Home / Твоя краса / Обличчя / Умивання для проблемної шкіри

Умивання для проблемної шкіри

Проблемна шкіра постійно є джерелом занепокоєнь, і догляд за нею забирає чимало часу. Щоб поліпшити стан шкіри, нерідко досить застосовувати тільки натуральні засоби, виготовлені з простих продуктів.

Правила вмивання для проблемної шкіри

Умивання для проблемної шкіри

Проблемна шкіра дуже вимоглива до відходу в цілому, при цьому умивання – один з найважливіших етапів турботи про шкіру, і від виконань основних правил багато в чому залежить стан шкіри в цілому.

Для вмивання при проблемному типі шкіри повністю виключають мило, яке пересушує шкіру, призводить до її стягування і лише посилює існуючі проблеми.

При використанні косметичних пінок та гелів для вмивання звертають увагу на їх склад: в ньому не повинно бути спирту, такі засоби мають бути виготовлені на основі екстрактів лікарських трав (ромашка, алое віра).

Очищаючий засіб на основі таких компонентів можна приготувати і самостійно. Це може бути, як простий засіб для вмивання, так і м’який скраб, що м’яко очищає шкіру.

Як не дивно, для вмивання при проблемній шкірі добре підходять рослинні масла. Від них шкіра не стає жирнішою, зате акне, вугри та інші проблеми в результаті регулярних процедур зникають. Якщо шкіра схильна до висипань, з ними відмінно справляється оливкова олія. М’яке і сприятливе для шкіри мигдальне масло, дуже цінується і масло виноградних кісточок. Більш доступне, але при цьому таке ж ефективне касторове масло. Дуже важливо при цьому, щоб будь-яке з масел було нерафінованим.

Умивання відварами трав цілюще для проблемної шкіри, так як трави, особливо ромашка, череда, знімають запалення, вбивають бактерії, звужують пори, усувають зайву жирність шкіри.

Вівсянка добре очищає шкіру, крім того, вона вбиває шкідливі бактерії, які викликають запалення шкіри. Краще не використовувати пластівці швидкого приготування – вони менш поживні.

Умивання для проблемної шкіри. натуральні рецепти

Рецепт 1. Умивання з використання оливкового масла здійснюютьтаким чином: невелика кількість масла наносять на шкіру, злегка масажують, залишаючи потім на кілька хвилин. Після прикладають до шкіри гарячий рушник і тримають, поки воно не охолоне. В кінці процедури обличчя очищають від масла.

Рецепт 2. Шкіра, схильна до висипань, особливо якщо вона відноситься до жирного типу, добре очищається за допомогою соди, яка крім того, ще й м’яко очищає, відлущує відмерлі частинки. Умивання для проблемної шкіри з содою роблять так: в невеликої ємності з теплою водою розводять соду, наносять на зволожену шкіру обличчя і масажують близько хвилини. Після цього холодною водою умивають обличчя і не витирають, замість цього поплескують по шкірі пальцями до висихання.

Рецепт 3. Зменшити жирність і запалення шкіри можна, використовуючи для вмивання кефір або молочну сироватку. Ці продукти за допомогою ватного диска наносять на 10 хвилин на шкіру, після чого вмиваються прохолодною водою.

Рецепт 4. Вівсяне умивання підходить для будь-якого типу шкіри. Особливо воно корисне для жирної, чутливої, схильної до появи прищів на шкірі. Готують очищаючий вівсяний засіб так: вівсяні пластівці подрібнюють в блендері або кавомолці, щоб вийшла мука, потім розводять водою так, щоб вийшла густа кашка. У ній змочують ватний диск і протирають шкіру, намагаючись робити це по масажних лініях.

Рецепт 5. Для жирної шкіри, схильної до виникнення прищів корисно умивання відваром ромашки. Готують засіб з вечора. Для цього на 500 мл води беруть близько 2 ложок сухих квіток, настоюють і проціджують.

Рецепт 6. Приблизно так само готують відвар з чистотілу, тільки концентрація повинна бути вдвічі менше. Чистотіл найбільш хороший для боротьби з прищами.

Рецепт 7. Дуже корисно «вмиватися» кубиками льоду. Його можна приготувати на основі простої очищеної води або відвару ромашки, череди або шавлії. Заморожують також натуральний зелений чай, який також відмінно усуває запалення. Вранці протирають шкіру льодом, тим самим насичуючи її вологою і тонізуючи. Ця процедура допомагає позбутися від запалень на шкірі, звузити пори і очистити їх.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *