Головна » Твоя краса » Нігті » Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками

Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками

У створенні образу важливі деталі, так що містичний манікюр – те, що можете створити для Хеллоуїна своїми руками.

Ніч Хеллоуїна тим і хороша, що вона, як і Новий рік, дозволяє створити якийсь образ, що запам’ятовується і провести час свята по-особливому. Сподіваємося, ви запаслись традиційними для Halloween кольорами лаків для нігтів – чорним, білим, оранжевим, темно-синім, червоним, зеленим. Тематика манікюру зав’язана на темних силах. Переважають зображення котів, павуків в павутині, гарбузів і традиційних символів, як, наприклад, відьми або інші всім відомі казкові чудовиська. Зрештою, підійдуть навіть тематичні написи або синці червоним лаком – найпростіше, але красиві рішення ідеї для Хеллоуїна своїми руками.

Halloween – містичне свято. Додайте родзинку своєму образу, створивши на нігтиках дизайн “Каспер”. Такий манікюр легко зробити для Хеллоуїна своїми руками. Цей милий привид стане відмінним доповненням і прикрасою похмурого свята. У своїй роботі викладачі Компанії ОлеХаус використовували професійні тижневі лаки VINYLUX ™ від CND.

Крок 1

За основу візьміть найактуальніший колір для Halloween – чорний. Нігтьову пластину покрийте в два шари, щоб відтінок був інтенсивніше.

Крок 2

Білим лаком пропромалюйте контур привида. Гарненько постарайтеся, щоб майбутній привид не виглядав як розпливша пляма. Не беріть занадто багато лаку, інакше він погано висохне.

 

Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками 1

Крок 3

Дочекайтеся, поки білий лак підсохне. Опустіть апельсинову паличку в чорний лак і проведіть вертикальні лінії біля краю нігтя. Потім наберіть на паличку лак і ставимо три крапки. У нас вийдуть очки і носик. Не одним суцільним штрихом, а точковими рухами можна також промальовувати посмішку.

Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками 2  Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками 3

Крок 4

Щоб погляд у нашого героя був виразним, на чорний лак ставимо білі крапки з допомогою палички. Потім в середині ставимо маленькі чорні точки. Виходять очі з зіницями. Але не забувайте, перш ніж робити, це необхідно повне висихання останнього шару лаку.

Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками 4

Крок 5

У фіналі наносимо верхнє покриття. Так що маленький привид зможе радувати вас весь вікенд, і ще весь наступний тиждень.

Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками 5

Здорово, якщо такий святковий манікюр доповнюватиме весь образ в цілому. Для Хеллоуїна своїми руками можна створити багато яскравого і цікавого, починаючи від аксесуарів і предметів одягу, закінчуючи манікюром. Поборіться за кращий образ на вечірці!

Check Also

Місячний календар манікюра на липень 2018 року

Місячний календар манікюра на липень 2018 року

Як добре відомо майбутнім місяцем липнем, як втім всіх поточних 2018 року, буде правити відповідальна …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *