Home / Твоя краса / Стираємо загар

Стираємо загар

Як отримати гарну засмагу – багато хто знає. А як її стерти? Пропонуємо весь спектр засобів для тих, кому раптом набридне загар.

Таке завдання постає нечасто, скажімо прямо. Але якщо вам чомусь знадобився блідий колір обличчя і тіла – для цього є рішення.

Домашні засоби для видалення засмаги

1. Картопля. Картопля працює як натуральний відбілювач шкіри. Вона також допомагає заспокоювати шкіру після сонця. Слід очистити картоплину, подрібнити її в кашку, і нанести на ті ділянки обличчя і тіла, де хочеться трохи полегшити загар. Змити через 30 хвилин.

2. Мед і лимон. Потрібні 2 столові ложки органічного меду, і кілька крапель лимонного соку. Нанести суміш на засмаглу шкіру і залишити на 15 хвилин. Змити холодною водою. Використовувати цю «маску» 2 рази на день.

3. Вівсянка і пахта. Зробити однорідну пасту з вівсянки І сколотин. Наносити на 20 хвилин. Це засіб також рекомендується для тьмяної шкіри, він робить яскравішою.

4. Кокосова вода. Наносити на засмаглу шкіру так часто, як хочеться. Ви отримаєте додаткові бонуси у вигляді розкішного аромату і м’якої шкіри.

. 5 Огірковий сік Приготуйте такий відбілюючий засіб:. Змішати в рівних кількостях трояндову воду і огірковий сік, додати кілька крапель соку лайма чи лимона. Наносити на шкіру і змивати через 30 хвилин. Така суміш видаляє загар і заспокоює шкіру.

6. Куркума. Це секрет від індійок. Маючи смагляву шкіру, вони часто потребують видалення навіть легкої засмаги, щоб відчувати себе привабливо. Вони змішують щіпку куркуми з лимонним соком і додають у молоко. Наносять на засмаглі ділянки шкіри. Обполіскувати слід тоді, коли суміш повністю висихає на шкірі. Взагалі, використовуйте молоко і куркуму всякий раз, коли хочете, щоб шкіра стала яскравішою і чистішою.

7. Цукор і лимон. Змішати цукор і лимонний сік і нанести на шкіру на 30 хвилин. Цей скраб зробить шкіру сяючою, і освітлить її.

8. Сухе молоко. Зробіть пасту з сухого молока, меду, мигдальної олії і лимонного соку. Нанесіть цю суміш на засмаглу шкіру і залиште на 20 хвилин. Змийте прохолодною водою. Засмага зникне за кілька днів, якщо застосовувати цей рецепт тричі на день.

9. Йогурт. Змішати 1 чашку йогурту з соком огірка і помідора. Додати трохи крохмалю чи борошна, щоб загустити суміш. Нанести на засмаглі ділянки шкіри на 45 хвилин. Після змити теплою водою.

10. Алое віра. Сік алое добре відлущує і відбілює шкіру. Однак слід пам’ятати, що він робить шкіру чутливою до сонячних променів. І замість освітлюючого ефекту можна отримати роздратування від сонця.

Стираємо штучний загар

Автозагар хороший тим, що на його видалення піде не більше 1 дня, а деколи достатньо і декількох годин. Для цього є кілька популярних способів:

– Очищувальні серветки. Добре справляються серветки для зняття водостійкого макіяжу.

– Баня. Потрібно гарненько попаритися і попотіти протягом 20-30 хвилин. Потім м’яко розтерти шкіру мокрим рушником.

– Відлущування. Змішайте коричневий цукор, оливкову олію і сік лайма. Розітріть суміш по тілу. Потім слід змити суміш і витерти шкіру теплим рушником.

– Плавання. Якщо є можливість поплавати в морі або басейні, то плавання протягом 1 години допоможе стерти автозагар природним способом.

Куплені засоби для видалення натуральної засмаги

1. Видаляємо загар. Всі засоби, які створені для видалення штучної засмаги, можна також використовувати і для видалення натуральної засмаги. Правда, результат не буде таким кардинальним. Адже натуральну пігментацію видалити набагато складніше. Але гарні відлущуючі властивості таких засобів – цілком хороша альтернатива домашнім маскам і скрабам.

2 Використовуйте косметику, створену для відбілювання шкіри, – для видалення небажаної засмаги. Освітлюючі креми працюють на зменшення кількості меланіну в шкірі. Серед них можна виділити наступні:

– Креми з вмістом ретиноєвої кислоти (форма вітаміну А) в якості активного інгредієнта. Є недоліки – робить шкіру сприйнятливою до сонячних променів.

– Креми з такими активними інгредієнтами як койева кислота, азелаїнова кислота, арбутин.

– Креми з гідрохіноном. У деяких країнах Європи та Азії гідрохінон заборонений до застосування у високих концентраціях через ризик ракових захворювань. Тому, перш ніж користуватися таким засобом, слід отримати консультацію у лікаря, який підкаже потрібний продукт і безпечну концентрацію гідрохінону в ньому.

Слід попередити, що освітлюючі креми можуть містити досить шкідливі компоненти,вони більше розраховані на освітлення пігментних плям і точкового застосування. Тому оцініть всі ризики, перш ніж користуватися освітлюючими засобами.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *