Головна » Твоя краса » Татуаж брів волосковою технікою

Татуаж брів волосковою технікою

Якщо вибирати, якою технікою зробити собі татуаж, то це татуаж брів волоскової технікою. Різне в житті трапляється, у когось бровки від природи правильної форми, а для іншого це вічна мука перед дзеркалом з промальовуванням ідеального контуру брів.

Татуаж брів волосковою технікою

Крім волоскової техніки є ще шатування або розтушовка. Недоліком цієї техніки є те, що вона виконується суцільним фарбування шкіри брів, а рідні при цьому повністю видаляють. Такий образ буде швидше виглядати штучним, а не натуральним і оточуючим завжди буде здаватися, що брови у вас нафарбовані олівцем або тінями. Хоча є й такі дівчата, яким і такий вид татуажу брів підходить і виглядає дуже гармонійно за умови правильно підібраної колірної гами.

Суть же волоскової техніки полягає в тому, що фарбування відбувається штрихами. Розрізняють японську і європейську волоскові техніки У європейській – штрихи однакової довжини і розташовані паралельно один одному. А в японській, вони можуть бути різної довжини і промальовані під різним кутом відповідно до природного зростання брів.

Завдяки техніці «волосок до волоска» ви зможете завжди виглядати натурально і привабливо, ніхто і не помітить вашого перманентного макіяжу без пильного розгляду обличчя.

Та й сама процедура пройде швидше і менш болісно завдяки тому, що не потрібно фарбою всю робочу площу тушувати. Можете поглянути на процес, подивившись відео матеріал.

Check Also

Як підтягнути куточки губ. Корисна підбірка

Куточки губ є одним з важливих чинників, які можуть справити враження на оточуючих, привернути їх …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.