Home / Діти / Відкритки з новим 2021 роком своїми руками. Цікава підбірка

Відкритки з новим 2021 роком своїми руками. Цікава підбірка

Сьогодні, коли сучасні технології так щільно зміцнилися в нашому житті, більшість людей забули про звичні і зрозумілі радощі і теплоту спілкування. Замінивши все онлайн імітацією життя, і зокрема онлайн подарунками, онлайн розмовами, онлайн навчанням і т.д. Про те як зробити відкритки з новим 2021 роком  своїми рукми поговоримо далі.

Відкритки з новим 2021 роком

Відкритки з новим 2021 роком своїми руками. Цікава підбірка

Сьогодні люди перестали вітати один одного старими добрими способами, обмежившись онлайн привітаннями в повідомленнях.

Але буквально ще не так давно дуже велику цінність в створенні святкового настрою з того чи іншого приводу мали вітальні листівки, які були відображенням поваги і особливого ставлення до людини, якій їх підносили.

Листівки завжди були приємним доповненням до подарунка або альтернативою подарунка, що, хоча не мала величезної грошової вартості, але мала найважливіше символічне значення.

Якщо на дорогі подарунки до Нового року у вас не вистачає грошей, то  пропонуємо вам звернути увагу на такий символічний варіант, як відкритки з новим 2021 роком  своїми руками, які нагадають багатьом про дитинство, казку, новорічні чудеса. Ставши частиною сімейної колекції виробів і дрібниць, що завжди будуть відображати спогади про найприємніші миттєвості життя.

Хоча традиція дарувати листівки на Новий рік потроху відходить у минуле, купити новорічні листівки сьогодні ще можна в книжкових і спеціалізованих магазинах.

На вибір найрізноманітніші новорічні листівки з урочистими зображеннями, казковими сюжетами, оригінальними різдвяними мотивами.

Новорічні листівки коштують відносно не дорого, тому доповнити подарунок під ялинку маленькою листівкою з милим малюнком, оригінальним дизайном і щирим привітанням, поза сумнівом, варто, так як подарунок може і не зберегтися, а ось новорічні листівки, як і листівки іншої цілеспрямованості, як правило, зберігаються завжди.

Крім того, що ви без проблем зможете вибрати вітальні новорічні листівки в магазині, створити ексклюзивні листівки на Новий рік 2021 своїми руками також можливо.

Саме красиві новорічні листівки своїми руками ми і запропонували для вас в колекції чудових фото прикладів листівки на Новий рік 2021, які ви зможете зробити самостійно. Використовуючи відомі техніки і прийоми.

Давайте розглянемо чудові рішення листівки на Новий рік, які обов’язково повинні стати частиною вашого символічного сюрпризу для мами, бабусі, подруги або кого-небудь іншого.

Відкритки з новим 2021 роком своїми руками в техніці скрапбукінг

Зробити новорічні листівки своїми руками в стилі скрапбукінг можливо не так просто, але отримати такий вид листівки на Новий рік буде дуже приємно.

Новорічні листівки скрапбукінг припускають підбір красивого паперу і додаткових елементів в тематиці свята, що акуратно склеюються на папері в оригінальну композицію.

Щоб зробити подібні відкритки з новим 2021 роком  своїми руками, запасіться трафаретною вирізкою, маленькими деталями, що імітують гілочки ялини, зимові ягоди, ялинкові іграшки.

Відкритки з новим 2021 роком своїми руками в техніці орігамі

Новорічні листівки в стилі орігамі – одне з чудових рішень, що ви можете втілювати разом з дітьми, адже створювати подібний декор дуже просто і цікаво.

За допомогою техніки орігамі, що передбачає наклеювання скручених і зігнутих кольорових стрічок різними способами, наприклад, у вигляді ялинки, ялинкових прикрас, ялинкової кулі.

Щоб новорічні композиції своїми руками орігамі вийшли більш цікавими, використовуйте контрастний фон і яскраві орігамі стрічки.

Відкритки з новим 2021 роком, виконані за допомогою трафарету

Якщо вам складно створити новорічні листівки своїми руками скрапбукінг і орігамі, тоді спробуйте трафаретні листівки своїми руками, що припускають вирізати вже готові заготовки у вигляді сніжинок, ялинок, гілочок і інших елементів, з’єднавши їх в одну композицію.

Подібні заготовки листівки на Новий рік можна купити в магазині, зайнявшись творчістю навіть, якщо у вас немає подібних навичок.

Намальовані відкритки з новим 2021 роком своїми руками

Якщо хтось заморочив, зробивши новорічні листівки своїми руками, це вдвічі приємніше.

Відмінною ідеєю для маленьких майстрів стануть ідеї листівки на Новий рік, намальовані за допомогою фарб.

Новорічні листівки, намальовані на папері, це можливість передати безліч всіляких сюжетів, що будуть нагадувати про диво, казку, чарівність.

Намалювати новорічні листівки можна з казковим сюжетом, і зокрема Санта Клаусом, Снігуронькою, лісовими персонажами, сніговиком.

Також красиво виглядають намальовані новорічні листівки своїми руками, де зображена зелена красуня або новорічні композиції.

Відкритки з новим 2021 роком. Листівка-аплікація “Рукавичка”

Завжди виграшно виглядають аплікації з використанням зимової атрибутики. Просту і одночасно дуже ефектну листівку у формі рукавиці вдасться створити навіть малюкам-дошкільнятам. Звичайно ж, не без батьківської допомоги.

Нам знадобиться:

лист картону червоного кольору; щільний білий папір; клей; простий олівець; ножиці; декорований папір з новорічним малюнком; атласна тасьма.

Картон, пофарбований з одного боку, складіть навпіл у вигляді листівки.

На внутрішній білій стороні намалюйте контур великої рукавички – вона повинна займати всю площу розвороту.

Виріжте рукавицю за наміченим контуром, прорізаючи відразу обидва розвороти.

Білу сторону обклейте декоративним папером – це буде зовнішня поверхня листівки.

На розворот внутрішньої сторони приклейте будь-яку сніжинку, вирізану з білого паперу. Кінчики залиште без клею – так буде об’ємніше. Цей елемент можна використовувати для нанесення привітання.

Основу рукавиці перев’яжіть кольоровою стрічкою – виріб готовий.

Відкритки з новим 2021 роком.  Вишиті листівки своїми руками

Ви хочете здивувати рідних і друзів оригінальною листівкою? Для вас ідея вишивки в новорічній тематиці. Вітальні варіанти з художньою вишивкою надовго збережуть різдвяний настрій. Подібний подарунок буде зберігатися на центральній полиці кімнати.

Які матеріали потрібні для виробів:

нитки «Муліне» різних кольорів; голка; канва – спеціальна тканина для вишивки хрестом; ножиці; пяльци.

Схеми для вишивки хрестом. Тематика новорічна, різдвяна. Всередину відкритки з новим 2021 роком  помістіть привітання з наступаючим.

Незвичайні відкритки з новим 2021 роком своїми руками

Створити оригінальні і незвичайні новорічні листівки ви можете, підібравши для листівки на Новий рік не стандартну прямокутну форму, а вирізавши основу для листівки у вигляді ялинкової кулі, ялинки, зірки і т.д.

Щоб створити ексклюзив листівки на Новий рік, підберіть цікавий декор для створення милого сувеніра, використовуйте шматки тканини, гудзики, стрічки.

Доповнюйте відкритки з новим 2021 роком  своїми руками щирими привітаннями, кумедними слоганами і віршиками, що завжди будуть нагадувати про вас тому, кому призначена листівка.

Не будемо багатослівними, а краще запропонуємо вам новорічні листівки 2021 на фото, що надихнуть вас на створення чудового символу майбутніх свят.

Відкритки з новим 2021 роком. Аплікації до Нового 2021 року своїми руками

Аплікації, зроблені своїми руками – найкращий оригінальний подарунок до Нового року для друзів і родичів. До виготовлення листівок і сувенірів можна залучити дітей. Потрібно трохи фантазії і сюрприз близьким забезпечений.

Ідеї новорічних аплікацій

Тематика аплікацій на новий рік пов’язана із зимою, головними героями свята: ялинкою, Санта Клаусом  і Снігуронькою. Діти разом з дорослими роблять прикраси, листівки із зображенням звіряток.

Пінгвін

Кумедний пінгвін стане прикрасою будь-якої листівки.

Знадобиться: папір для друкування трафарету; кольоровий папір (білий, чорний, помаранчевий); фарби; ножиці; клей; вата.

Картинку роздруковують, вирізають по контуру. Потім розфарбовують оперення пінгвіна чорним. Грудку потрібно залишити білою. Лапки потрібно розфарбувати жовтим або помаранчевим. З вати сформувати маленькі кульки і акуратно наклеїти в області грудки пташки.

Залишається вирізати з кольорового паперу помаранчевого кольору трикутний ніс, з чорного – два кружечка або овали. Розмір їх може бути будь-яким, головне – дотримуватися пропорції виробу. Потім потрібно приклеїти підготовлений дзьоб і очі. Забавна аплікація готова.

Санта Клаус

Санта Клаус  з підручних засобів стане прикрасою ялинки або займе почесне місце на стіні поруч з іншими виробами дитини.

Для творчої ідеї знадобиться: одноразова тарілочка; трикутний аркуш червоного паперу; декоративні очі; фарби; 2-3 десятка паперових смужок; клей; вата; степлер.

Одноразову тарілку краще взяти картонну або з пінополістиролу. Верхню частину тарілочки обрізають. Внутрішню частину розфарбовують рожевим або бежевим – це обличчя Санта Клауса. До нижньої частини тарілки степлером прикріплюють 5-6 кілець з паперових смужок, на них буде кріпитися борода чарівника. Дитині доручають плетіння паперової гірлянди, на кожне кільце прикріплюють ще 3-5 кілець.

Тепер потрібно зробити ковпак. Верхівку трикутного кольорового аркуша згинають до основи, і, щоб він не розігнувся, скріплюють клеєм або степлером. Кінчик ковпака прикрашають кулькою з вати. Головний убір приклеюють по відрізаній стороні тарілки.

Тепер потрібно оформити обличчя: приклеюють вуса, ніс, вирізані з кольорового паперу і декоративні очі. Залишаються останні штрихи: потрібно прикрасити бороду. Кілька кульок з вати прикріплюють до основи бороди так, щоб не було видно дужок степлера.

Бик з кольорового паперу

Символ 2021 року – білий металевий бик. Чому б не зробити саморобку із зображенням цієї тварини? Трафарет можна взяти будь-який і надати йому новорічний вигляд. Наприклад, підійдуть такі відкритки з новим 2021 роком  з символом бика. Досить вирізати зображення і прикрасити його новорічним ковпаком, сніжинками та іншими атрибутами нового року. Якщо бути точними у своїх творіннях, краще вирізати мордочку бика з харчової фольги, тоді символ року дійсно буде «металевим».

Очки, роги, ніс можна змайструвати з кольорового паперу.

Ялинка

По-справжньому пам’ятною аплікацією під новий рік 2021 стане ялинка, зроблена своїми руками.

Необхідно взяти листи блакитного (білого), зеленого, коричневого картону або щільного паперу. До зворотнього боку матеріалу прикладіть ручку малюка з розведеними пальцями, обведіть її. Залежно від розмірів ялинки знадобиться від 3 до 50 таких малюнків. Виріжете креслення по контуру – це заготовки-гілки майбутньої ялинки. Тепер потрібно переходити до складання майбутньої відкритки з новим 2021 роком:

На картон білого або голубого кольору наклеюють прямокутний шматочок кольорового паперу – стовбур новорічного дерева. Починають нижній ряд ялинових гілок: по верхньому краю стовбура в сторони наклеюють 6-15 заготовок.

Другий ряд потрібно почати з відступом на одну долоньку і закінчити теж з таким же відступом.

Третій і наступний ряд наклеюють за тим же принципом, поки не залишиться 1 ряд з однію долонькою. До основи стовбура новорічного дерева приклеюють ажурну білу тканину вату або ватяні диски, що імітують сніг. Залишається прикрасити ялинку на свій розсуд: прикріплюють паперову зірку на верхівку, приклеюють декоративні елементи.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *