Home / Діти / Сценарій на Хелловін 2018 для дітей різного віку

Сценарій на Хелловін 2018 для дітей різного віку

Способів організації свята для школярів-підлітків на веселий Хелловін (31 жовтня) досить багато. Пропонуємо не надто «зловісний» сценарій на Хелловін 2018.  Який дозволить зайняти багато учнів відразу. Таке свято запам’ятається надовго всім учасникам і глядачам.

Сценарій на Хелловін 2018. Оформлення та підготовка

Сценарій на Хелловін 2018 для дітей різного віку

Без ретельної підготовки і відповідного оформлення будь-який, навіть максимально продуманий сценарій на Хелловін 2018, не стане справжнім святом. Саме тому підготовча частина так важлива. Свято проходитиме у великій залі.

Бажано, щоб поруч з ним знаходилася хоча б одна відносно невелика кімната, якій відводиться роль «печери жахів». У другій кімнаті будуть розташовані кілька тематичних зон. Однак якщо зал досить великий, то все це можна влаштувати прямо в ньому.

Оформлення залу

Загальний стиль – готичний. Стіни драпіруються чорною тканиною. Під стелею – картонні фігурки кажанів. На підвіконнях, столах та інших горизонтальних поверхнях – великі обпливші свічки. Можна додатково використовувати полотна темного тюлю. Освітлення повинне бути приглушеним.

Бар для нечисті

Ця зона є справжнім баром, в ній подають безліч напоїв і коктейлів без використання алкоголю. Назви їх повинні відповідати тематиці – «Кривава Мері», «Чаша зла» і так далі.

Сценарій на Хелловін 2018 радить, що бармен може бути справжнім. У процесі він показує, підліткам, що цікавляться мистецтво змішування коктейлів.

Майстерня Едварда

Тут головний герой – Едвард Руки-ножиці, який умів своїми руками вирізати чудові речі. Бажаючі можуть навчитися «різьбі по гарбузам», складанню «потойбічних» букетів і композицій.

Спальня Емілі

Цей куточок для дівчаток. Це так званий «будуар» знаменитої Мертвої Нареченої. Тут можна додати щось до свого гриму, поворожити на картах, просто попліткувати. Цей куток можна поєднати зі специфічним салоном краси, де вчать робити макіяж для Хеллоуїна. Від основного приміщення «спальню» потрібно відокремити ширмами з усіх боків.

Частування для нечистої сили

У цій зоні, яку бажано розмістити поряд з баром, подаються спеціальні закуски, які обожнює нечиста сила. Наприклад, відьмині пальчики, бутерброди-очі, павучки з яєць та інше. Найзручніше влаштувати просто шведський стіл.

Печера жахів або кімната страху

Ще одна тематична зона, про яку потрібно розповісти окремо, так як саме з неї починається свято. Тут чорні драпірування всюди, навіть на стелі. Світло вимкнене, а в якості освітлення гостям пропонується один невеликий ліхтар на двох. У кутку може перебувати макет труни, де лежить сплячий вампір, який прокидається і починає страшно кричати при світлі ліхтаря. В іншій стороні – скелет або його зображення.

Біля стін – скрині і коробки з незрозумілим і неприємним вмістом. Відкрити їх, щоб заглянути, не можна, але можна просто просунути руку в спеціальний отвір.

Подекуди на підлозі іграшки, які видають звук, якщо на них наступити. В повітрі треба протягнути безліч пересічених ниток, які зображують павутиння. Біля виходу – «криве» дзеркало. У цій кімнаті можна помістити безліч предметів, які мають відношення до свята.

Початок

Всі учасники вечірки повинні бути заздалегідь одягнені в тематичні костюми. На півгодини раніше призначеного часу всі вони збираються біля залу, не заходячи всередину. До них виходить ведучий, одягнений Дракулою. Слідом за ним два чортеня носять спеціальну трибуну або постамент.

Перше випробування

Сценарій на Хелловін 2018 рекомендує, що ведучий вимовляє вступну промову, вітаючи дітей і представляючись. Основна ідея мови – одвічна війна добра зі злом. Дракула говорить і про те, що бути допущеним на свято нечистої сили можна, лише відвідавши кімнату страху, де сутність кожного показується через страх. Після цього він дає слово чортеняті. Його помічники – ті ж чортики – пояснюють всім правила відвідування кімнати:

Входити одночасно можуть тільки двоє людей.

