Більшість жінок, які є постійними клієнтками салонів, можуть підтвердити судження про те, що апаратний педикюр є більш безпечним і гігієнічним. Але в той же час майстри педикюру можуть більш якісно зробити педикюр вологий.
Не так давно було вирішено об’єднати обидва методи педикюру. Тепер вже існує нова методика, яка має назву “олійний гарячий педикюр“. Тепер при проведенні педикюру обробка проводиться за допомогою апарату, але при цьому використовується ще й розчин олії з фреоном.
Техніка гарячого педикюру
При проведенні даної процедури роблять маску на ноги із застосуванням олії.
Суміш для маски готується з таких інгредієнтів, як олія гвоздики, яка має властивості загоювати ранки, знищувати неприємний запах і вбивати бактерії. Також додається олія чайного дерева, що є підсилювачем антибактеріальної дії для суміші і зволожуючим засобом. Ще в масці присутній фенон яблучний, який знищує неприємні запахи.
Спрей антибактеріальний
Він знищує запахи, а також освіжає і очищає шкіру стоп.
Сироватка молочно-медова
Її змішувати з малою кількістю води. Вона ефективно зволожує і пом’якшує шкіру ніг. Молоко допомагає відновитися шкірі, а мед живить її.
Маска вівсяно – яблучна
Спочатку вона являє собою порошок, який необхідно розвести водою. Вівсяна мука є чудовим антиоксидантом, а яблуко збільшує ефективність маски. Тобто за допомогою даної маски можна позбутися від токсичних речовин і запустити процес оновлення шкіри.
Скраб для шкіри ніг.
Він підсилює процес кровообігу, робить шкіру більш м’якою, а значить і прискорює процес оновлення клітин.
Як робиться гарячий педикюр
Спочатку процедура дуже схожа на вологий педикюр, тобто фахівець видаляє всілякі утворення, мозолі або натоптиші. Після цього видаляється кутикула і обробляється ніготь. Перед процедурою застосовується спрей для дезінфекції.
Після підготовки на стопи наноситься сироватка молочно – медова і ноги вкутуються серветкою. Зверху одягається пакет з поліетилену і покривається теплим рушником. Тривалість обгортання безпосередньо залежить від того, наскільки запущені стопи ніг.
Коли дія компресу закінчується, то майстер приступає до проведення педикюру за допомогою апарату, але іноді можна зробити це і вручну. Потім роблять пілінг. Залежно від стану шкіри його роблять або по щиколотку, або ж до коліна. Скраб, який залишається на тілі водою не змивається, а просто витирається за допомогою рушника.
Наступним етапом процедури є масаж з нанесенням теплого термолосьйона. Після двадцяти хвилин розслаблення і зволоження стоп за допомогою масажу їх укутують рушниками для збільшення ефекту. Після цього наносять на шкіру крем з живильним ефектом.
Після проведення процедури шкіра на ногах нагадує шкіру немовляти. Хоч ця процедура і триває довго, але варто того, щоб приділити цьому вільний час.