Природним об’ємом волосся володіє не кожна жінка – тонке, не густе волосся, може бути його абсолютно позбавлене, причому, в такій ситуації часто не рятують навіть короткі укладання. Навіть якщо накручувати локони, певна зона для створення об’єму біля коріння залишається абсолютно прямою. Не так давно і цю проблему вдалося вирішити, коли на ринку краси з’явився утюжок гофре для прикореневого об’єму.
Як користуватися і чим він відрізняються від звичайних плойок того ж типу?
Що важливо знати використовуючи утюжок гофре для створення об’єму біля коріння?
Важливо розуміти, що утюжки гофре, які з’явилися ще 20 років тому використовують для створення об’єму біля коріння, ставлення, звичайно, мають, але не пряме – їх скоріше можна назвати родичами. І якщо Ви візьмете утюжок гофре, бажаного результату не доб’єтеся. Слід знати, якою має бути утюжок гофре для створення об’єму біля коріння.
Вузький. Основний фактор, який відрізняє утюжок гофре від старих версій – в ньому зазвичай не більше 3-х виїмок, а ширина навряд чи перевищує 15 мм. Довжина залежить від конкретної моделі.
Амплітуда змінюється. Якщо у класичного гофре всі «зубці» однакової величини, то тут вони йдуть від більшого до меншого, щоб зробити перехід від укладеної утюжком частини волосся до не трону тої максимально непомітною.
З захистом від перегріву. Поверхня щипців торкатиметься шкіри голови, яка легко може отримати опік. Температура повинна з легкістю регулюватися і мати в мінімальних параметрах – 90-100 градусів.
Керамічне покриття. А також інші захисні моменти – іонізація, турмалінове напилення. Всі ці фактори вже властиві будь-яким укладальним приладам, тому акцентувати на них увагу не варто.
Що стосується безпосереднього використання утюжка, то він підходить для волосся будь-яких типів, але саме укладання буде триматися не довше ніж дозволяють вихідні дані.
Утюжок гофре для створення об’єму біля коріння: як користуватися?
Перш ніж увімкнути прилад в розетку, потрібно переконатися в тому, що волосся чисте – це основний чинник, що впливає на якість подальшого укладання. Жирність коренів зазвичай зводить зусилля до нуля або ж швидко перетворює отриманий об’єм за його відсутності. Також, буде потрібний термозахисний засіб у форматі спрея або мусу (не крему і не емульсії), а також лак з хорошою фіксацією.
У роботі з утюжками гофре для створення об’єму біля коріння не можна забувати про те, що піддаватися нагріванню будуть не всі пасма, а тільки внутрішні: це обумовлюється тим, що плойка залишить слід-гармошку, яку потрібно буде прикрити верхніми гладкими (або завитими) локонами. Однак при цьому маса нижнього обробленого волосся буде більше, ніж не обробленого.
У коренів на пасма наноситься термозахист, якої слід дати 10-15 сек на висихання, після чого плойку підносять до шкіри голови, намагаючись залишити не більше 1-2 мм від неї до краю щипців. Тримати на волоссі прилад можна 10-15 сек – цього більш ніж достатньо, з урахуванням товщини пасма.
Попередньо можна поділити всю масу волосся на зони, розкресливши їх горизонтальними лініями по окружності голови. У основного проділу верхні шари не зачіпаються – їх просто збирають і фіксують затискачем, щоб ненароком не включити в роботу.
Кожне піддане укладанню пасмо рекомендовано відразу ж збризкувати лаком, притримуючи у вертикальному положенні протягом декількох секунд.
Після завершення укладання всі пасма прочісували руками, потім обережно розправляються верхні шари волосся і прикривають результати роботи.
Як можна судити з відгуків жінок, що володіють таким приладом, як утюжок гофре для створення об’єму біля коріння ідеально підходить короткому волоссю, на якому укладання тримається до 3-х днів, при використанні фіксуючих засобів. При середній довжині зазвичай його вистачає тільки на добу, а ось на довгому волоссі утюжок практично марний. І від вартості і популярності бренду це абсолютно не залежить.