Вночі можна не тільки працювати, танцювати в клубі і бачити сни, а й ставати красивіше. Ось список правил, які дозволять спати з максимальною користю для зовнішності.
Не всяка спляча на животі красуня прокидається красунею.
Хороший повноцінний сон – найважливіша умова здоров’я, нормальної роботи мозку і краси. Давно відомо, що, чи не висипаючись, ми ризикуємо погладшати.
Про те, що відбувається з обличчям і волоссям від недосипання, і говорити нічого. Дуже скоро організм починає мстити за недобір «сонного часу» – шкіра втрачає блиск і пружність, волосся випадає.
Краса вимагає повноцінного і якісного сну. Мова не тільки про його оптимальну тривалысть (сім-вісім годин). Є безліч прийомів, що дозволяють перетворити нічний відпочинок в спа-процедуру.
Дієві прийоми нічного відпочинку.
1. Налагодьте «сонний клімат». У спальні має бути прохолодне (18-20 градусів) і зволожене повітря. Якщо ви спите в жаркому, сухому приміщенні, шкіра буде втрачати вологу і, відповідно, еластичність.
2. Поміняйте постільну білизну. Якщо у вас чутлива, схильна до алергії шкіра, синтетичні наволочки і ковдри будуть стабільно викликати роздратування і почервоніння. Спати треба на натуральних матеріалах – льоні і бавовні.
3. Класична мамина порада «не спи на животі, прокинешся з набряками» важковиконувана, але перевчитися можна. Пробуйте засипати на боці, в позі ембріона. Або на спині, поклавши під ноги подушку, щоб зняти напругу з хребта. І обов’язково спіть так, щоб голова була трохи вище тіла. Тоді рідина буде нормально циркулювати.
4. Змочіть шматочок вати двома-трьома краплями ефірної олії герані, майорану або лаванди і покладіть в подушку, під наволочку. Ці аромати розслаблюють м’язи обличчя, і з ранку у вас буде відпочивший свіжий вигляд.
5. Ретельно вмивайтеся і видаляйте макіяж перед сном! Якою би хворою або втомленою ви не прийшли додому. Будь-які залишки пудри і туші за ніч викличуть роздратування на шкірі. Перед тим як наносити нічний крем або сироватку, сполосніть обличчя рожевою водою – вона заспокоює і охолоджує.
6. Щоб позбутися від темних кіл під очима (запобігти їх появі!), Користуйтеся кремом з вітамінами А і К. Ці активні речовини вночі працюють найкраще, оскільки вдень вони швидко руйнуються на світлі.
7. Прийміть теплу ванну, додавши у воду по краплі ефірної олії лаванди, перцевої м’яти і герані, а також жменю сушених морських водоростей. Вони продаються в аптеках і корисніші улюбленої всіма солі для ванн.
8. Після ванни підігрійте трохи оливкової або кунжутної олії і нанесіть масажними рухами на все тіло. Не хвилюйтеся, противного липкого відчуття не буде, постільна білизна не постраждає. На ранок шкіра буде гладкою і зволоженою. Якщо на церемонію з олією немає сил, просто змастіть шкіру зволожуючим кремом.
9. Як можна раніше, мінімум за півгодини до водних процедур, потрібно походити босоніж. А перед сном ретельно помасажувати стопи і нанести крем, оливкову олію, змішану з двома краплями олії перцевої м’яти.
10. Вже в ліжку зробіть розслабляючий масаж обличчя. Обережно натискайте кінчиками пальців послідовно на зовнішні куточки очей, брови, перенісся, крила носа, шкіру навколо губ і підборіддя. На завершення закрийте очі долонями (переконайтеся, що у вас теплі руки) і злегка притисніть. Заснете миттєво.