Головна » Твоя краса » Татуаж брів волосковою технікою

Татуаж брів волосковою технікою

Якщо вибирати, якою технікою зробити собі татуаж, то це татуаж брів волоскової технікою. Різне в житті трапляється, у когось бровки від природи правильної форми, а для іншого це вічна мука перед дзеркалом з промальовуванням ідеального контуру брів.

Татуаж брів волосковою технікою

Крім волоскової техніки є ще шатування або розтушовка. Недоліком цієї техніки є те, що вона виконується суцільним фарбування шкіри брів, а рідні при цьому повністю видаляють. Такий образ буде швидше виглядати штучним, а не натуральним і оточуючим завжди буде здаватися, що брови у вас нафарбовані олівцем або тінями. Хоча є й такі дівчата, яким і такий вид татуажу брів підходить і виглядає дуже гармонійно за умови правильно підібраної колірної гами.

Суть же волоскової техніки полягає в тому, що фарбування відбувається штрихами. Розрізняють японську і європейську волоскові техніки У європейській – штрихи однакової довжини і розташовані паралельно один одному. А в японській, вони можуть бути різної довжини і промальовані під різним кутом відповідно до природного зростання брів.

Завдяки техніці «волосок до волоска» ви зможете завжди виглядати натурально і привабливо, ніхто і не помітить вашого перманентного макіяжу без пильного розгляду обличчя.

Та й сама процедура пройде швидше і менш болісно завдяки тому, що не потрібно фарбою всю робочу площу тушувати. Можете поглянути на процес, подивившись відео матеріал.


Check Also

Домашні засоби для засмаги. Підбірка дієвих засобів

Зараз найкращий час, щоб почати говорити про природний захист від сонця! Ми всі знаємо, що …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.