатних відтворити здоровий і сяючий вигляд пружних, слухняних, гладких локонів.

 Відновлення волосся є однією з найбільш затребуваних процедур в сучасній перукарській справі. І не дивно: на стані наших пасом позначається безліч негативних чинників, з якими, проте, ми стикаємося щодня.

 Це може бути використання термічних приладів для укладання, неправильне харчування, дефіцит вітамінів і мікроелементів на фоні жорсткої дієти, некоректний догляд або нехтування ним, часте фарбування, застосування агресивних хімічних засобів.

 Що важливо, саме за станом шевелюри нерідко можна судити по внутрішньому фізіологічному здоров’ї жінки. Але якщо всі провокуючі фактори вже викорінені, а локони продовжують засмучувати вас своїм слабким і хворим зовнішнім виглядом, процедура відновлення волосся стане для вас найкращим рішенням.

 Що розуміється під процедурою відновлення волосся?

 Відновлення коренів і кінчиків волосся припускає терапію їх внутрішньої структури за допомогою цілого арсеналу професійних косметичних засобів і продуктів. Регулярне їх використання допомагає повернути локонам їх колишнє сяйво, здоровий зовнішній вигляд і природну пружність.

 Відновити волосся можна як в салоні, так і вдома, але оптимальний варіант лікування повинен неодмінно підбирати кваліфікований фахівець. Зазвичай для даної процедури використовуються різні маски, розчини, креми і сироватки, збагачені різноманітними поживними речовинами.

Активні білкові формули, складові фундаменту даних професійних засобів і препаратів, впливають на структуру кортекса як зовні, так і зсередини. Кераміди і мінерали, які також мають місце в складі засобів, найкращим чином впливають на візуальний стан шевелюри.

Дуже часто подібні комплекси збагачені вітамінами, протеїнами, ензимами і мінералами, які сприяють не тільки прискоренню настання, а й пролонгації досягнутого ефекту. Виключно важливо, щоб до складу реконструктивної косметики для волосся не входили агресивні хімічні речовини.

 Хоча деякі з них дійсно здатні створити чудовий візуальний результат, на лікування волосся вони ніяк не впливають. Більше того, вони ще сильніше погіршують їхній внутрішній стан.

 Космецевтичні продукти, застосовувані для догляду за пошкодженим волоссям, часто містять пантенол, кератин, протеїни шовку та інших матерій. Кератином іменують природний білок, відповідальний за захист волосся від негативного впливу ультрафіолету і вільних радикалів.

 Саме цей елемент здатний швидко відновити структуру по всій довжині, наситити волосся зсередини, усунути його ламкість і згладити посічені елементи. Він також активує ріст волосся і перешкоджає розвитку дифузної алопеції, тобто випадання.

 Саме тому варіант кератинового відновлення волосся користується такою приголомшливою популярністю. Пантенол, ще одне широко використовується у відновленні локонів засіб, що є, по суті, вітаміном В5, делікатно доглядає за фарбованим волоссям, перешкоджаючи їх дегідратації на фоні хімічних впливів.

 Протеїни покликані обволікати кожен волосок, щоб надійно захистити його і зберегти усередині кортекса оптимальний водний баланс.

Відновлення волосся в салоні: як проходить процедура?

Стандартна процедура відбувається в кілька етапів:

Спочатку майстер наносить на голову клієнтки спеціальний шампунь для підготовки до відновлення волосся. Він збагачений рослинними екстрактами і покликаний дбайливо зчищати з шкіри голови всілякі забруднення;

Потім перукар накладає на пасма компактну відновлюючу маску на основі воску. Вона не тільки відроджує нормальну структуру, але і надійно запечатує розшаровані частинки волосся;

Після того, як маска була видалена з локонів клієнтки, майстер наносить на них реконструктивний крем. Регенеруючий засіб містить токоферол, колаген і концентровані рослинні екстракти;

Фінішна нота процедури – напилювання реставруючого спрею, який оберігає від впливу зовнішніх факторів, а також дарує волоссю небувалий об’єм, розкішний блиск і шовковистість.

Існують і інші методики відновлення локонів. Наприклад, японська компанія Hahonico пропонує селективний трифазний догляд, який передбачає сплетіння молекул кератину з клітинними мембранами кортекса. Ця техніка примітна тим, що волосся відновлюються не тільки на поверхневому, а на глибинному клітинному рівні.

Модне нині глазурування, яке також відноситься до відновних технологій, забезпечують шевелюрі як візуальне, так і внутрішнє здоров’я. При його виконанні використовуються суміші з високою концентрацією хітозану – речовини, що добувається з крабових панцирів.

Воно проникає глибоко в стовбур волосся, роблячи його міцним, а також компенсує різні корисні речовини, втрачені в процесі термічних і хімічних обробок.

 Глазурування ефективне як для натуральних, так і для забарвлених, і навіть знебарвлених пасом. Воно повертає структурі волосся колишній об’єм і ідеальну щільність. В результаті такої процедури, шевелюра виглядає не тільки гладкою і сяючою, але і вельми об’ємною.

 Найбільш інноваційною методикою є спосіб ліпідного відновлення волосся. Її представляє відома кожному марка L’oreal. Однак засоби з лінії неможливо знайти у звичайних магазинах із засобами побутової хімії – доведеться звертатися в спеціалізований магазин.

 До того ж, вам доведеться купувати відразу декілька продуктів. Сама методика покликана миттєво відновлювати пошкоджене волосся від коренів, і до самих кінчиків.

 Ліпідний комплекс у складі кожного продукту забезпечує наступний ефект:

 Зміцнює внутрішні шари волосся;

Відновлює поверхню;

Результативно оберігає від негативного впливу нових «агресорів»;

Компенсує дефіцит природного міжклітинного «цементу»;

Реанімує центральну стовбурову структуру (завдяки фітокератину і керамідам);

Зміцнює міжклітинні зв’язки в стрижні волосся.

При цьому використовується спеціальний шампунь, що змиває, догляд, маска, термозахисний засіб, праймер-концентрат, моно- і поліфазна сироватка.

 Показання до відновлюваних процедур

 Відновлення рекомендується жінкам, що зазнають наступні труднощі з поточним станом локонів:

 Пересушена і зневоднена структура;

Перетин і сильна ламкість;

Тьмяність;

Курчавість і пухнастість;

Сплутування під час розчісування;

Відсутність позитивної динаміки після застосування традиційних доглядаючих засобів.

На жаль, коштів для повноцінної реконструкції волосся в домашніх умовах поки не передбачено. Звичайно, ви можете придбати професійні засоби та препарати, і спробувати провести процедуру самостійно, проте ніхто не зможе гарантувати вам шуканого ефекту.

Справа в тому, що при реконструкції часто потрібне використання спеціального обладнання, яким оснащені тільки професійні салони. Відновлення ж за допомогою «бабусиних» масок хоч і частково ефективно, але не може називатися справжнім відновленням.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *