Home / Діти / Виховання та психологія / Сценарій випускного в дитячому садку. Підбірка

Сценарій випускного в дитячому садку. Підбірка

У дитячому садку зазначається багато різних свят, кожному з яких присвячено ранок. Але випускний у цій низці стоїть окремо, адже це останнє свято перед школою — сумний день прощання з садком, яке потрібно провести так, щоб воно надовго запам’яталося і діткам, і батькам, і вихователям. Тому так важливо скласти сценарій випускного в дитячому садку.

Сценарій випускного в дитячому садку.  Підготовка

 Готуватися до випускного ранку в дошкільному закладі потрібно заздалегідь. Краще всього почати це робити відразу ж після того, як діти підуть в підготовчу групу, з якої вже перейдуть у школу. Для організації заходу вибирається група ініціативних батьків і 1 або 2 вихователя. Що потрібно включити в сценарій?

Концертну програму. Діти дуже люблять виступати самі і дивитися, як це роблять їхні ровесники. Тому програму потрібно скласти так, щоб усім знайшлося в ній місце. Можливо, варто оголосити огляд талантів — нехай кожен випускник підготує номер, де буде співати, танцювати, читати вірші або показувати фокуси — словом, все, що він захоче продемонструвати присутнім.

Напутнє слово від вихователів, слова подяки від батьків вихователям, нагородження найбільш активних мам і тат, які брали участь у житті групи і, звичайно, невеликий виступ декількох дітлахів з молодшої групи, які будуть представляти зміну поколінь.

Ігри та конкурси. Вони можуть бути командними, так і індивідуальними. У конкурсах повинні бути задіяні батьки, які прийдуть на свято. В якості призів варто підготувати шоколадні медалі або якісь дрібниці, які знадобляться дітям у школі: закладки, ручки, лічильні палички.

Обов’язково потрібно вибрати подарунок, який повинен отримати кожен випускник. Зазвичай він теж якось пов’язаний зі школою. Раніше, мабуть, найпопулярнішим подарунком майбутньому учневі був ранець. Але тепер кожен воліє купувати цей предмет самостійно, тому, вибираючи презент, варто зупинитися на глобусі, наручних годинниках, кружці з зображенням випускника. Подарунки повинні вручити дітлахи, яким тільки належить перейти в підготовчу групу.

Підберіть для всіх дітей однакові презенти.

Крім цих окремих обов’язкових елементів, потрібно придумати тему, яка буде пов’язувати все свято. В залежності від неї вибирається персонаж-ведучий ранку. Його роль можна довірити як запрошеному аніматору, так і батькам або витхователям (нянькам).

Сценарій випускного в дитячому садку. Офіційна частина

Сценарій випускного в дитячому садку  повинен відкриватися урочистою  офіційною частиною — на самому початку свята присутні ще не втомилися, тому можна виділити час на мову директору установи (не більше 5 хвилин) і тому вихователю, яка провела з дітьми весь рік (можливо, кілька років). Послідовність дій урочистої частини заходу така:

Спочатку в зал заходять всі гості (батьки), потім під музику з’являються дітки і танцюють короткий красивий танець, який заздалегідь потрібно підготувати.

Діти розсідаються на своїх місцях.

Виходить директор і вихователь, вітають всіх і виголошують свою урочисту промову. Далі оголошують початок свята.

З’являється ведучий. Хто це може бути? Кіт Учений для «Подорожі по Лукоморью»; Режисер, ніби збирається знімати фільм, він шукає найталановитіших серед випускників; Буратіно (Незнайко), який не хоче вчитися, а діти повинні показати йому, як це здорово; Фея, що перетворює кожну дитину з звичайного малюка в майбутнього школяра.

З появою ведучого закінчується офіційна частина і починається розважальна. У ній номери концертної програми, яку підготували діти, повинні чергуватися з іграми, щоб всі могли розім’ятися.

Обов’язково повинен бути відомий дітям персонаж.

Сценарій випускного в дитячому садку. Ігри

На випускний в дитячому садку сценарій повинен включати гри, де діти можуть показати, як вони вміють управлятися з домашніми справами, як вміють складати з букв слова, знають, що потрібно брати з собою в школу, і т. п.

«Збери ранець»

У таку гру можна грати командами, так і індивідуально. На двох великих аркушах ватману намальовані однакові ранці (тільки контури), навпроти кожного аркуша стоїть коробка, де лежать картки із зображенням різних предметів: сокира, лінійка, книга, носок, диван, ігрова приставка.

Якщо змагаються двоє, то вони повинні за певний час знайти і прикріпити (скотчем) на намальований ранець тільки потрібні в школі предмети. Якщо змагаються команди, то гра проходить у вигляді естафети.

Діти повинні піти в школу з позитивними емоціями.

«Допоможи мамі»

Для конкурсу викликаються 2 мами і їхні діти. Мамам видається великий мішок або велика корзина, а дітям — віник. З його допомогою діти повинні загнати в мішок або кошик, який тримає мама, розкидані по підлозі маленькі повітряні кульки. Для цієї гри кульки краще надувати не більше ніж до 15 см в діаметрі.

«Склади слово»

Учасники діляться на команди по 5 чоловік. Кожній команді виділяється кілька великих кубиків з літерами, з яких потрібно скласти слово з 5 букв, — учасник бере в руки кубик з потрібною буквою, і всі стають в потрібному порядку. Яка команда впоралася швидше, та і перемогла. Слова для складання: «школа», «клас», «парта», «пенал» і т. п.

Зовсім не обов’язково влаштовувати ігри на шкільну тему. Можна провести вікторину на знання казок, мультфільмів, тварин.

Сценарій випускного в дитячому садку. Поздоровлення

Можна провести незвичайний випускний в дитячому саду, сценарій в цьому випадку повинен бути написаний як церемонія вручення «Оскарів» для дітей. Ігри та урочиста частина залишаються, а під час концертної програми періодично з’являються ведучі, які виходять на сцену і оголошують номінації:

кращий спортсмен групи,

розумник року,

найстильніша дівчинка,

містер ввічливість і т. п.

Номінацій має бути стільки, скільки дітей в групі. Ведучими вручення «Оскарів» можуть бути діти, які випустилися на рік раніше (якщо їх вдасться розшукати) або вихованці молодшої (середньої) групи того ж садочка.

Якщо ведучими будуть маленькі вихованці, то вони повинні в кінці заспівати пісню або прочитати вірші, в яких буде говоритися про те, що вони зобов’язуються любити свій дитячий садок так само, як це робили нинішні випускники, не засмучувати вихователів і бути такими ж розумними і цілеспрямованими, як дітлахи, які сьогодні залишають дошкільний заклад. У фіналі свята всі присутні за традицією співають пісню «До побачення, дитячий садок».

Сценарій випускного в дитячому садку «Подорож на планету Школа»

Сценарій випускного в дитячому садку  «Подорож на планету Школа» перетворити на свято прощання із садочком в даній пригоді. У ньому дотримані всі «традиційні» елементи урочистості: творчі виступи дітей, вітальне слово вихователів і батьків, і багато-багато цікавого.

Цей сценарій випускного в дитячому саду – сучасний і позитивний.

Ідея заходу – це космічна подорож майбутніх першокласників зі звичної для них планети Дитячий садок на незвідану планету Школа. Тому, оформлення музичної зали повинно бути відповідним. Як же прикрасити свято за цим сценарієм?

Зірки (підійдуть блискучі повітряні кульки такої форми);

Планети, комети, будь-які космічні тіла;

Літаючі тарілки і ракети.

Все це можна зробити з паперу намалювати або роздрукувати, вирізати, розфарбувати. Дуже ефектно виглядають прикраси з пенопласту – вони легкі, об’ємні, просто декоруються.

Крім того, незвичайний сценарій випускного в дитячому садку  передбачає вручення всім дітям дипломів про присвоєння кваліфікації «Першокласник-випробувач». Їх потрібно підготувати заздалегідь.

Ведучі заходу – вихователі. Після підготовки пора починати свято!

Ведуча:

Добрий день, випускники, батьки і всі гості свята! Ми запросили вас не просто на випускний групи (номер та назва), а в дану подорож! Сьогодні космічний корабель (назва групи) відправляється від планети Дитячий садок на планету Школа. Про неї ми знаємо небагато, тому подорож буде небезпечноюм, але і дуже цікавою. Насправді діти проходили спеціальну підготовку щодня протягом всіх років відвідування садка. Що ж чекає їх на новій планеті?

Ведучий з помічником відкривають картку космічного польоту до планети Школа. Зробити її просто: на великому аркуші паперу (кілька склеєних ватманів) намалювати планети Дитячий садок, Математика, Читання, Малювання, Школа, кожну підписати. Через всі «космічні» об’єкти прокласти маршрут. Також потрібно виготовити символічний космічний корабель. Його ведуча пересуває від одного об’єкта до іншого по мірі виконання завдань.

Ведуча:

Оголошую старт нашого космічного корабля! Ми вирушаємо у подорож! І перша зупинка на нашому шляху – на планеті Математика. Що ж, наша відважна команда готова продемонструвати все, чого навчилася на станції космічної підготовки за 4 роки.

Проводиться «Математична вікторина» чи будь-яка гра, пов’язана з рахунком і цифрами.

Ведуча:

Пора, хлопці, знову в дорогу,

Адже пригоди вже чекають!

Ми відлітаємо на ракеті

До нової загадкової планети!

Ведуча:

Що ж це за планета буде наступною? Читання! Тут нам належить показати свої знання казок і віршів.

Проводиться вікторина на літературну тему, діти читають вірші.

Ведуча:

Ми вже зовсім близько до своєї мети. Залишилася остання перешкода – нова планета. Як же вона називається?

Ведуча пересуває ракету до планети Малювання, всі разом читають її назву.

Ведуча:

Що ж, до цієї пригоди група (назва) готувалася кілька років. Діти старанно вчилися малювати, робити аплікації та вироби. (Звертається до вихователя) Дорогий вихователь, у вас залишилися роботи випускників?

Вихователь:

Звичайно, хіба з ними можна розлучитися? Я зібрала їх всі!

Відкриває ширму, за якою виставка дитячих робіт. Бажано розташувати експозицію ближче до глядачів, щоб всі могли підійти і подивитися.

Ведуча:

Ось ми і на планеті Школа. Вітаємо вас на новому місці! Щоб відзначити таку важливу подію – подаруйте нам танець.

Діти виконують «Танцювальну композицію з крилами»

На випускному в садку доречний концертний номер, в якому беруть участь лише дівчата. Особливо, якщо в ньому є якась «фішка».Тут це крила з блискучої тканини. Їх можна взяти напрокат в івент-агентстві, танцювальній студії або замовити виготовлення в ательє. Цей номер виконується під композицію «Кольорові сни» (Дідюля). Однак цю ідею можна втілити і з іншим музичним супроводом.

«Танець з різнокольоровими полотнами»

Завжди ефектно виглядає танець з різнокольоровими полотнами. Головне, добре відрепетирувати все, щоб діти не заплуталися в тканині. Дуже красиво виглядає постановка з полотнами у кольорах українського прапора. Використана пісня Антоніни Матвієнко «Дивна квітка»

Ніхто не залишиться байдужим, від композиції з полотнами під пісню Лари Фабіан «Je Suis Malade».

Ще одна ідея з полотнами для танцю на випускний в дитячому саду – красива композиція під «LesValsesdeVienne» FrancoisFeldman.

Після танцювального номера слово для привітання надається батькам.

Ведуча:

Наші діти відмінно впоралися з усіма перешкодами на шляху до Школи. Це означає, що роки підготовки в дитячому садку пройшли не даремно. Всім випускникам присвоюється звання «Першокласник-випробувач», що підтверджується дипломами!

Малюкам під музику видають жартівливі дипломи. Цей момент ідеально підходить для вручення подарунків дітям, садка і педагогам.

На цьому сценарій випускного в дитячому саду «Подорож на планету Школа» завершується

Сценарій випускного в дитячому садку

Зал прикрашений гірляндами з повітряних куль, вазами з букетами квітів. На центральній стіні – яскраве панно із зображенням крокуючих в школу першокласників. Над панно з вирізаних кольорових букв викладені слова: «До побачення, дитячий садок! Здрастуй, школо! »Стільці в залі розставлені, немов парти в школі. Звучать урочисті фанфари. До зали входить ведучий.

вед.:

У просторій і ошатній залі

Ми в школу проводжаємо тих,

Хто нам, друзі, дорожчі всіх,

Хто нам рідніші всіх на світі, –

Звичайно, це – наші дітки!

У велике плавання від нас

Вони йдуть в перший клас!

У записі лунає урочиста музика. До зали входять випускники.

випускники:

Багато разів зустрічали

Ми свято в цьому залі,

Але таких, як це,

Ми ще не знали.

Найкраще свято

Сумне і веселей.

Нас сьогодні дитячий сад

Проводжає в школу.

Не день, не два,

А багато років ходив я в дитячий сад.

Твоєю любов’ю я зігрітий,

Мій дорогий «Декарт».

Тебе посмішкою зустрінуть тут,

Тобі тут кожен радий.

Я так задоволена, що ти є,

Мій дорогий «Декарт».

В саду вчилися ми рахувати

І малювати, і танцювати,

Розучували ролі.

Дошка і крейда, і олівець,

Підручники, зошит, гуаш …

У нас зовсім, як в школі.

Вчили нас в рідному садку

Любові до друзів, любові до праці,

Вчили нас старанно.

А ми намагалися як могли,

Ми навіть самі хліб пекли

І це – чудово!

Прийде вересень, і на урок

Нас перший покличе дзвінок,

І в школу, як на свято

Помчить першокласник.

Дітки виконують пісню на вибір музпрацівників.

Доспівали пісні ми куплет,

Звучить прощальний менует.

Як шкода, – що ми в останній раз

Танцюємо менует для вас.

Діти танцюють менует. У фіналі танцю пари йдуть по колу. Музична фраза обривається і всі зупиняються. Пара, яка стоїть ближче до  глядачів веде прощальний діалог. Музика триває, тепер уже наступна пара яка в центрі і теж спілкується один з одним. Ми почуємо прощальні слова кожної пари.

1-я пара:

– Як шкода мені, Ліза, розставатися назавжди …

– Ти згадуй мене, Олексію, іноді.

2-я пара:

– Я буду за тобою сумувати, Ілона.

– Скучив, телефонуй.

3-тя пара:

– Дозволь мені, Анастасіє, тебе побачити знову.

– На фотографії мене побачиш, Вова.

4-я пара:

– Твій образ дуже дорогий мені, Христина.

– Ну що ж, Олеже, пиши з мене картину.

5-я пара:

– Нехай в школі, Катрусю, все буде, немов у казці.

– Дякую, Ромочка, за добрі слова і ласку.

дитина:

Ми вам чесно скажемо:

Життя в «Декарті» нашому

Яскраве, чудове

Дуже цікаве.

І мрію я давно

Про життя таке

Зняти кіно!

Дитина: А що? І правда, справді!

І ми кіно знімати хотіли!

Ведучий: Кіно?

Діти: Кіно!

Ведучий: Давно?

Діти: Давно!

Ведучий: Ну що ж, знімаємо, вирішено!

Діти: Ура! Кіно дозволено!

Музична заставка «Знімається кіно».

Ведучий: Друзі мої, вирішимо без суперечок:

Я – режисер, а ви – актори.

Ти – костюмер і декоратор,

А ти – наш головний оператор.

Тебе призначу дуже швидко

Я асистентом режисера!

Отже, закінчена розмова.

Увага, друзі, мотор!

Лунає музична заставка, асистент, відбиваючи кадр хлопавкою, вимовляє.

Асистент: Кадр перший, дубль перший

Гучний, але дуже розумний.

Дітки беруть шумові інструменти і йдуть до глядачів, забиваючи ритм.

Діти: Нарядні тут перед вами стоїмо,

Висловити ми подяку хочемо

Найуважнішим,

найдобрішим,

найулюбленішим

Татам і мамам.

Всім серцем своїм, дорога мамочко,

Тобі вдячний і дуже люблю я

За те, що мені казки читаєш

І в садок мене проводжаєш!

За ласку дякую матусі скажу,

Я дуже любов’ю твоєю дорожу!

Мені робить мама зачіски гарні,

За це велике скажу їй дякую я.

Спасибі, рідні, за ваші старання,

За вашу любов і моє виховання!

Мені хочеться мамі спасибі сказати,

За те, що лягає зі мною поруч спати,

За те, що в комп’ютер грає

І з батьком все купує.

Я дуже люблю і маму, і батька

За те, що гуляють зі мною вони в парку.

Мамочко, тебе я люблю, не секрет,

За те, що мене повела на балет.

Спасибі, рідні, що «його»

Купили мені,

Дякую за те, що ви життя

Подарували мені.

Дякую сказати я матусі радий

За те, що мене привела в цей сад,

За те, що портфель мені купила,

За те, що на море возила!

Спасибі вам, рідні, говоримо,

А на прощання, можна, пошуткуємо?

 «Танець маленьких лебедів» виконує шумовий оркестр «Веселі музики».

Асистент режисера: Кадр другий, дубль перший, маленький та молодецький.

Під музику вихователі молодшої групи вносять велику, ошатну коробку з бантом. У ній дитина, що грає ляльку.

Вихователь: Дорогі наші хлопці,

Вам подарунок вручити ми раді.

Подарунок справжній, з стрічкою блискучою.

Не соромтеся, відкривайте

І подарунок отримуйте.

Діти відкривають коробку і бачать красиву дівчинку-ляльку.

Лялька: Привіт вам, дітлахи,

Дівчата і хлопці!

Я – лялечка, іграшка,

Зі мною мої подружки.

Під музику в зал входять ляльки. Це діти молодшої групи. Вони виконують танець ляльок.

Лялечка: Дорогі школярі,

Ми вас вітаємо

І «п’ятірочки» отримувати кожного дня бажаємо.

2 дитина: У вересні в перший клас

Ви підете,

А іграшки з собою

Понесете?

Випускниця: Милі, хороші малятка,

Колись грати нам в ляльки, ведмедики.

У школу ми з портфелями підемо,

А іграшки вам передаємо.

Лунає музика. Випускники беруть в руки іграшки-подарунки.

Діти: Лялечка моя рідна,

Час прощання настає.

Дівчатка улюблених ляльок

Ніколи не забувають.

З лялькою можна говорити,

Всі секрети їй відкрити.

Заспівати їй пісеньку просту,

Казку розповісти смішну.

Лялечка, пора попрощатися,

У школу ми йдемо вчитися.

М’ячик яскравий мій, веселий,

Попрощатися я прийшов …

Ні, не можна зі мною в школу,

Залишайся, добре?

Мишка, Мишка, до побачення!

Як же я тебе люблю!

Але тепер на виховання

Новій мамі віддаю.

Гра «Подорож в країну школяр»

Герої: Червона шапочка, Баба Яга (якщо ростова лялька, то Віні Пух)

Необхідні атрибути: повітряні кулі, маркери, папір, мильні бульбашки, м’ячі, лопати або ключки, обручі, скакалки.

Лунає музика, діти в залі на килимі стоять півколом. Виходить під музику Червона Шапочка.

Ч.Ш: – Добрий день, дітлахи. Дівчата і хлопці. Добрий вечір, шановні дорослі! Я, Червона Шапочка, мама вирішила відправити мене в школу, вчиться. Але я дуже хвилююся. Школа – це щось невідоме, та й ходити одній через ліс боязко, ось я і шукаю собі друзів. Хто хоче зі мною відправитися в школу в перший клас?

(Відповідь дітей)

Ч.Ш: – А ви не боїтеся? (Відповідь дітей) Ой як здорово. (Плескає в долоні) Ось як у мене тепер багато друзів. А мене мама вчила як потрібно знайомитися. (Робить реверанс і називається Червона Шапочка) А тепер я б хотіла дізнатися ваші імена? На рахунок 3 ім’я своє назви.

«Гра імена»

Ч.Ш: – Хлопці, а ви до школи готувалися? (Відповідь дітей) А голосні звуки знаєте? (Відповідь дітей) А ми зараз перевіримо. Знайдіть голосні букви в своєму імені. (Запитує у дітей у2-х або 3-х які є літери) А тепер слухайте мене уважно і відповідайте обов’язково!

Відповідь і гра «Голосні букви»

-У Кого є буква «А» – дружно крикнули ура!

У кого є буква «О» – ну ка всіе до одного, прокричіть мені у відповідь – дружно, весело привіт!

У кого є буква «Я» – покажіть на себе!

У кого є буква »І» разом ми заспіваємо мі-мі

У кого є буква «Е» – разом скажемо «бе» А тепер хлопчики й дівчатка теж дзвінко ляскаємо в долоні.

Ч.Ш: – А тепер можна і в дорогу – готові? (Відповідь дітей) А як по лісі йти знаєте? (Відповідь дітей)

Гра – підготовка до подорожі.

