Home / Дозвілля / Типи особистості: дізнайся хто ти!

Типи особистості: дізнайся хто ти!

Типи особистості: дізнайся хто ти! Природа проти виховання

Особистість – це ваші погляди, а не ваша доля. Кажуть, що близько 50% нашої особистості постають перед нами від природи, а інші визначаються навколишнім середовищем і нашими рішеннями. Існує також нова наука “епігенетика”, яка свідчить про можливість того, що хоча ми не можемо змінити наші гени (які впливають на біологію і темперамент), ми можемо вплинути на ДНК, не змінюючи послідовність ДНК (якщо вчені зможуть це визначити). Ваша поведінка і ваші рішення можуть вплинути на певні гени і, отже, на вас.

Типи особистості: дізнайся хто ти! Гени – це не доля

В ув’язненні! Поки ми не повісили ярлики на інших, дивлячись на них крізь вузьку призму того, на що вони повинні бути схожими, тому що ми позначили їх як “екстраверт” або “боязкий”, або як завгодно ще, ми можемо використовувати визначення типів особистості, які допоможуть нам в житті.

Варто прийняти, що в світі є різні типи людей, що Ви теж відноситеся до якогось типу. Але ставлячись до цього типу, Ви можете мати набагато більше можливостей, ніж здається. Визначивши свій тип, ми зможемо отримати уявлення про те, як нам слід жити, щоб життя було насиченим, адже бути білою вороною не весело.

Ми також можемо бути більш терпимими до інших, розуміння, що не всі, такі як ми, і не всім буде подобатися або не подобатися в точності те ж саме. Здається, що природа потребує великої кількості типів людей для виконання різних функцій в житті. Якби ми всі були неймовірно творчими мрійниками або активними лідерами, то розвиток людського суспільства зупинилося. Мрійники і фантазери, практики і реалісти і інші типи людей теж потрібні.

Так що наступного разу, коли Ви почуєте, як хтось запитає: “Який він?”, Ви можете відповісти згадавши все … або дещо … або нічого з перерахованого вище – в залежності від того, яка Ви людина.

На завершення пропонуємо пройти тест.

Типи особистості: дізнайся хто ти! Тест: Визначити тип особистості по малюнку

Кажуть, очі – дзеркало душі, і вони можуть багато чого розповісти про нас. Що ж, пропонуємо вам тест як визначити  типи особистості: дізнайся хто ти!  Все, що вам потрібно, – це намалювати на аркуші очі (які тільки побажаєте, дайте волю фантазії). Намалювали? Тепер шукайте на зображенні схожий малюнок і дивіться опис.

  1. Відкрита душа

Ви завжди і з усіма дуже привітні, готові до нових знайомств. Ви переконані, що краще ризикнути і отримати парочку ударів, ніж відгородитися стіною від світу. Ви ніколи не подасте виду, що вам страшно або ви беззахисні. Свої проблеми намагаєтеся вирішувати самостійно. Але іншого не залишите без підтримки, з посмішкою прийдете на допомогу, навіть якщо в цей момент вам самим нелегко. Ви завжди знайдете в собі сили, якщо іншим потрібна ваша допомога.

  1. Свідомий

Ви намагаєтеся виправдовувати хороші очікування і все, що робите, робите на совість. Живете з упевненістю, що всі ваші дії впливають на життя інших людей. Ви трохи замкнуті – ніколи не покажете, якщо чимось засмучені. Ви бачили досить нещастя і несправедливості і всі свої переживання носите в собі. У вас високі ідеали, і ви самі прагнете бути людиною, гідною наслідування. Це найменше, що ви можете зробити для нашої планети.

  1. Задира

Ви – людина з відчайдушним минулим, яке не дає вам спокою навіть зараз. Ви нічого не можете з цим вдіяти, але, не сприймаєте життя занадто серйозно. Ви ніколи не демонструєте оточуючим свій  похмурий настрій. Ви мовчки переносите всі негаразди і тримайте свої думки при собі. І завжди дивитеся в майбутнє з упевненістю. Ви – майстер вибиратися з різних ситуацій (які найчастіше самі собі створюєте).

  1. Філософ

Ви – людина, яка думає про всіх і про все. Вам важливо зрозуміти глибинний сенс речей. Постійно літаєте в своїх думках, і часом вам непросто від них відволіктися. Ви ніколи не покажете, якщо в чомусь сумніваєтеся. Навіть якщо ви не прийшли до остаточної думки з якого-небудь питання, ви продемонструєте цілковиту впевненість. Для вас життя схоже на пазл: вам подобається збирати шматочки в цілісну картину. І, хоча ви не можете бути повністю впевнені в справжньому призначенні світу, ви відчуваєте себе в ньому комфортно.

  1. Людина-загадка

Ви не та людина, що розкриє душу перед першим-ліпшим, тому удачі тому, хто захоче спробувати. Ви поєднуєте в собі безліч протиріч, а ваш настрій постійно змінюється. Ви трохи розповідаєте оточуючим про себе. Неговіркі, а своїми діями зіб’єте  з пантелику будь-кого. Ви віддаєте перевагу пізнати людину, перш ніж заговорити з нею. І ви говорите тільки те, в чому точно впевнені.

  1. Чуттєва натура

Ви все записуєте і нічого не забуваєте. Ви неймовірно точно відчуваєте оточуючих. Ваші почуття завжди глибокі, і навіть незначна подія може справити на вас сильне враження. Вас легко розсмішити і так же легко довести до сліз. Але ви намагаєтеся не показувати, наскільки крихкі ваші почуття. Зате ви часто демонструєте людям, наскільки проникливим ви можете бути. Ви можете спрогнозувати зміни у вашому житті і рідко помиляєтеся. Ви першим запитаєте, що трапилося: ви не можете не помітити навіть прихованих емоцій іншого.

  1. Палкий

Ви завжди енергійні, схильні до пристрастей. У вас немає нічого штучного. До всього у вас просте ставлення: ви або щось любите, або ненавидите. У вас є думка про все на світі, у вас швидкий розум. Але ви не любите показувати, яким дратівливим часом ви можете бути. У вас дуже багато енергії, і немає нічого дивного в тому, що іноді ви нервуєте. Ви любите перемагати в усьому. Ви не найкращий помічник, але великий фантазер.

  1. Дивак

У вас все незвичне: захоплення, інтереси, переконання, дії. Ви завжди були трохи дивакувата. А традиції або правила вас не особливо хвилюють. Ви робите все по-своєму, але не намагаєтеся змінювати неминуче. Ви нічого не ховаєте від світу – вам нема чого приховувати. А ті, хто засуджує вас, викликають лише посмішку. Вам хотілося б частіше зустрічати схожих на вас людей. Вам подобається бути нонконформистом, це весело.

  1. Інтуїт

Ви добре розумієте людей. Ви можете багато чого сказати про іншу людину по його міміці або тону голосу. І ви завжди помічаєте, якщо вам брешуть. Не особливо відверті з оточуючими, розповідаєте про себе тільки те, що вважаєте за потрібне. Ви добре розбираєтеся не тільки в інших, але і в собі. Ви завжди бачите, коли хтось хоче вами маніпулювати, і знаєте, як маніпулювати людьми. Взагалі ви не вдаєтеся до цього методу, але іноді це вміння може стати в нагоді.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.