Home / Твоя краса / Нігті / Тенденції літнього манікюра 2017. Підбірка

Тенденції літнього манікюра 2017. Підбірка

Місячний манікюр

Ідея «французький манікюр навпаки», тобто місячний манікюр настільки полюбилася дівчата по всьому світу, що і цього літа даний дизайн залишається актуальним. Відома марка випускає серії лаків спеціально для місячного манікюру, проте він легко виконується будь-яким лаком.

Пам’ятайте, що краще трохи відростити нігті для цього манікюру. Занадто короткі нігтики візуально будуть виглядати ще меншими, якщо виділити на них лунку контрастного кольору.

Яскравий горошок

Найпростіший, але не менш оригінальний дизайн нігтів – різнокольоровий горох. Кольори вибираєте, які душа забажає. Наприклад, фарбуємо всі нігті білим лаком з щільним покриттям. Далі беремо два, три, а то і більше лаків різних кольорів і по черзі ставимо ними кружечки в хаотичному порядку. Кружечки-горошки можна виконати ДОТСом або кистю з тонким кінчиком. Висохлий малюнок покриваєте безбарвним лаком, щоб носити його довше, і готово.

За основу дозволено брати будь-який колір. Якщо нафарбувати якийсь яскравий і насичений (помаранчевий, синій і т.д.), то горох можна малювати тільки одного кольору (білий, чорний і т.д.).

Горошки можна розставити по вільному краю нігтя, а на самому краєчку акуратно провести тонку смужку, поєднуючи всі кружечки. Вийде такий собі «френч з гороху».

Літній геометричний манікюр

Геометрія теж стала хітом літа 2017. Найбільш популярною стала дрібна клітка. Точки і лінії використовували в показах іменитих дизайнерів. Геометричні візерунки роблять вигляд оригінальним і динамічним. Чіткі лінії підкреслюють рішучість жінки. Зигзаги, контрастні смуги, лінії, що переплітаються, трикутники, квадрати – це ваше, якщо ви смілива, стильна, оригінальна. Такі малюнки стали універсальним рішенням для будь-якої події. Можна з упевненістю сказати, що це наймодніший манікюр літа 2017 року.

Літній неоновий манікюр

До ідей, популярних влітку можна віднести і фарбування нігтів в яскраві кольори. Коли як не влітку вибрати соковиті і насичені тони. Саме нігті, їх яскравість, допоможе підкреслити чудовий зовнішній вигляд і радісний настрій дівчини. До яскравих кольорів можна віднести неонові. Цей варіант – підходить для всіх, хто бажає перебувати в центрі, привертати до себе увагу і заряджати позитивом. Неоновий манікюр 2017 року – це справжній тренд.

А щоб зробити його правильно, підкреслити всі достоїнства даного варіанту, варто враховувати три головних правила: невелика довжина, квадратна / овальна форма і поєднання не більше 2-х (максимум 4-х) кольорів в одному виконанні. Це можуть бути як однотонні, так і розфарбовані під «світлофор» нігті.

Можна декорувати нігті, поєднуючи, наприклад, кислотно-жовтий і чорний в малюнках або візерунках. Головне – не переборщити, адже надмірність малюнків або велика кількість прикрас здатні зіпсувати вигляд  ззовні  найпрофесійніше зробленого манікюра.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.