Ч.Ш: Коли в лісі стає тихо, значить потрібно тримати вухо гостро, навіть дерева завмирають. Зараз я вам влаштую іспит і тільки після цього ми вирушимо. Поки ви чуєте музику – ви рухаєтеся, але варто музиці замовкнути – ви повинні завмерти. Хто впорається, того і в школу візьму.

З’являється Баба Яга

Б.Я. – Які гарненькі, товстенькі, рожевощокі та ще й в ліс зібралися, прямо до мене в руки. Ох смачний у мене обід буде. (Когось намагається торкнутися, хлопчаків по носі клацнути …)

Ч.Ш: – Хлопці ви боїтеся Бабу Ягу? (Відповідь дітей) – А вона нам завадить пройти в школу? (Відповідь дітей) Звертаючись до Баи Яги: Ось бачиш ми тебе не боїмося! І ти нам не перешкодиш!

Б.Я. – А це ми ще подивимося! Те ж мені учні, нічого не знають, нічого не вміють. Я б їх навіть в лісову школу не взяла. Хоча … (обходить дітей) щось в них є, може на щось і згодяться … Влаштую  я вам перевірочку. Ну що злякалися? (Відповідь дітей) Встаньте у велике коло і візьміться за руки. У мене для вас 3 випробування. Справитесь- пущу в ліс, ні – на століття в дитячому саду залишитеся. І не бачити вам школи, як своїх вух, і ніяка Червона Шапочка вам не допоможе.

Сценарій випускного в дитячому садку  передбачає 1 випробування. Гра «Команда» (допомагає Червона шапочка)

Б.Я: – Подивимося як ви вмієте рахувати і танцювати. Поки грає – ви танцюєте, а як тільки вона зупиниться на мене дивіться, яку цифру вам скажу по стільки людей ви в одну команду збираєтеся.

Б.Я. – З цією грою ви впоралися. А тепер ми дізнаємося чи можна вас в школу пускати всіх разом. Школа вам не хухри-мухри. У неї потрібно в будь-яку погоду ходити. Впораєтеся? (Відповідь дітей)

Гра «Пори року»

Б.Я: Якщо я говорю

Дощ-ви ляскаєте в долоні, немов крапельки стукають по даху школи.

Сніг- крутитеся як сніжинки

Буря – сідаєте накриваючи голову (руки над головою в замок)

Сонце – встаєте на носочки і тягнете ручки вгору до сонечка.

Баба Яга намагається заплутати дітей і говорить команди в розкид.

Б.Я: – А ще в школу треба ходити чистенькими і акуратними. Щоб таке придумати щоб перевірити? (Чеше потилицю)

Ч.Ш. – А нічого не потрібно придумувати. Подивися на хлопців, бачиш які вони чистенькі й акуратні, прямо зараз можна в школу. Правда дітки? (Відповідь дітей) А щоб ти нам повірила ми тобі танець покажемо, як ми самі готуємося до школи.

Танець «Прання»

Б.Я. – Здорово! Але … може вас все таки не пускати в ліс?

Ч.Ш. – Бабуся, а ми зараз тобі випробування влаштуємо – програєш- в ліс пустиш. Ні-значить твоя взяла, рано нам ще в школу. Хлопці, ви згодні?

Гра «Пастки»

Діти намагаються не випустити Бабу Ягу з кола, якщо вона намагається підійти і вислизнути – опускають руки. Діти виграють.

Б.Я. – Добре, збирайтеся, Ваша взяла. Ставайте за мною і вперед.

Хлопці стають в ланцюжок за Бабою Ягою. Б.Я йде і коментує:

– Попереду зарості (потрібно розсовувати гілки руками – показує як)

– За деревом ведмідь йдемо на носочках, щоб він нас не помітив.

– Попереду пасовище з комахами, йдемо вперед, високо піднімаємо ноги, щоб їх не зачепити. – Попереду лісове болото, кладемо руки один одному на пояс і рухаємося звивистою стежкою. Знову ставить їх в коло.

Б.Я. – Приїхали.

Ч.Ш. – Хлопці втомилися? (Відповідь дітей) Я рада що ми вже в школі. Я відкрию вам секрет. Це не звичайна школа, а лісова. І Б.Я. веде в ній уроки шкідливості. Серед вас є вредіна? (Відповідь дітей) А хто хотів би побувати на цьому уроці? (Відповідь дітей)

Б.Я. – Ось скільки у мене учнів. А між іншим після моєї школи вас обов’язково візьмуть у перший клас в людську школу.

Гра «Все навпаки»

Б.Я. – Перше правило на моєму уроці «Роби все навпаки»

Я тягнуся вгору  – Ви сідаєте

Я піднімаю ліву руку – Ви праву

Я плачу – Ви смієтеся

Я ляскаю – Ви крокуєте

Гра «Слово – навпаки»

Друге правило на моєму уроці говорити все навпаки. Для цього у мене є чарівний мяч.Я його кидаю і слово називаю, а ви мені повинні сказати навпаки. Я кажу хороший – Ви мені – поганий.

Ч.Ш. -Баба Яга чому ти вчиш хлопців, їм же в перший клас йти, а не марами і лісовиками бути в твоєму лісі. Це школа, а не зліт нечистої сили. Ти щось переплутала. Навчи їх чому-небудь доброму. Хлопці ви вчитися любите?

Б.Я. – Ну добре вмовила. Урок фізкультури любите?

Ч.Ш.- ось це по – нашому, по шкільному. Давай на 2 команди розділимося. До мене дівчатка, а до тебе хлопчики.

естафети:

з повітряними кульками

з обручем

зі скакалкою

з предметом (човником або м’ячем)

малюнок на шкільну тему (школа, дах, вікна, вчителі, можна просто вчителя.

Ч.Ш. і Б.Я. – Ось молодці. Справжні учні.

Б.Я. – А я зараз ще дізнаюся, чи зможуть вони швидко і красиво писати. Для цього потрібні тверді і швидкі руки.

Гра «Швидкі руки» (Червона Шапочка допомагає)

Б.Я. – Червона Шапочка, хлопці готові до школи, а ти? Запам’ятала їх імена?

Ч.Ш. – Звичайно, можеш мене проекзаменував. Обери трьох хопчиків і трьох дівчаток і нехай вони вийдуть в центр кола. Баба Яга закриває очі, розкручується і таким чином вибирає 6 осіб. По черзі вона дізнається імена. І починає перераховувати. Після слова Петро, потрібно те ім’я яке носить дитина.

Ч.Ш: – всі готові відкрити ворота і потрапити в країну школяр? (Відповідь дітей)

Б.Я. – Ні! Ні! Ні! Вони ж ще клятву не дали. Тільки потім ворота відкриються. Як же там вимовляється? (Чеше потилицю) ух голова моя садова, зовсім забула. Хлопці що потрібно робити в школі? (Відповідь дітей)

Б.Я. – Згадала, Згадала! На моє запитання відповідайте

– Це Я, це Я, Це всі мої друзі! А якщо я не права то погрожуєте мені пальцем.

– Хто ватагою веселою кожного дня крокує до школи? (Це Я, це Я, Це всі мої друзі!)

– Ну а хто приходить в клас із запізненням на годину? (Погрожують пальцем)

– У кого завжди в порядку ручки, книжки та зошити? (Це Я, це Я, Це всі мої друзі!)

– Хто з вас з малюків ходить брудним до вух? (Погрожують пальцем)

– Хто завжди готовий на «5» на уроках відповідати? (Це Я, це Я, Це всі мої друзі!) – Хто не виконав завджання? Хто не знає розклад? (Погрожують  пальцем)

– Хто піде тут в перший клас? Голосно крикне нехай зараз (Це Я, це Я, Це всі мої друзі!)

Ч. Ш. – Пора вже і відкрити ворота.

Б.Я. – (Крутиться навколо себе) А їх тут немає, адже до початку навчального року ще 3 місяці-справжні канікули.

Ч.Ш. – А ми проведемо в репетицію і перетворимося в казкові ворота. А хлопці не тільки покажуть, які вони веселі і спортивні, але які виховані і дружні. Одна команда.

Гра «Ворота»

Б.Я. – Тепер ви вже першокласники, і в честь вступу в шкільну країну ви побачите маленьке диво – Шоу мильних бульбашок.

Ч.Ш. – До побачення, хлопці, побачимося 1-го вересня. Тепер я зрозуміла, що у мене будуть найкращі однокласники.

Б.Я. – До зустрічі, друзі, ми будемо зустрічатися з вами на уроках читання в казках … Фото на пам’ять.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *