Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Силікон для волосся: різновидності, правила використання, користь і шкода речовини

Силікон для волосся: різновидності, правила використання, користь і шкода речовини

Яка жінка не захопиться косметикою для локонів, яка творить чудеса – робить його шовковистим і слухняним, блискучим і привабливим? Такі засоби відразу ж привертають увагу, ними хочеться користуватися весь час, щоб пасма завжди виглядали чудово. Однією з речовин, які мають такий чарівний вплив, є силікон, який добавляють в косметику силікон для волосся.

Поки дівчата захоплювалися чудодійним засобом, стилісти спостерігали за його впливом на локони. Їх висновки виявилися не дуже радісними для жінок – речовина не тільки не надає лікувального впливу на пасма, але й може приносити шкоду.

Вона добавляється в даний час в різні види косметики, але найчастіше – в засоби по догляду за волоссям.

Силікон для волосся: яка користь для споживача?

Силікон для догляду за волоссям різновидності, правила використання, користь і шкода речовиниВ першу чергу вона, звичайно, полягає в тому, що локони миттєво стають привабливими;

Захист від електризації;

Силікон обволікає волосся, роблячи локони пружними, шовковистими. Пасма стають блискучими, тому як дана речовина здатна відбивати світло;

Засоби укладання, що містять силікон, дуже ефективні. Пасма від нього стають слухняними і добре вкладаються в потрібну зачіску.

Виробники косметики проводили дослідження з метою виявлення негативного впливу речовини. Вони стверджують, що таке відсутнє, але багато стилістів з ними не згодні.

Силікон для волосся: серед недоліків вони виділяють наступні:

Назвати це шкодою або негативним впливом не можна, але силікон для волосся  не робить корисного впливу, тому і користі для їхнього здоров’я ніякої не приносить. Косметика тільки візуально робить їх привабливими, але корисними елементами і вітамінами не ситить;

При частому застосуванні частинки силікону скупчуються на шкірі голови, в пасмах, роблячи локони млявими, крихкими, ламкими, викликаючи себорею;

Обволікаючи, силікон створює плівку, яка не пропускає кисень, що тягне за собою порушення обмінних процесів в шкірі голови.

Враховуючи такий вплив на пасма, важко сказати, що силікон для волосся нешкідливий – користі не приносить, але і негативного впливу не має. Його шкода очевидна, тому багато стилістів радять не використовувати речовину часто.

Чи означає це, що потрібно повністю відмовитися від застосування засобів по догляду за волоссям  з вмістом силікону? Ні, але варто звести до мінімуму його використання і познайомитися з цією речовиною ближче.

Силікон для волосся: різновиди

Для різних видів косметики використовуються різні типи цієї речовини:

Розчинний у воді. Як правило, його додають в шампуні. З урахуванням того, що він легко змивається за допомогою води, ніякої шкоди пасмам він не приносить. Добавляють його для того, щоб шампунь давав більше піни;

Масла. Вони входять до складу бальзамів і кондиціонерів. Змити їх можна лише спеціально призначеними для цього шампунями. Засоби для волосся з вмістом олії силікону роблять волосся слухняними, полегшують розчісування, дають блиск;

Летючий. Застосовується речовина для виготовлення засобів для укладки. Пасма з їх допомогою стають слухняними і швидко висихають після миття. Косметику з їх змістом рекомендується використовувати для термоукладання (за допомогою фена, плойки, утюжка.);

Високополімерний. Цей вид захищає фарбоване волосся від швидкої втрати набутого кольору локонів. Змиваються вони важко, тому для очищення також потрібно використовувати шампуні, здатні до глибокого очищення.

Для розпізнання силіконових засобів потрібно уважно читати їх склад. Побачивши в кінці списку інгредієнтів слова, що закінчуються на «conol» або «con», знайте, що це саме така косметика для пасом.

Всі засоби, що містять цю речовину, можна розділити на дві групи. До першої групи належать ті, до складу яких воно входить в невеликій кількості.

В даний час багато дівчат звернули увагу на рідкий силікон для волосся. Саме він належить до другої групи косметичних засобів. Вони на 50% складаються з даної речовини. До їх списку входять муси, спреї, шампуні, лаки для укладання, кондиціонери, гелі, бальзами.

Силікон для волосся: особливості застосування

Якщо всі негативні властивості цих засобів для догляду за пасмами вас не лякають, щоб не нашкодити своїм локонам, скористайтеся правилами їх використання, запропонованими стилістами:

Не застосовуйте їх частіше 2-х разів / тиждень;

Намагайтеся уникати використання лаків, мусів, гелів, що володіють здатністю до сильної фіксації. Саме їх відносять до рідкого силікону, які можуть завдати відчутної шкоди вашим локонам за рахунок високого вмісту основного компонента;

При застосуванні косметики з нерозчинною речовиною хоча б раз на тиждень для миття голови використовуйте шампунь глибокого очищення;

Намагайтеся, щоб догляд за волоссям  здійснювався здебільшого косметикою без силікону. Бажано мити голову трав’яними шампунями, робити маски з натуральних компонентів (добре, якщо вони виготовлені самостійно);

Наносити засоби потрібно виключно на пасма, уникаючи попадання їх на шкіру голови і коріння локонів. В іншому випадку ви ризикуєте випробувати на собі алергію, випадіння волосся.

Іноді жінки не уявляють собі, чим можна замінити силікони для волосся, незважаючи на те, що вони досить шкідливі. Враховуючи те, що вони використовуються разом з інструментами для укладання волосся (утюжок, фени, плойки), це рано чи пізно призведе до їх ламкості, сухості, втрати кольору.

Якщо вчасно це не помітити і продовжувати маскувати недоліки пасом, використовуючи косметику, з часом і вона перестане допомагати. Посилити цю проблему може поява лупи. У цьому випадку необхідно вжити заходів щодо відновлення здоров’я пасом.

Почніть з шкіри голови – застосуєте кошти, які дозволять від лупи, алергії, подразнення.

Якщо локони посічені, зробіть стрижку – вона добавить об’єм і дозволить позбавитися від пошкодженого волосся, що псує зовнішній вигляд всіх пасом.

Робіть маски. Бажано використовувати для цього натуральні продукти. Відмінними відновлюючими властивостями володіє кефір, деякі фрукти. Використовуйте різні інгредієнти в ансамблі, готуючи маски. Незайвим буде використання трав, які не шкідливі, а, навпаки, максимально корисні. З них також готують бальзами, розчини для ополіскування локонів.

Постарайтеся відмовитися від застосування силіконової косметики для пасом хоча б на пару місяців, а краще до тих пір, поки вони повністю не відновляться. Період відновлення для всіх різний, але зазвичай він триває близько 2-6 місяців.

Часто використовують таку косметику власниці нарощених локонів. Вони не мають природного живлення від коренів, тому потребують штучного підживлення. У разі застосування засобів з даною речовиною живлення пасма навряд чи отримають, але будуть виглядати більш еластичними, блискучими, природними.

Вони стають зовні привабливими, «живими», податливими, їх легко розчесати. Як і у випадку з натуральними локонами, догляд повинен припускати і застосування іншої косметики, яка містить натуральні компоненти.

Незважаючи на те що силікон для волосся  часто використовується для нарощеного волосся для поліпшення зовнішнього вигляду, необхідно подбати і про шкіру голови і своїх натуральних локонів. Привести їх у порядок допоможуть заходи, про які йшлося вище.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *