Даний майстер-клас розповість, як правильно замаскувати темні кола під очима за допомогою засобів макіяжу. Слідуйте інструкціям, які допоможуть справитися навіть з дуже складними проявами цієї проблеми.
Ви можете спати по 8 годин на день, скрупульозно слідувати всеем рекомендаціям косметологів по догляду за шкірою, пити багато води і регулярно сідати на детокс, але вони все одно нікуди не зникають. Іноді темні кола під очима мають надзвичайно складну природу, і ця проблема є нездоланною для більшості жінок. Тому що причина не тільки в поганому сні або недостатньому догляді.
Але є й підбадьорливі новини: темні кола можна приховати макіяжем, що ніхто не здогадається про вашу проблему. Дізнайтеся, як це зробити правильно.
Крок 1 Грунтовка
Покрийте областьнавколо очей праймером свтлорозсіючими властивостями СО. Це допоможе продовжити всі ваші зусилля по макіяжу на весь день. В результаті шкіра вирівнюється, заповнюються дрібні зморшки і нерівності, тон шкіри стає більш рівним. Використовуйте продукт зі зволожуючими властивостями.
Увага: зволожуючий праймер не може замінити крем або сироватку для очей, перед грунтовкою шкіру слід зволожити як зазвичай денними засобами.
Крок 2 Кольоровий консилер
Найбільша помилка в маскуванні темних кіл – це до недовіра кольоровому коректору або невірне використання кольорового коректора. Вирівнює і маскує теплий відтінок консілера. Але не всі проблемні зони однакові, тому вибирати відтінок коректора слід з розумом:
– Сині та фіолетові кола під очима маскуються коректором персикового відтінку,
– Коричневі кола нейтралізуються помаранчевим відтінком.
Якщо у вас є сумніви з тим, який колір коректора вибрати, то пропонуємо більш просте правило: якщо ваша шкіра світла і середнього тону, то вибирайте персиковий консилер, а для оливково шкіри – апельсиновий.
Увага: наносити кольоровий консилер слід тільки на темні області! І обов’язково якісно розтушувати.
Крок 3 Тональний консилер
Цим продуктом повністю вирівнюють область під очима. Потрібен консилер з повним охопленням (тобто, максимально непрозорий). Однак уникайте дуже кремових і жирних продуктів, так як ділянка шкіри під очима занадто рухливай, і дуже густий продукт може скупчуватися в складочках.
Якщо будете використовувати консилер в стіку, то не натискайте засобом на шкіру, щоб не змазати всю попередню роботу по коригуванню. Інша важлива деталь – вибір відтінку. Після кольорового коректора вам не потрібен дуже світлий відтінок, який найчастіше радять візажисти, щоб освітлити темні круги. Вибирайте колір, який світліше вашого власного кольору шкіри лише на 1 тон або півтону.
Крок 4 Хайлайтер
Виділіть внутрішні куточки очей, щоб всю увагу перенести на очі, а не на кола під очима. Це додасть погляду особливу привабливість і світіння шкірі. Поставте маленьку крапку хайлайтером.
Порада: якщо виділити хайлайтер ще й шкіру під бровою, то це «відкриє» очі більше і перенесе увагу від темних кіл.
Крок 5 Пудра
Тепер залишається зафіксувати все за допомогою напівпрозорої освітляючої пудри. Використовуйте розсипчастий продукт і круглу кисть. Шар – дуже тонкий, майже невидимий. Акцент – на області під очима.
Увага: Уникайте пудри з сильним світінням!