Home / Дозвілля / Теми для розмов з хлопцем – віртуально, на побаченнях

Теми для розмов з хлопцем – віртуально, на побаченнях

Перші кілька місяців знайомства буває важко знайти спільні теми для розмов з хлопцем. І не про природу і погоду, а про те, що цікаво і вам, і співрозмовнику.

Теми для розмов з хлопцем. Тонкощі віртуального спілкування

Теми для розмов з хлопцем - віртуально, на побаченнях

Вухами люблять не тільки жінки. Кожен чоловік любить, коли поруч з ним – товариська, цікава і ненудна дівчина. Але не так-то легко знайти теми для розмови, коли чоловік мовчить, або навпаки, базікає про те, що дівчині нецікаво або незрозуміло. Як розташувати співрозмовника до себе, викликати його інтерес і за допомогою розмови дізнатися про нього більше – питання, яке хвилює багатьох дівчат.

Спілкування по відео-зв’язку

З одного боку, віртуальне спілкування набагато складніше реального: не видно обличчя співрозмовника, не видно його реакції, у нього є час подумати і змінити свою відповідь, збрехати або уникнути його, часом доводиться довго чекати відповідного повідомлення.

З іншого – у вас теж є час підібрати відповідь і сформулювати правильну думку і приховати свої таємні емоції, а бонус електронного листування – можливість надіслати фото, відео або аудіо, які будуть цікаві співрозмовнику.

Віртуальне спілкування займає велике місце в сучасному світі, для нього існує купа месенджерів і соцмереж:

Facebook;

Viber;

WhatsApp;

Tinder;

Telegram і ін.

Листуватися можна всюди, але набагато важливіше – знати правильну тактику листування з хлопцем.

Починаємо розмову з хлопцем в соцмережі

Почати бесіду з хлопцем не так-то просто, як здається, незалежно від того, знайомі ви особисто або просто знайшли вподобаний профіль в соцмережі. Багато дівчат вважають, що написати хлопцю першою – це нижче їхньої гідності, інші ж спокійно пишуть першими. Думки розділяються і виникає питання – писати чи не писати?

Якщо хлопець, грубо кажучи, про ваше існування ще не в курсі, то безперечно варто написати. Тут навіть роздумувати не треба. Ваше щастя в ваших руках і чоловік виразно позитивно оцінить, що ви ризикнули зробити перший крок.

Якщо ви з чоловіком вже знайомі і переписувалися, але він не пише більше першим, перш ніж писати йому, необхідно спочатку розібратися в причині затишшя.

Причини можуть бути різними, особливо, якщо чоловік:

Не впевнений в собі і просто боїться зробити крок;

Вичікує спеціально, дає можливість проявити себе;

Зайнятий важливими справами;

Має проблеми зі зв’язком, непередбачені форс-мажори;

Не любить листування;

Втратив інтерес або знайшов інший об’єкт зацікавленості;

Злий або ображений.

Писати першою чи ні – особисте рішення, проте ми рекомендуємо все ж написати, і діяти за обставинами. Проаналізуйте його реакцію на повідомлення і вирішіть, що робити далі, але не будьте настирливою. Можна написати хлопцю один раз, але не варто писати кожного дня, якщо відповіді немає, а повідомлення прочитано.

Інше питання – як почати таку розмову? Якщо ви вже знайомі, є кілька варіантів:

Просте «Як ти?» – прояв уваги і участі. Питання викличе у чоловіка бажання розповісти про те, як у нього справи. Варіант «Як справи?» звучить беземоційно, це питання краще не використовувати.

Більш винахідливе: «Привіт, як ти? У мене тут така історія трапилася … ». Головне – заінтригувати, а потім справа за уявою, історія повинна бути цікавою і захоплюючою.

Просто скинути йому цікаву статтю або картинку з інтернету, новину або публікацію, дочекатися реакції, а потім невимушено продовжити розмову.

Якщо ви хочете познайомитися з чоловіком в інтернеті, можна зробити по-різному:

Злукавити: «Привіт, ми не знайомі? Мені здається, я тебе десь бачила». Чоловік почне будувати здогади і припущення, а коли з’ясується, що ви його «з кимось сплутали», не захоче припиняти цікавої розмови і спробує дізнатися про вас більше.

Залишити дотепний коментар під його публікацією на абстрактну тему, або висловити свою оригінальну думку про його аватарку, статус, анкетні дані. Чоловіка розташує виявлена увагу і він з радістю продовжить листування.

Інший варіант – поговорити з хлопцем у Facebook. Просто написати «Привіт. Зацікавив твій профіль. Не проти поспілкуватися?”. Простота і невимушеність – запорука доброго ставлення.

Уникайте починати повідомлення з флірту, дайте зрозуміти, що вас не можна назвати легковажною і в першу чергу вас цікавить людина.

Не перевантажуйте повідомлення смайликами і стікерами, багатьох чоловіків це дратує. Намагайтеся не використовувати пестливо-зменшувальні звернення без приводу і пишіть максимально грамотно, щоб викликати повагу з боку співрозмовника.

Теми для розмов з хлопцем, які підійдуть для листування

Перший крок зроблено, розмова зав’язана, а далі все починає плавно сходити нанівець. Щоб цього не відбувалося, потрібно постійно підтримувати бесіду питаннями, обговореннями і цікавими репліками. Запитати у хлопця що-небудь про нього або можна поговорити з хлопцем на теми, які його цікавлять.

У пошуку тем для розмови в листуванні варто звернутися до хобі, інтересів і захоплень хлопця. Серед них можуть знайтися як загальні, так і незвичайні, про які ви ніколи не чули, розпитайте про них. Можна і звернутися до тем, які завжди цікаві:

Улюблена мультимедіа: фільми, серіали, музика, книги. Обговорити завжди знайдеться що, особливо в соцмережах, де за профілем можна обчислити смаки буквально у всьому;

Загальні групи і спільноти за інтересами;

Подорожі;

Новинки музики, кіно, літератури, відеоігор;

Останні новини міста;

Спорт;

Загальні знайомі і друзі.

Затримуватися на одній темі не варто – міняйте і експериментуйте. Крім тем для розмови з хлопцем існують універсальні питання, які можна задати ненароком. наприклад:

Як у вас з погодою? У нас прохолодно, а хочеться взути кросівки і вибігти на прогулянку. Ти, до речі, бігаєш?

Не знаю у що пограти. Порадь цікаву стратегію / рпг / симулятор, якщо не складно. Яка твоя улюблена гра?

Хочу кудись з’їздити. Куди ти їздив в останній раз?

Роздумую, що сьогодні приготувати на вечерю. А ти б що вважав за краще?

У тебе є молодший брат або сестра?

Я збираю наклейки з фруктів. А ти збираєш якісь незвичайні колекції?

Тобі більше подобаються кішки або собаки?

Ти вмієш кататися на велосипеді?

Я боюся темряви. А у тебе є якісь незвичайні фобії?

У мене алергія на авокадо, так прикро … А у тебе є алергії?

Ставлячи питання постарайтеся припустити, чи буде хлопцеві цікаво відповідати, а також, чи зумієте ви відповісти на таке ж питання чесно і повно, якщо він задасть його вам. Якщо вас дійсно хвилює відповідь на питання і ви вкладаєте в нього якийсь підтекст, завуалюйте так, щоб хлопець не здогадався. Всі люблять питання, які дозволяють розкрити свою особистість, тому намагайтеся задавати хлопцеві дійсно цікаві питання.

Маленька рада на майбутнє: заведіть документ з питаннями і відповідями хлопця, щоб не потрапити в халепу і не поставити одне і те ж запитання двічі. Також це добре допомагає запам’ятати важливу інформацію.

Має сенс завести окремий документ і для ваших відповідей на його питання – це дозволить не тільки не «промахнутися», якщо ви злегка лукавите. А й дозволить пізніше, проаналізувати, зрозуміти, наскільки ви його цікавите, і чим саме.

Як правильно закінчити листування?

Правильне завершення діалогу – запорука його продовження. Якщо ви хочете спілкуватися і далі, необхідно навіть прощатися красиво. Але ситуація може розвиватися по різному:

Хлопець може бути налаштований позитивно і активно відповідати на ваші повідомлення, підігріваючи розмову;

Хлопець може відповідати неохоче і коротко, ігноруючи деякі повідомлення.

У різних випадках порядок дій буде різним. У першому слід, не економлячи на теплоту, побажати удачі, доброго дня чи на добраніч. Через якийсь тривалий час спілкування можна навіть подякувати йому за бесіду або окремі події, до яких вона призвела.

У другому прощатися необхідно ще до того, як співрозмовник вкаже явне невдоволення вашою увагою. На жаль, але такій людині ви нецікаві. Не варто втрачати на нього свій час.

Теми для розмов з хлопцем. Тонкощі спілкування з хлопцем у відеочаті

Відеочат – це щось середнє між листуванням і зустріччю в реальності. У вас як і раніше є можливість перервати розмову або заховати шпаргалки з питаннями під клавіатурою. Але приховати свої емоції і вести розмову в улюблених домашніх ретузах вже не вийде. У флірту з хлопцем в чаті є свої секрети й тонкощі.

В першу чергу, важливо правильно подати себе. Одяг, аксесуари, косметика – неяскраво, але оригінально. Зовнішній вигляд повинен вас максимально індивідуалізувати: знайдіть свій стиль і «родзинку». Це може бути майка улюбленого футбольного клубу, ніжна блузка, красиві сережки або яскрава хустка. Приділіть увагу зачісці – нехай вона буде акуратною, але невимушеною, ніби ви так одягаєтеся щодня, а не спеціально для нього.

Перш ніж починати розмову, включіть веб-камеру і подивіться, як ви будете виглядати в різних позах. Виберіть ту, в якій ваше обличчя обіграно з кращого боку – так і сидіть під час розмови.

Куди дивитися під час розмови з хлопцем – питання більш цікаве. Якщо дівчина дивиться весь час в камеру, хлопець може відчути себе ніяково від того, що на нього весь час спрямований її погляд. Ну, а якщо дівчина дивиться тільки на екран, то хлопець може подумати, що вона зациклилася на його зображенні, або, що ще гірше, на своєму.

Правильно сидіти, виглядати і рухатися – це ще не все. До розмови необхідно готуватися заздалегідь: підготувати список питань. Теми для розмов з хлопцем, цікаві речі, про які можна буде нібито згадати і розповісти, коли настане незручна пауза. Важливо знати, про що можна поговорити з одним хлопцем, який вам подобається.

Теми для розмов з хлопцем на першому побаченні

Особливо непросто дівчатам в компанії вподобаного хлопця: красуні можуть соромитися, м’ятися від хвилювання і насилу підтримувати розмову. Відверто з кавалером поки рано, нового майстра манікюру з чоловіком не обговориш, а в футболі розбираються рідкісні панянки.

Виникає питання: про що можна поговорити з хлопцем, щоб розмова вийшла цікавою і легкою? Ми вирішили розібратися.

На які ж теми для розмов з хлопцем  поговорити на перших побаченнях:

Про минулий день. Не знаєте, з чого почати розмову? Найпростіший спосіб знайти точки дотику – запитати чоловіка про те, чим він займався вчора. Читав нову книгу? Грав з друзями у великий теніс? Насолоджувався самотньою прогулянкою в лісі?

Розкажіть про свій день: робочі зустрічі, думки і переживання. В якійсь точці ваші інтереси перетнуться!

Гастрономічні уподобання. Навіть якщо ви з чоловіком вже прийшли в елітний ресторан, замовили стейк з синього тунця, французьке червоне вино. А потім вишуканий десерт, не означає, що не можна обговорювати їжу з назвою, що легко що вимовляється.

Запитайте, як чоловік ставиться до вегетаріанства, чи дотримується правильного харчування, готує вдома чи ні? Тільки без фанатизму: не влаштовуйте з цього допит і не читайте лекції з приводу шкоди чіпсів.

Хобі. Попросіть супутника поділиться своїми інтересами. Може, він мріє зібрати рок-групу і виїхати гастролювати? Любить собак? Колекціонує вінілові платівки? Їздить верхи? Вивчає програмування? Мріє відвідати курси з приготування стейків?

Людям приємно розповідати про захоплення, з захопленням показувати іншій людині ті приємні і цікаві нотки внутрішнього світу.

Техніка. Ви можете не розбиратися, яку ракету запустив Ілон Маск, коли роботи-пилосмуги захоплять світ, і чому тест Тьюринга втратив актуальність. Обговоріть простіші речі: відношення до технічного прогресу, Android або iOS, чи варто дивитися телевізор або YouTube замінює все?

Загальна, що не зачіпає почуття, і в той же час цікава тема.

Робота або навчання. Робочі відносини і навчання – це значна частина життя. Запитайте супутника, чим він займається, що вивчає, до душі йому ця діяльність. У міру просування можна ставити уточнюючі питання.

Не забудьте розповісти і про себе!

Література. Навіть якщо вам обом більше подобається перегортати Instagram і читати окремі статті, а не книги, спробуйте обговорити літературу. Яка книга вразила найбільше? Чому він відмовився від читання художньої літератури? Або, навпаки, чому продовжує? Поділіться своєю думкою.

Можливо, ви зможете порадити одне одному книгу на холодний осінній вечір.

Відпустка. У кожної людини був незабутній відпочинок! Неважливо, дача у бабусі або плавання в Тихому океані.

Попросіть чоловіка розповісти, яку відпустку він вважає кращою, куди хотілося б поїхати цього літа. Можливо, ваш супутник відвідував екзотичні країни або потрапляв в екстремальні ситуації!

Поділіться і своїм досвідом. Тільки без негативу: не нарікайте, що відпустку дають, а грошей на п’ятизірковий готель в Єгипті не вистачає.

Теми для розмов з хлопцем, яких краще уникати

Минулі відносини. Його колишня, кількість дівчат і коханок, ім’я вашого екс-бойфренда, перший секс і інші привіти з минулого – не тема для першого побачення. По-перше, це буде схоже на допит, а по-друге, може неабияк зіпсувати настрій.

Негатив. Скарги, страждання, обговорення шкідливих звичок, критика і невдоволення життям – невдалі теми для розмов з хлопцем   для перших побачень.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.