Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Статичні фізичні вправи

Статичні фізичні вправи

Статика – це рівновага (грец . statike). Ще статичні фізичні вправи  називають ізометричними (грец . Isometric – незмінна відстань).

Ізометричними вправами називаються вправи, які не збільшують і не зменшують довжину м’язів. Максимально напружені м’язи створюють опір нерухомому об’єкту, наприклад стіні або ланцюга.

Щоб виконувати статичні фізичні вправи  не потрібно яких-небудь спеціальних тренажерів. Досить придбати залізний ланцюг завдовжки близько 2м і дві металеві труби. Різниця статичних фізичних вправ від динамічних полягає в тому, що довжина напружених м’язів не змінюється, а суглоби не рухаються. Напруженість м’язів на першому тренуванні повинна бути не максимальною, а десь на 60-70% нижче максимального. Тривалість одного повторення повинна бути 3-4 секунди. Через місяць таких занять слід збільшити напруженість м’язів максимально. При цьому тривалість повторення повинна зрости до 8-15 секунд. Не бажано виконувати статичні фізичні вправи   дуже часто і все тренування має тривати не більше 15-20 хв. на день.

Statychni-fizychni-vpravy
Статичні фізичні вправи

Статичні фізичні вправи  на роботі

Людина, яка цілими днями працює в офісі, дуже часто втрачає фізичну форму. Що ж робити в цьому випадку? Ходити в обідню перерву по коридору або робити присідання біля стільця? Такі дії можуть призвести до небажаного виділення поту або зіпсувати зовнішній вигляд. Як же в такому разі навантажити свої м’язи? А відповідь на цепитання можна знайти дуже швидко, якщо є бажання.

Статичні фізичні вправи для схуднення

Відомий той факт, що статичні фізичні фізичні вправи добре знижують кількість жирових відкладень в тілі людини. Так як на них теж, як і на динамічні, витрачаються такі ж сили. Звичайно, якщо ви маєте можливість під час обідньої перерви здійснювати тривалі піші прогулянки, то цим не варто нехтувати. Однак і додаткові статичні фізичні вправи  для схуднення, які можна зробити в офісі, теж будуть не зайвими.

Давайте розглянемо напівприсідання. Трохи нахиляємося вперед, тримаємо спину прямо, витягуємо руки і трохи підгинаємо ноги. треба спробувати простояти в такому положенні 1 хв. І за такий короткий проміжок часу ми зможемо в комплексі навантажити всі м’язи. Це вправу можна ускладнити.

Так само ще можна виконувати статичні фізичні вправи  з книгами. Давайте розглянемо і їх:

Кладемо по одній книзі на кожну руку і розводимо їх в сторони. Можна виконувати як сидячи, так і стоячи. Спину тримаємо прямо і втягуємо живіт, не піднімаючи плечі. У такому положенні максимально напружуємо м’язи рук і не згинаємо.

Схрещуємо руки з книгами перед собою і як можна сильніше напружуємо м’язи грудей. Не розслабляючись міняємо положення рук.

Беремо в дві руки книги і повернувши долоні один до одного, заводимо їх за спину. Стискаємо лопатки і намагаємося зберегти таке положення. Потім трохи нахиляємося вперед і опускаємо руки між ногами, вигинаючи спину. Тим самим розтягнемо м’язи.

Одну руку піднімаємо вгору, тримаючи іншу на колінах. Робимо нахил у бік опущеної руки і залишаємося в такому положенні. Намагаємося не сутулитися і зберігаємо похиле положення як можна довше. Потім робимо нахил у протилежний бік.

Користь від статичних вправ величезна, за умови якщо їх виконувати не менше однієї хвилини. Для цього потрібно фіксувати тривалість кожного заняття. Коли ви робите статичні фізичні вправи  потрібно максимально напружувати м’язи.

Завжди виконуйте дані вправи де б ви не були і відмінне здоров’я вам забезпечено!


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *