Home / Твоя краса / Тіло / Спа-процедури – тонкощі проведення флоатингу

Спа-процедури – тонкощі проведення флоатингу

Дізнайтесь про всі тонкощі і особливості проведення такої популярної спа-процедури, як флоатинг. Для чого і як вона застосовується. За останні кілька років великої популярності набула цікава і корисна спа-процедура, яка носить назву «флоатинг». В основі сеансу знаходиться переміщення тіла людини в стан повної невагомості, максимально наближене до трансу.

Проведення спа-процедури флоатинг?

spa-procedyru-tonkoschi-provedednnja-floatungy

Досягти такого стану допомагає процедура флоатинга – людське тіло занурюється в повністю ізолюючу камеру депривації, де знаходиться розчин англійської солі. Її щільність в кілька разів перевищує щільність солі в морському морі. В результаті організм потрапляє в середовище, максимально наближене до повної невагомості, при якому вага тіла дорівнює силі, яка його виштовхує на поверхню рідини.

Процедура флоатинга отримала масу позитивних відгуків при використанні в сфері медицини, а також медитації, коли занурення в себе дозволяє досягти глибокого розслаблення. Тому дана спа-процедура набула великої популярності в нетрадиційному лікуванні.

Під час спа-процедури  флоатинга для людини створюються максимально комфортні умови:

Перебуваючи в безтурботному стані, тіло занурюється в резервуар, попередньо заповнений спеціальним соляним розчином. Цей резервуар нагадує велике джакузі або ванну, яка має практично невагому кришку.

Температура розчину максимально наближена до температури людського тіла, при цьому постійно підтримуватиметься на певному рівні, так як саме цей фактор відіграє важливе значення. Отже, створюється враження, що тіло буквально ширяє в невагомості, при цьому майже не відчувається зіткнення з сіллю і рідиною.

Не тільки капсула, а й кімната, в якій проводиться процедура флоатинга, є повністю ізольованою від різноманітних зовнішніх впливів і подразників. Температура повітря постійна і комфортна, при цьому не відчуваються сторонні запахи і звуки.

Розчин рідини є висококонцентрованим, саме тому впродовж усього сеансу не буде відчуватися навіть мінімального навантаження на опорно-рухову систему. При цьому людське тіло практично повністю розташоване на поверхні рідини.

Тому організм може повністю відпочити, так як зараз йому не треба підтримувати голову і хребет. У той же час і вестибулярний апарат не відволікатиме від занурення в себе або глибокого сну.

У тих випадках, коли людина страждає від страху перед закритими просторами, можна не закривати кришку, так як цілком достатньо буде і герметичності кімнати, щоб ізолюватися від зовнішнього світу.

Якщо цього буде недостатньо для релаксації, можна використовувати практично будь-які фонові звуки – наприклад, звук природи, моря, легку розслаблюючу музику.

Тривалість одного сеансу флоатинга становить приблизно 20-40 хвилинок. Але буквально через 5 хвилин починається занурення в глибокий сон і настає незабутній відпочинок.

Всього півгодинки перебування в капсулі прирівнюється до повноцінного 8 годинного відпочинку в звичайних умовах. Відбувається повне відключення мозку від постійної обробки різноманітної інформації.

Під час проведення першої процедури флоатинга може з’явитися тривога про безпеку, але з цього приводу не варто переживати, тому що сольовий розчин не дозволяє опускати в водичку не тільки голову, але й не дає можливості перекинутися. Тому сеанс флоатинга є повністю безпечним і можна спокійно спати.

Які є види спа-процедури флоатинг?

На сьогоднішній день відрізняються рівно два види процедури флоатинг – суха і мокра. При сухому вигляді тіло не буде стикатися з водичкою, але при мокрому відбувається повне занурення в рідину.

Найбільшою популярністю користується сухий вид флоатинга, який робиться практично в усіх СПА-салонах. До того ж зануритися в спеціальний концентрований сольовий розчин цілком можливо і в домашніх умовах, тому не обов’язково відвідувати дорогі салони і витрачати гроші.

При цьому далеко не всі люди люблять купатися майже 40 хвилин в солоній воді, особливо, якщо дуже чутлива шкіра, адже подібні дії можуть привести до сильної алергічної реакції. Також є відмінності і вартості в залежності від виду процедури, тому кожен може підібрати для себе найбільш підходящий варіант.

Якщо проводиться процедура сухого флоатинга, вона повинна виконуватися в комплексі з іншими маніпуляціями СПА – обгортання, скрабування, маски для тіла.

Перед тим, як проводиться флоатинг, ідеальним варіантом буде прийняти душ, щоб очистити шкіру і провести легкий пілінг. Потім пацієнт поміщається в флоат-камеру, яка може нагадувати звичний багатьом солярій, але обов’язково тіло обгортається спеціальною «ковдрою».

Після проведення спа-процедури  сухого флоатинга відчувається повне розслаблення, з’являється можливість повністю відволіктися від повсякденної суєти і забути про насущні проблеми, звільнити свою свідомість.

Кому призначаються спа-процедури флоатинг?

Британські вчені стверджують, що сеанс флоатинга занурює людину в стан депривації, тобто, коли настає повна ізоляція від всіх відчуттів. Даний стан робить позитивний вплив на процес омолодження клітин епідермісу, також поліпшується загальне самопочуття.

Як правило, процедура флоатинга сухого використовується для заспокоєння, повного розслаблення, позбавлення від почуття тривоги, зняття неприємних хворобливих відчуттів, а також отримання повноцінного відпочинку.

Застосовувати спа-процедури  флоатинга рекомендується в наступних випадках:

якщо є нервові розлади, серцево-судинна недостатність, травми і захворювання опорно-рухової системи;

при активному розумовому процесі, а також для категорії людей, які під час пошуку рішення прагнуть отримати натхнення;

при веденні дуже активного способу життя, якщо постійно не вистачає часу на заповнення втраченої енергії і відновлення витрачених сил;

в разі активних занять спортом;

якщо є бажання знайти спокій і зануритися в себе;

при заняттях йогою;

якщо організм постійно отримує вимотують і тривалі фізичні навантаження.

Процедури флоатинга часто використовуються в нетрадиційній медицині і при правильному підході можуть самостійно проводитися в домашніх умовах, при цьому не потрібно ніяких хворобливих маніпуляцій, уколів, операцій або медикаментозних препаратів. Саме завдяки цьому процедура флоатинга сьогодні і користується такою великою популярністю.

Ефект після спа-процедури флоатинга

Після процедури флоатинга можна домогтися наступних результатів:

відбувається глибоке розслаблення м’язів;

виявляється, профілактика розтягувань і наслідків, після отриманих травм;

розслаблення і зняття хворобливих відчуттів після сильних фізичних навантажень;

сухий флоатинг широко застосовується в професійному спорті, так як дана процедура допомагає значно поліпшити реакцію, підтримувати гарну фізичну форму;

значно поліпшуються психічні стани;

завдяки регулярному проведенню флоатинга можна позбутися стресу;

проводиться лікування сильних нападів страху і паніки;

з’являється можливість позбутися фобій;

значно поліпшується сон;

знімається почуття хронічної втоми;

збільшується розумова і мозкова активність;

підвищується рівень продуктивності в роботі;

значно поліпшується процес кровообігу;

в прискореному порядку з організму виводяться токсини, видаляються жирові відкладення;

підтримується в нормі емоційну рівновагу;

присутній позитивний настрій в період вагітності.

Рекомендується регулярно використовувати процедуру флоатинга не тільки для оздоровлення всього тіла, але і омолодження клітин організму.

Як провести спа-процедури флоатинг в домашніх умовах?

Якщо уважно вивчити форму флоат-капсули, стає видно, що сама процедура максимально схожа на прийняття простої ванни. Саме тому процедуру флоатинга можна легко провести і самостійно в домашніх умовах. Однак, щоб отримати користь, необхідно дотримуватися основних правил.

Для отримання бажаного ефекту, після проведення флоатинга в домашніх умовах, необхідно не тільки правильно дотримуватися концентрації сольового розчину, а також ознайомитися з інформацією про його використання.

При самостійному проведенні флоатинга необхідно враховувати наступні моменти:

ємність, в якій буде проходити сама процедура, повинна бути не тільки великою, але і комфортною, щоб у неї спокійно занурювалось тіло і ніщо не заважало повному розслабленню;

у ванній повинні бути підлоги рівними, але не слизькими;

важливо, щоб ванна кімната була повна світла-, тепла- і звукоізоляції;

в кімнаті температура повітря і води повинна постійно підтримуватися на певному рівні;

важливо повністю виключити ймовірність різних подразників, які можуть заважати повному розслабленню.

Протипоказання спа-процедури флоатинг

Процедура флоатинга є унікальною, при цьому дуже комфортною і повністю безболісною. Але, не дивлячись на це, сеанси спа-процедури  мають і певні протипоказання, з якими необхідно обов’язково ознайомитися до її проведення.

Щоб дана процедура приносила тільки користь для здоров’я, потрібно дотримуватися деяких простих правил:

Сеанси флоатинга строго заборонено проводити людям, які страждають від епілепсії, а також різноманітних інфекційних захворювань.

Процедуру варто відкласти, якщо пацієнт знаходиться в наркотичному або алкогольному сп’янінні.

Строго заборонено флоатинг, якщо на поверхні шкірного покриву є відкриті рани і великі пошкодження.

Приблизно за дві години до майбутньої процедури не можна нічого їсти, завдяки чому можна уникнути появи неприємних відчуттів під час сеансу.

Під час флоатинга строго заборонено на смак пробувати водичку, торкатися руками слизових оболонок, особливо навколо очей, або вмивати.

Протягом перших декількох хвилинок може з’явитися відчуття паніки, так як повністю відсутня нюхова, тактильна і слухова інформація. Але не варто піддаватися паніці, потрібно постаратися заспокоїтися і повністю розслабитися.

Під час сеансу флоатинга не можна здійснювати якихось різких рухів, в тому числі і швидко вставати після його завершення.

З кожним днем процедура флоатинга стає все більш популярною і затребуваною. З її допомогою можна провести ефективний оздоровчий курс для всього організму і позбутися від страхів, фобій.

Як проводиться процедура флоатинг, можете подивитися в цьому відеосюжеті:


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *