Home / Дозвілля / Сценарій на день Валентина для дорослих. Цікава підбірка

Сценарій на день Валентина для дорослих. Цікава підбірка

Лютий – це чудовий час, який у більшості людей асоціюється з Днем Святого Валентина або Днем усіх закоханих. Тому, пропонуємо оригінальний сценарій на день Валентина для дорослих.

Сценарій на день Валентина для дорослих

Сценарій на день Валентина для дорослих. Цікава підбірка

Свято чекають з натхненням і радістю, тому що саме воно є символом кохання і його проявів. До нього готуються з усією відповідальністю, як дівчата, так і хлопці. У різних країнах, святкують його по-своєму, але при цьому суть залишається завжди одна і та ж – показати свої справжні щирі почуття.

Кожен вибирає для себе свій спосіб це продемонструвати: хтось дарує букет немислимої краси, хтось вручає романтичний подарунок зі змістом, хтось влаштовує романтичну вечерю, хтось зі своєю коханою людиною відправляється в подорож.

Кожен з цих способів прекрасний і буде оцінений по достоїнству. Але не менш хорошим подарунком можуть бути найяскравіші враження, які можна отримати на цікавій і запаморочливій вечірці.

Хтось може посперечатися, що День всіх закоханих – це свято тільки для двох, і в цей день немає місця масовим гулянням. Але це не зовсім вірно. Адже це день всіх закоханих, а, значить, всі вони цілком можуть провести цей день разом.

До того ж, не всім пощастило знайти свою половинку, а на такій вечірці шанси зустріти своє кохання досить великі. Та й, між іншим, вечірка теж не виключає романтичний вечір удвох після неї. Одним словом: щоб ви не вибрали – головне, щоб це приносило радість.

Але ми зупинимося більш детально на вечірках, а якщо бути більш точними, то на конкурсах, іграх та розвагах до Дня всіх закоханих. Адже яке ж свято без конкурсів і розваг? Вони повинні бути, і цікавими, захоплюючими і відповідати тематиці.

Сценарій на день Валентина для дорослих.  Особливості організації розваг на 14 лютого

Для того щоб вечірка до Дня Святого Валентина була іскрометною і такою, що запам’ятовується недостатньо просто підібрати банальні і побиті конкурси, які асоціюються у більшості з заїждженою платівкою. Тут необхідно продумати всі нюанси: від захоплюючих ігор до призів.

По-перше, не слід забувати, до чого приурочена така вечірка, і підібрати музичний супровід для розваг в романтичному дусі. Це можуть бути як спокійні і ніжні композиції, так і енергійні і запальні.

По-друге, сценарій на день Валентина для дорослих рекомендує не випускати з уваги той факт, що приміщення, де буде відбуватися вечірка, теж має бути прикрашене атмосферно. Це можуть бути різні декоративні сердечка, голуби, повітряні кулі, а також велика кількість свічок. Можна обійтися і без цього антуражу, зосередившись на колірному оформленні. Для такого свята підійдуть всі відтінки червоного і рожевого кольорів.

По-третє, подбайте про призи і подарунки. Адже які можуть бути конкурси без призів. Вони не обов’язково повинні бути дорогими, але просто зобов’язані бути оригінальними або тематичними. Серед найбільш вдалих варіантів, мабуть, можна назвати:

    ароматичні свічки;

    шоколад;

    мило ручної роботи;

    брелоки;

    магнітики на холодильник;

    м’яка іграшка;

    квитки в кіно на романтичну комедію;

    набір листівок;

    книга і багато іншого.

У будь-якому випадку при виборі подарунків потрібно враховувати інтереси гостей.

Якщо правильно організувати вечірку до Дня Святого Валентина, то вона зможе стати справжнім подарунком для коханої людини. А правильно підібрані конкурси та розваги залишать в пам’яті приємні спогади.

Конкурс  «Мелодія для коханої»

Яка дівчина не любить музику? Особливо якщо вона присвячена саме їй. Раніше чоловіки завойовували серця своїх обраниць, виконуючи романтичні серенади під їх балконами. Ці пісні звучали особливо неперевершено в супроводі майстерної гри на гітарі або іншому музичному інструменті.

Тому однією з розваг під час вечірки до Дня Святого Валентина може стати гра на музичних інструментах. Тільки, звичайно ж, не на справжніх. Це було б занадто банально. В ролі інструменту під час цього конкурсу будуть виступати другі половинки молодих людей, що беруть участь в розвазі.

Кожна пара повинна буде витягнути в сліпу листочок з назвою інструменту, гру на якому необхідно буде продемонструвати. Це можуть бути:

    фортепіано;

    барабани;

    гітара;

    флейта;

    контрабас;

    скрипка;

    баян і багато іншого.

На підготовку парам виділяється кілька хвилин, після чого починається музична імпровізація на живих інструментах. Видовище це дуже цікаве і веселе. І чим компанія розкутіша, тим краще виходить.

Але ще кращий ефект вийде, якщо заздалегідь подбати і підібрати записи всіх перерахованих інструментів, і використовувати їх в якості фонограм під час виступу пар. Ті, хто будуть виглядати органічніше і оригінальніше, і будуть названі переможцями.

Конкурс «Коктейль для закоханих»

Яке ж свято без напоїв і танців. А якщо поєднати ці два компоненти в одному конкурсі, то це буде стовідсотковий фурор.

А найприємніше в такій розвазі те, що нічого крім музики і 6-8 пар учасників для неї не знадобиться. Насправді кількість пар залежить від розміру приміщення: так як учасники рухатимуться, то і місця повинно бути достатньо.

Пари запрошуються на танцювальне поле. Там ведучий проводить невелике опитування: «Хто який алкоголь воліє?» Після відповідей учасників, ведучий знову ставить запитання: «А що потрібно зробити, щоб не сп’яніти?» Відповіді можуть бути найрізноманітніші, але звернути увагу потрібно тільки на одну з них – танці .

Сценарій на день Валентина для дорослих  пропонує парам станцювати. Але це будуть незвичайні танці. Тут необхідно буде робити певні рухи, які відповідають певному напою. Так при слові «шампанське» кавалер повинен буде встати на одне коліно і поцілувати дамі руку, а при слові «горілка» укласти її в міцні обійми.

При слові «вино» покружляти партнерку на руках », а при слові« пиво »взяти її на руки. Начебто все зрозуміло і нескладно, але вся заковика в тому, що музика від спокійної і повільної поступово почне прискорюватися. І ті пари, які допустять помилки, повинні будуть покинути конкурс. Перемагають ті, хто протримаються до самого фіналу.

Увага! Учасники, які випили у конкурсі участь не беруть. Безпека понад усе!

Конкурс «Зрозумій без слів»

Кожна жінка глибоко в душі мріє про те, щоб в її житті були такі стосунки з коханим, де все було б зрозуміло без слів. І цей конкурс може допомогти в цьому нелегкому завданні. Для його проведення необхідно підготувати картки з різними зображеннями.

Їх тематика може бути найрізноманітнішою. Для цих цілей можна використовувати календарики, листівки, вирізки з журналів або роздруковані на принтері картинки. Це не так важливо.

У конкурсі бере участь кілька пар. Їх завдання дуже просте: дівчина повинна витягнути будь-яку картку і тільки за допомогою звуків (слів) передати своєму хлопцеві інформацію про те, що на ній зображено.

Наприклад, вовка можна зобразити виттям. Ті, хто не вгадує – вилітає. Гра продовжується до тих пір, поки не залишиться одна пара.

Конкурс «Спритний Купідон»

У цьому конкурсі беруть участь абсолютно всі, тільки ось учасники змагаються не по парам. Чоловіки тут виступлять в ролі купідонів, а жінки в ролі їх цілей. А в цілі Купідон, як відомо, направляв свої любовні стріли.

Але стріляти в прекрасну стать – це як мінімум негуманно, а як максимум небезпечно. Тому в якості стріл виступатимуть різнокольорові гумки для волосся. Кольорів має бути стільки, скільки і учасників-купідонів.

Їх завданням є: за відведений час (1-3 хвилини в залежності від кількості учасниць) вразити своїми «стрілами» якомога більше милих спокусниць. Для цього необхідно надіти гумку їм на щиколотку. Дівчата в цей час сидять на стільцях, закинувши ногу на ногу. Хто одягне більшу кількість гумок, той і отримує титул «самого спритного Купідона».

Ігри для «складання пар»

Якщо в компанії немає сформованих пар, то їх можна створити, використовуючи цікаві конкурси на день святого Валентина. Можливо, що утворена під час вечірки пара і не захоче розлучатися після свята. Важливо, щоб на вечірку було запрошено рівну кількість дівчат і чоловіків, щоб нікому не довелося нудьгувати на самоті.

Способів «скласти» пари існує безліч. Наприклад, можна кожному гостю давати можливість витягнути «наосліп» з капелюха (або іншої підходящої ємності) сердечко, на якому написано ім’я персонажа будь-якого фільму або книги. Потрібно щоб це були «парні імена». Наприклад, Трістан та Ізольда, Ромео і Джульєтта, Роза Бьюкейтер і Джек Доусон (герої «Титаніка») та ін.

Щоб не виникло плутанини, сердечка розкладають в дві ємності, в одну – з іменами жіночих персонажів (з неї пропонують вибрати дівчатам), в іншу – з чоловічими іменами. Гості, які отримали сердечка, приколюють їх на одяг шпилькою. Коли всі зберуться, господар оголошує, що кожен повинен знайти свою пару, і вони будуть на цей вечір один для одного «Валентином» і «Валентиною».

Якщо компанія не дуже велика, то можна запропонувати гостям більш важке завдання. Потрібно заздалегідь підготувати сердечка, вирізані з картону по одному на кожну пару. Потім кожну заготовку потрібно розрізати посередині, але не по прямій лінії, а хитромудрим зигзагом.

Половинки розкладають по двом ємностям. Гості отримують по половинці «розбитого» серця і повинні будуть знайти його другу половину так, щоб лінія розрізу ідеально збіглася.

Ще один спосіб: дівчатам зав’язують очі, вони стають колм спиною до центру. Чоловіки утворюють ще одне коло навколо дівчат. Під музику обидва кола починають рухатися в протилежних напрямках. Як тільки музика зупиняється, дівчата повинні «схопити» хлопця, який опинився поруч з нею.

Конкурс  «Чи не час нам на бал?»

У наступному конкурсі брати участь можуть в принципі як дівчата, так і хлопці. Але для того, щоб молоді люди в повній мірі відчули те, наскільки часом дівчині важко збиратися, все ж краще цю гру проводити з сильною статтю. Тоді як дами можуть підтримувати і надихати своїх кавалерів.

Сценарій на день Валентина для дорослих  радить, що для проведення цього конкурсу будуть потрібні капронові колготки великого розміру і рукавиці. Завдання молодих людей під музику, одягнувши попередньо рукавиці на руки, натягнути на себе колготки. Переможець той, хто впорається швидше за інших і при цьому не дуже сильно пірве настільки ніжний предмет одягу. Вже що-що, а весело буде всім.

Конкурс «Букет по фотографії»

Чоловіків їх другі половинки дуже часто звинувачують в неуважності. Але цей конкурс допоможе сильній статі реабілітуватися і довести, що нічого зі сказаного або зробленого жінками не вислизає від їхньої уваги.

У конкурсі може брати участь від 3 до 5 чоловік. Ведучий запрошує їх до себе і повідомляє, що за легендою сьогодні вранці їх дівчата зайшли в квітковий магазин і вибрали собі букет до свята. І щоб їх молоді люди не помилилися і випадково взяли не той букет, кожна з дівчат сфотографувала ті квіти, які їй сподобалися. Молодим людям протягом 10 секунд демонструються ці букети (кожному свій).

Після чого фотографії забираються, а ведучий каже, що молоді люди випадково видалили фото букета зі свого телефону і тепер, щоб не засмутити свою половинку, повинні по пам’яті пояснити продавцеві квітів який саме їм потрібен.

Іншими словами вони повинні розповісти продавцеві, які квіти, якого кольору і в якій кількості представлені в квітковій композиції, обраній його обраницею. Якщо хлопець справляється із завданням, то отримує приз – троянду, яку дійсно може презентувати своїй коханій.

Гра «Шлюбні узи»

По підлозі розкидають паперові сердечка або будь-які інші дрібні предмети (наприклад, сірники). Гравці пари стають поруч, ведучий зав’язує їх: до лівої ноги хлопця прив’язують праву ногу дівчини, аналогічно зав’язують руки. За сигналом ведучого гравці починають підбирати предмети, розкидані по підлозі, виграє пара, яка зібрала більше всіх.

Конкурс «Герб любові»

У цьому конкурсі беруть участь кілька пар. Їх кількість буде залежати від того, скільки матеріалів для конкурсу вам вдасться підготувати: це можуть бути всього кілька пар, а можуть бути і всі гості. Що ж знадобиться для конкурсу?

Різні декоративні дрібнички: скляні камінчики, великі намистини, квіти живі і штучні, черепашки, стрічки, мереживо, невеликі статуетки та багато іншого. Все це добро викладається на один стіл в центрі. А учасники, використовуючи все це, повинні створити свій герб любові.

Важливо, щоб в процесі створення брали участь і хлопець і дівчина. Коли робота буде завершена можна обрати кращий герб та вручити приз переможцю. Можна сказати, що всі герби унікальні і неповторні, а тому порівнювати їх між собою буде не правильно. Адже ті, хто люблять, ті і так вже переможці, а тому призи отримають всі учасники.

Гра «Збери сердечка»

Це гра добре підходь для корпоративних заходів. Потрібно ще до початку свята заховати в залі велику кількість паперових сердечок. Їх можна наклеїти на зворотну сторону стільниць, на спинки стільців, на пляшки, покласти під тарілки, прикріпити до штор та ін. Потім потрібно буде оголосити, що той, хто протягом вечора знайде найбільшу кількість паперових сердечок, отримає приз.

Конкурс  «Романтична вечеря»

Який же День Святого Валентина без романтичної вечері? Для цього вечора завжди вибирається щось особливе. Але щоб не було вибрано, головне – це з’їсти святкову страву удвох. Тому ведучий пропонує гостям влаштувати собі трапезу на двох і запрошує взяти участь 3-4 пари.

Сценарій на день Валентина для дорослих  радить, коли пари визначені, їм роздаються довгі свіжі огірки і оголошуються умови. Учасникам необхідно з’їсти цей огірок одночасно і без допомоги рук, кожному на свою руку.

Упускати огірок категорично заборонено. Огірок без проблем можна замінити бананом, але це зробить конкурс ще більш складним. А в іншому, хто раніше за інших впорається, той і переміг.

Щоб вечір вдався, не потрібні дорогі призи або дуже складна розважальна програма. Якщо використовувати свою уяву, то може вийти просто карколомна вечірка. Які ігри ви виберете – це ваша справа. Головне, щоб вони були цікавими і піднімали настрій.

Всі запрошені повинні хоча б раз взяти участь за вечір хоч в одній розвазі. Це забезпечить їх незабутніми емоціями і враженнями.

Свято має приносити радість. Тому підбирайте конкурси так, щоб вони відповідали уподобанням запрошених. І не забувайте, що ваш власне настрій – це настрій ваших гостей: чим він кращий, тим крутішою вийде і вечірка.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *