Home / Твоя краса / Обличчя / Техніка масажу очей

Техніка масажу очей

Щоб правильно виконувати масаж очей, як втім і будь-який масаж, необхідне знання спеціальної техніки.

Техніка масажу очей в нагоді вам не тільки, щоб позбутися від припухлих повік, від слідів “гусячих лапок”, але й допоможе видалити смітинку, що потрапила в око, і навіть розширити поле зору.

Запам’ятайте перше правило: ніколи не тріть очі руками зі всієї сили! Від цього шкіра починає кривитися.
При будь-якому дискомфорті, просто виконайте масаж очей і ви легко видалите будь-яку забруднюючу очі частинку.

Наступне правило: завжди накладайте крем на обличчя, перш ніж приступати до масажу. Ще краще, якщо базовою основою буде мигдальне масло. Цей унікальний продукт не тільки дозволяє робити масаж очей, не розтягуючи шкіру, але і добавить м’якість і пружність шкірі, допоможе в боротьбі із зморшками, але й очі від нього не будуть щипати.

Техніка масажу очей:

Щоб гарненько зрозуміти як розташована наша очниця і яку форму вона має – адже саме це важливо для проведення масажу очей – відчуйте край очниці. Для цього покладіть бічні поверхні великих пальців на верхні повіки, злегка натискаючи на них. Бічними поверхнями вказівних пальців притисніть брови. Тепер легкими притискаючими рухами “пройдіться” по краю очниці. Ви відчуваєте будову вашої очниці? А її форму відчуваєте? Відмінно – переходимо до наступного етапу

Такими ж легкими надавлюючими рухами пальців “проінспектуйте” кругові м’язи і очне яблуко. Мета вашої перевірки зрозуміти, наскільки пружні або наскільки в’ялі ваші кругові м’язи, які з них активно працюють, а які вже заплили жирком. Ви відчуєте зовсім виразно скільки жиру у вас під шкірою.

Проводьте таку інспекцію перед дзеркалом при хорошому освітленні, і, бажано, без сторонніх очей. Тільки так ви будете гранично уважні і чесні з собою.

Тепер приступаємо до релаксації для очей!

Розуміємо під цим терміном розслаблення, звільнення від стресів і нервових перевантажень, проблем і невдач. Багато хто вже на власному досвіді переконалися в дієвості методу релаксації, щоб заспокоїти нервову систему без ліків і досягти стану внутрішньої рівноваги і задоволеності.

Техніка релаксації, в принципі, не складна: потрібно отримати психічне розслаблення, добившись фізичного розслаблення у м’язах. Але не у кожного з першого разу виходить домогтися повного м’язового розслаблення. Як немає парадоксально, але і розслабленню потрібно вчитися. Причому вчитися потрібно довгий час без посилань на лінь і зайнятість. Зате, якщо ви освоїте спосіб релаксації, то зможете швидко заспокоюватися, повноцінно відпочивати і самостійно знімати нервову напругу.

Крім того, можна навчитися релаксації якогось окремого органу, наприклад, очей, якщо, як ви відчуваєте, саме цей орган найбільше потребує відпочинку і розслаблення (якщо ви довго дивилися мультфільми онлайн, або працювали весь день за комп’ютером).

А ось, виконуючи комплекс вправ для релаксації обличчя, ви зможете домогтися додаткового ефекту – розгладження зморшок і підтяжки обличчя при схудненні. Звичайно, за умови, що ваші заняття будуть регулярними і тривалими.

Комплекс вправ для очей, навчимося відчувати свої очні м’яз. Виконувати вправи потрібно, лежачи на підлозі або на рівній поверхні, підстеливши ковдру, але без подушки. Закриваємо очі і починаємо виконувати наші вправи для релаксації

Релаксація для очей:

В положенні лежачи закриваємо очі й хмуримо брови – відчуваючи при цьому напругу повіки. Наступний крок – розслабляємося.
Повторюємо вправу 10 разів і 10 разів поморгайте. Розслабляємося.

У цьому ж положенні, з закритими очима наморщив лоба, посилюючи напругу м’язів на лобі. Розслабляємося. Повторюємо вправу 10 разів і 10 разів поморгайте. Розслабляємося.

Відкриємо очі і подивимося на стелю, вдивляючись в одну точку перед собою. Переводимо погляд вниз, наскільки це максимально можливо. Знову піднімаємо погляд вгору і напружуємо очні м’язи. Виконуємо вправу стільки разів, поки не відчуємо напругу в очних м’язах. Поморгайте 10 разів. Розслабляємося.

Запам’ятавши рухи в попередній вправі, виконуємо їх тепер із закритими очима, добавивши руху вправо і вліво. Знову потрібно повторити вправу стільки разів, щоб відчути реальну напругу в очних м’язах. Поморгайте 10 разів.

Розслабляємося, насолоджуємося відчуттям спокою.
Якщо вам буде легше впоратися з думками, занурюючись в приємну спокійну мелодію, то ви знайдете її в нижчепредставленому відео – включайте і насолоджуйтеся:


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *