Кунжутне масло володіє зволожуючими властивостями, воно багате вітамінами і мінералами, захищає від шкідливого ультрафіолету, при цьому воно недороге і зручне в застосуванні.
Використання різних прянощів прийшло в нашу культуру зі Сходу. Саме східні мудреці накопичили цінні знання про багатьох рослин і їх користь для людини. Так, наприклад, з давніх часів відомі чудові властивості кунжуту. Його насіння зараз широко застосовуються в кулінарії, а ще з них методом холодного віджиму отримують унікальне рослинне масло.
Кунжутне масло для обличчя: косметичні властивості.
Кому рекомендовано кунжутне масло? Відповідь проста – кунжутне масло для обличчя підходить:
для догляду за шкірою сухого типу, при частому відчутті стягнутості;
при сильному лущенні шкіри;
для тьмяної, блідої, «втомленої» шкіри;
при появі перших мімічних зморшок, враховуючи також область навколо очей.
Крім зволоження і тонізації, кунжутне масло відмінно захищає шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища, а тому власниці шкіри нормального типу також можуть використовувати його для продовження краси і молодості шкіри.
Серед інших безперечних достоїнств кунжутного масла для обличчя – його, так звана, легкість. Вона проявляється в тому, що кунжутне масло швидко вбирається і підходить для догляду за самою ніжною і чутливою шкірою. Так, його рекомендують для області навколо очей і навіть для дітей.
Як застосовують кунжутне масло для обличчя?
Найпростіший спосіб використання кунжутного масла в домашніх умовах: масло трохи підігрівають і наносять на шкіру обличчя замість нічного крему (не забуваючи і про зону навколо очей). Крім того, масло кунжуту для такої процедури можна збагатити вітамінами або ефірними маслами – зазвичай додають по 3 – 4 краплі масляних розчинів вітамінів А і Е або по 1 – 2 краплі ефірних масел (цитрусових, м’яти) на столову ложку кунжутного.
Кунжутне масло для обличчя: домашні рецепти.
Як Ви розумієте, на основі кунжутного масла готують і домашні маски:
до 2 столових ложок сметани високої жирності додають столову ложку кунжутного масла, перемішують, наносять на шкіру на півгодини;
2 столових ложки масла кунжуту змішують зі столовою ложкою виноградного соку, додають столову ложку кашки з натертого листя алое, маску залишають на шкірі на 15 хвилин;
збитий жовток змішують з 2 столовими ложками кунжутного масла, додають 5 – 7 крапель масла кориці, наносять на 20 хвилин;
підігрівають 2 столових ложки кунжутного масла, додають чайну ложку порошку імбиру і чайну ложку меду, перемішують, наносять на півгодини.
Також кунжутне масло добре поєднується з іншими рослинними маслами. Для шкіри обличчя його змішують, наприклад, з маслом жожоба, шипшини, оливковою олією, маслом какао. Та й взагалі з кунжутним маслом можна сміливо експериментувати і замінювати їм рослинні масла в рецептах домашніх масок.
В цілому кунжутне масло для обличчя – засіб унікальний і цікавий. Його грамотне і регулярне використання обов’язково допоможе шкірі обличчя набути квітучий вигляд, запобігти передчасному старінню, зробити шкіру ніжною і бархатистою.