Їм видають один ліхтар.

Час перебування всередині – від двох до п’яти хвилин в залежності від кількості людей.

Не можна розповідати тим, хто ще не пройшов «випробування», про те, що можна знайти всередині.

Початок свята

Після того як всі побували в страшній кімнаті, дітей впускають в головний зал. Там уже звучить відповідна музика. Це може бути щось величне з класики, наприклад, «Реквієм» Моцарта. Перші кілька хвилин можна просто дати їм озирнутися.

Потім знову виступає ведучий. Він нагадує про привід, за яким влаштовано свято, говорить про правила поведінки (навіть представники нечистої сили повинні їх дотримуватися в міру сил). Потім сценарій на Хелловін 2018   передбачає, що Дракула представляє свою помічницю – ведучу-відьму.

Вона закликає всіх до тиші і страшним голосом коротко розповідає про саме свято: про історію Хелловіна і його традиції. Це стає завершенням першої частини вечірки. Далі вже починаються різноманітні конкурси та ігри.

Основна частина

Вона складатиметься з декількох етапів, які мають досить умовні назви. Практично на кожному етапі будуть використовуватися тематичні конкурси та ігри.

Подання почесних гостей.

Лотерея для нечисті.

Страшні танці.

Знайди мене.

Головний лиходій.

Головна відьма.

Кривава трапеза.

 Сценка уявлення почесних гостей

Ведучі представляють спеціально запрошених для участі в журі гостей, які є відомими представниками потойбічного світу, казок або жахливими монстрами. Їх ролі можуть грати вчителі і адміністрація школи. Коротко, в декількох реченнях потрібно розповісти про кожен. У журі можуть бути запрошені Божевільний Капелюшник, батько родини Адамс, відьма Урсула, Фредді Крюгер, Битлджус (екзорцист) та інші.

Лотерея для нечисті

Лотерею проводять обидва ведучих. Для цього буде потрібно багато дрібних призів – цукерок, шоколадок і так далі. Всі призи – пронумеровані.

Додатково буде потрібно два комплекти карток з такими ж номерами, і один без номера, але з прогнозом. На першому – просто номера, а на звороті – назва призу. Другий, крім номера, містить також певне завдання.

Гравець, витягнувши номер, читає, що він отримає. Після цього відшукує картку із завданням і виконує його. Завдання прості, наприклад, зобразити павука, крикнути по-совиному та інше. Потім гравець отримує картку з третього комплекту.

Пророцтва повинні бути смішними і страшними. Наприклад, «не ходи в перукарню, там відрізають вуха», «о 3.30 ночі у дворі на одній з лавок ти знайдеш валізу з грошима» і так далі.

Страшні танці

Ця частина ділиться на два етапи. За своєю суттю – це танцювальний конкурс, переможців якого вибирає журі. У першому відділенні представляється індивідуальна програма, а в другому парна, де пари вибираються випадковим способом.

Рішення журі можна оскаржити думкою більшості. Після вибору і нагородження переможців, свій виступ демонструє танцювальний ансамбль «відьмочки і чаклуни». Це заздалегідь підготовлена група з учнів. Під час проведення конкурсу вони встигають переодягнутися в відповідні костюми.

Знайди мене

Це гра-конкурс, завданням якого є пошук людини. Сценарій на Хелловін 2018  передбачає, що для участі потрібно кілька учасників, на одязі або костюмах яких є червоний і білий кольори. Ведуча розповідає, що нечисть Англійського королівства, граючи в «Знайди мене», чомусь знаходять тільки частини тіл – руки, ноги та інше.

А зібрати потрібно весь комплект. Кілька комплектів таких частин, намальованих на картоні, заховані вроздріб по всьому залу. Переможцем стає той, хто першим набере повний комплект – по дві руки і ноги, голову, шию, груди, живіт і нижню частину.

Головний лиходій

Це свого роду конкурс для хлопчиків, де вибирають кращого претендента на головного лиходія сьогоднішнього балу. Учасників повинно бути від п’яти до восьми. Складається конкурс з декількох етапів:

найстрашніший (потрібно налякати публіку);

найсильніший (армреслінг);

найшвидший (встигнути першим зайняти певне місце в іншому кінці залу);

найспритніший (варіація на тему «яйце в ложці»).

Переможцю вручається сертифікат, що підтверджує отримане звання.

Головна відьма

Приблизно той же конкурс, тільки в варіації для дівчаток. Правила і нагорода – такі ж, як і для юних злодіїв. Відрізняється лише зміст конкурсних етапів:

найкраща танцівниця;

найкраща спокусниця (нафарбованими в різні кольори губами цілують хлопчиків в щічку – чийого кольору більше, та стала переможницею);

ідеальна літунка (своєрідний «політ» на мітлі з перешкодами, які не можна зачіпати);

найкраща гумористка (зробити щось смішне).

За кожен етап журі нараховує учасницям бали за п’ятибальною шкалою, тобто ставить оцінки. Перемагає учасниця, сума балів у якої найбільша.

Кривава трапеза

Це одночасно і «перекус», і конкурс. Тут і стане в нагоді приготоване частування. Кожен бажаючий може вийти і розповісти про те, як готувати будь-яку страву, що підходить для Хеллоуїна. Причому розповідь повинен ділитися на дві обов’язкових частини:

У першій учасник говорить про «варіанти для справжньої нечисті». Наприклад, зловити десять павуків, розпотрошити і зварити, і так далі з подробицями.

У другій – з яких нормальних людських продуктів, і яким чином готується замінник цієї страви для людей.

Кожен бере участь (і не тільки) отримує одну з приготованих заздалегідь закусок і коктейль від бармена.

Завершальний етап

На цьому етапі свята діти можуть безперешкодно переміщатися по залу і тематичним зонам, дивитися на мистецтво бармена, вчитися вирізати «ліхтарі Джека» з гарбуза, спостерігати за створенням професійного макіяжу для Хелловіа і так далі.

Можна протягом усього свята робити невеликі перерви і представляти в кожному одну з тематичних зон.

Підлітковий вік – найспецефічніший. Це вже не діти, проте, дорослими їх вважати теж рано. У повній відповідності з цим твердженням, реакції і сприйняття підлітків сильно відрізняються від всіх інших вікових груп, адже вони думають про себе, як про дорослих самостійних людей.

Саме тому в оформленні святкової вечірки з приводу Хелловіна і в складанні сценарію використані елементи і пункти, які підійдуть і для старших людей.

Сценарій на Хелловін 2018 для дітей початкової школи

Чудовий сценарій на Хелловін 2018  для початкової школи. Готуючись до свята Жахів, ви легко можете змінити цей сценарій під ваш клас. Цей святковий вечір дозволить познайомити учнів молодших класів з історією і традиціями Хелловіна, а також розвинути їх творчі здібності.

Дійові особи в сценарії:

Чорт або біс – ведучий свята (Можна запросити на цю роль батька або найактивнішого учня в класі).

Баба Яга.

Мара.

Джек, король гарбузів.

Примара.

Реквізит:

намальовані паперові гарбузи (для конкурсу),

паперові кістки (для конкурсу),

повітряні кулі оранжевого кольору з намальованими пиками,

музичне оформлення,

пластикові стаканчики, сік вишневий і газована вода тархун,

цукерки і медальки на стрічках (в якості призів).

Діти збираються перед сценою. Звучить музика.

Чорт. – Ах-ха, ха! Привіт, вампіри, відьми, упирі, потвори, лісовики, духи і хто взагалі завжди не в дусі, так інша не зовсім чиста сила. Сьогодні тут і зараз відбудеться грандіозний шабаш, який запам’ятається вам кількістю скоєних гидот, неприємностей і інших капостей!!!

Музичне оформлення – Сценарій на Хелловін 2018  передбачає, жахливий сміх, завивання, скрип дверей. З темного кута виходить Баба-яга.

Баба Яга. – А, привіт, привіт рогатий розбійник. Що ти тут каламутиш, чесний народ крутиш?

Чорт, роблячи здивовані очі.

Чорт. – Так, де ти стара карга чесний народ побачила? Тут же всі свої!

Баба Яга. Сміється – Уже й пожартувати не можна. А королеву шабашу вибирати будете? А то я тут сьогодні одягнулася? Показує драну спідницю

Чорт. – Не сміши стара, мене не зачаруєш.

Баб-яга. Слізливо – Ну хоч дай мені вибрати кращу і красиву відьмочку.

Чорт. – Добре, прошу!

Баба-яга приводить мару болотну з зеленими водоростями в волоссі, криву на одне око і з іклом. Чорт лається, проганяє бабу-ягу і сам разом з марою вибирає 3 претенденток на королеву шабашу з класу.

Мара. – Які вони всі милі, з удаваним жахом – а може вони не справжні?

Чорт. – А нехай вони доведуть і вип’ють крові!

Мара. – Ні, краще болотної рідини.

На таці виносять стаканчики з кров’ю – томатним соком і рідиною – тархун. Чорт пригощає спочатку відьмочок, а потім і всіх учнів класу.

Чорт. – Ну добре, довели, що ви справжні … Чуються завивання і гуркіт, на сцену вивалюється Баб-яга в ступі.

Баб-яга. – Ох, ох-хо, справжні. А чаклувати, лякати – людей лякати вони вміють?

Чорт. – А стара, налякала, щоб відсохли мої роги, ну давайте перевіримо!

Включається музичний уривок з якогось фільму жахів. Відьмочки починають будувати різні пики, до них підключаються всі інші … Світло блимає і з’являється Джек. Мара тікає.

Джек. – Як так? Без мене почали, гарбузи всі з городу потягли. Ледве голову свою врятував.

Чорт. – А ти спи довше, взагалі без голови залишишся. А гарбузи нам потрібні.

Джек. ображено – Навіщо?

Чорт. сміючись – Для дискотеки. Ми будемо танцювати, заодно і подивимося, хто з цих старих руїн киває на Бабу-ягу ще рухатися може.

Джек. – Я теж хочу. Я буду королем вашого балу.

Баб-яга. злиться – Не балу, а шабашу!

Запалюються свічки (лампочки) в гарбузах і всі починають танцювати. Чорт і Джек запрошують відьмочок. Баба-яга кружляє по залу, захоплюючи в танець всіх інших.

Раптом лунають голоси: «Примара!», «Де?», «Ось! Ні, геть! »І т. д. З’являється примара, при цьому моторошно завиваючи. Включається одна лампочка.

Примара. пошепки Доброго дня! У вас танці то я прийшла, ой прийшло, ох заплуталося. валиться зі сцени

Чорт. – Ура новому гостю. Зустрічайте примару свята Хелловін !!! Плескає в долоні.

Примара. – А що ви тут влаштували? Чи граєте? І я хочу.

Чорт. – Добре. Давайте грати. А у що ти Примаро любиш грати?

Примара. – В «Знайди мене». Як правило, ми знаходимо лише частини: голову, руки, ноги, … вуха. Але вам потрібно зібрати в залі всі частини, які є. Все ясно? На пошуки!

Діти шукають по класу паперові кістки. Перемагає той, який знайде більше. Примара оголошує переможця і вішає йому на шию медальйон у формі черепа.

Сценарій на Хелловін 2018 радить, що можна ускладнити завдання, давши дітям зібрати скелет з кісток.

Баба Яга. – А давайте дізнаємося чи прийшли на шабаш, може хтось ще загубився?

З’являється Мара, починає бігати і перераховувати по костюмам дітей хто прийшов.

Баба Яга. – Ні, давайте не так.

Баба-яга, Чорт і Джек загадує учасникам загадки про будь-яку нечесть, школярі відгадують.

Баба-яга. – Уф, здається всі.

Джек. – Тоді прийшов час справжніх хелловінських розваг! Я обожнюю жовтий колір! і найбільше люблю гарбуз. Знайдіть всі паперові гарбузи. Хто більше знайде, той і переможе!

Діти шукають по кімнаті паперові гарбузи. Нагороджується переможець.

Примара. – А давайте ще пограємо. Пропоную гру «Таємничий голос».

Всі сідають знову за стіл. Вибирається гравець, він сідає подалі від столу спиною до всіх. За годинниковою стрілкою по черзі кожен вимовляє слово «Хелловін». Ведучий повинен відгадати, хто це сказав. Гра триває, поки всі  не побудуть в ролі ведучого.

Баба Яга. тягне ступу, гуркочучи – А що у вас так тихо? примара лякається і тікає.

Чорт. – Ну ось, прогнала.

Баба-яга. – Нічого, шабаш закінчується, а воно з’явиться ще. А я вам на прощання поворожу.

Сценарій на Хелловін 2018 рекомендує, що діти підходять до Баби-яги і вона кожному ворожить, орієнтуючись на персонажа костюма, в якого одягнена дитина. Всім смішно.

Чорт. тікаючи – До нових шабашів!

Свято закінчується. Діти розбирають повітряні кульки.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *