Home / Твоя краса / Татуаж брів волосковою технікою

Татуаж брів волосковою технікою

Якщо вибирати, якою технікою зробити собі татуаж, то це татуаж брів волоскової технікою. Різне в житті трапляється, у когось бровки від природи правильної форми, а для іншого це вічна мука перед дзеркалом з промальовуванням ідеального контуру брів.

Татуаж брів волосковою технікою

Крім волоскової техніки є ще шатування або розтушовка. Недоліком цієї техніки є те, що вона виконується суцільним фарбування шкіри брів, а рідні при цьому повністю видаляють. Такий образ буде швидше виглядати штучним, а не натуральним і оточуючим завжди буде здаватися, що брови у вас нафарбовані олівцем або тінями. Хоча є й такі дівчата, яким і такий вид татуажу брів підходить і виглядає дуже гармонійно за умови правильно підібраної колірної гами.

Суть же волоскової техніки полягає в тому, що фарбування відбувається штрихами. Розрізняють японську і європейську волоскові техніки У європейській – штрихи однакової довжини і розташовані паралельно один одному. А в японській, вони можуть бути різної довжини і промальовані під різним кутом відповідно до природного зростання брів.

Завдяки техніці «волосок до волоска» ви зможете завжди виглядати натурально і привабливо, ніхто і не помітить вашого перманентного макіяжу без пильного розгляду обличчя.

Та й сама процедура пройде швидше і менш болісно завдяки тому, що не потрібно фарбою всю робочу площу тушувати. Можете поглянути на процес, подивившись відео матеріал.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.