Home / Твоя краса / Нігті / Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками

Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками

У створенні образу важливі деталі, так що містичний манікюр – те, що можете створити для Хеллоуїна своїми руками.

Ніч Хеллоуїна тим і хороша, що вона, як і Новий рік, дозволяє створити якийсь образ, що запам’ятовується і провести час свята по-особливому. Сподіваємося, ви запаслись традиційними для Halloween кольорами лаків для нігтів – чорним, білим, оранжевим, темно-синім, червоним, зеленим. Тематика манікюру зав’язана на темних силах. Переважають зображення котів, павуків в павутині, гарбузів і традиційних символів, як, наприклад, відьми або інші всім відомі казкові чудовиська. Зрештою, підійдуть навіть тематичні написи або синці червоним лаком – найпростіше, але красиві рішення ідеї для Хеллоуїна своїми руками.

Halloween – містичне свято. Додайте родзинку своєму образу, створивши на нігтиках дизайн “Каспер”. Такий манікюр легко зробити для Хеллоуїна своїми руками. Цей милий привид стане відмінним доповненням і прикрасою похмурого свята. У своїй роботі викладачі Компанії ОлеХаус використовували професійні тижневі лаки VINYLUX ™ від CND.

Крок 1

За основу візьміть найактуальніший колір для Halloween – чорний. Нігтьову пластину покрийте в два шари, щоб відтінок був інтенсивніше.

Крок 2

Білим лаком пропромалюйте контур привида. Гарненько постарайтеся, щоб майбутній привид не виглядав як розпливша пляма. Не беріть занадто багато лаку, інакше він погано висохне.

 

Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками 1

Крок 3

Дочекайтеся, поки білий лак підсохне. Опустіть апельсинову паличку в чорний лак і проведіть вертикальні лінії біля краю нігтя. Потім наберіть на паличку лак і ставимо три крапки. У нас вийдуть очки і носик. Не одним суцільним штрихом, а точковими рухами можна також промальовувати посмішку.

Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками 2  Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками 3

Крок 4

Щоб погляд у нашого героя був виразним, на чорний лак ставимо білі крапки з допомогою палички. Потім в середині ставимо маленькі чорні точки. Виходять очі з зіницями. Але не забувайте, перш ніж робити, це необхідно повне висихання останнього шару лаку.

Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками 4

Крок 5

У фіналі наносимо верхнє покриття. Так що маленький привид зможе радувати вас весь вікенд, і ще весь наступний тиждень.

Тематичний манікюр для Хеллоуїна своїми руками 5

Здорово, якщо такий святковий манікюр доповнюватиме весь образ в цілому. Для Хеллоуїна своїми руками можна створити багато яскравого і цікавого, починаючи від аксесуарів і предметів одягу, закінчуючи манікюром. Поборіться за кращий образ на вечірці!


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *