Home / Дозвілля / Смс коханому скучаю та кохаю. Романтична підбірка

Смс коханому скучаю та кохаю. Романтична підбірка

Кожна людина на цій землі повинна бути обов’язково щасливою. Адже тільки так вона буде радіти тому, що її  оточує. Але, зараз якщо у вас є коханий хлопець, і він знаходиться на відстані, то тоді ви заради нього повинні постаратися зробити все можливе, щоб його порадувати. І зробити це можна за допомогою смс коханому скучаю.

Смс коханому скучаю

Смс коханому скучаю та кохаю. Романтична підбірка

І якщо ви так і не змогли вибрати який саме, то тоді просто скористайтеся тим, який використовують багато. І для цього вам просто потрібно скористатись підбіркою  смс.  І коли будете вибирати пам’ятайте про те, що вибрати потрібне таке смс коханому скучаю, яке найбільше вам сподобається. І нехай у вас все обов’язково буде саме так, як ви цього хочете.

***

Рідний, коли тебе немає поруч зі мною я відчуваю себе спустошеною і самотньою, я не можу довго виносити наші розлуки. Я дуже сумую за тобою і твоїми обіймам, повертайся скоріше, дні без тебе просто нестерпні. Чекаю нашої зустрічі.

***

Милий, я хочу, щоб ти знав, як сильно я за тобою сумую. Ти найрідніший і коханий мій чоловік, я хочу, щоб ти завжди був поруч зі мною. Я рахую кожну хвилину, проведену з тобою, повертайся до мене скоріше. Я сумую.

***

Хороший мій, повертайся скоріше, я дуже сумую і чекаю нашої зустрічі. Коли ми не разом дні тягнуться дуже довго і стають нестерпними, я дуже тебе кохаю. Я так сильно за тобою скучила, що більше не можу виносити самотність, дуже тебе чекаю.

***

Дорогий, я не втомлюся тобі говорити, як сильно я тебе кохаю  і сумую. Тому той час, що я тебе не бачу я просто божеволію. Повертайся скоріше, я хочу провести з тобою час і не відпускати тебе ніколи.

***

Милий, я дуже за тобою сумую, я хочу, щоб той час, що ми проводимо разом тривав вічно, я починаю по тобі нудьгувати навіть коли не бачу тебе всього пару годин. Саме це і є кохання, приїжджай до мене скоріше і залишайся як можна довше.

***

Я шалено сумую, мені без тебе ніяк. Бракує твоєї доброї посмішки, твого світлого погляду, твоїх щирих обіймів, твого ніжного дотику. Без тебе все сіре і сумне, дуже чекаю нашої зустрічі і щасливого продовження нашої любові.

***

Коханий мій чоловік, я вдячна долі за зустріч з тобою, я дуже сумую і з нетерпінням чекаю нашої швидкої зустрічі, ці дні без тебе були просто жахливими, нудними і сірими. Повертайся скоріше до мене я дуже скучила.

***

Милий, я так сильно за тобою скучаю, що не можу більше терпіти розлуки, постарайся повернутися до мене як можна швидше. Я не можу більше терпіти цю розлуку, я дуже люблю тебе, чекаю і сумую.

***

Рідний, я сумую за тобою дуже сильно, я люблю тебе безумно, мені без тебе дуже сумно. Я чекаю твого повернення з нетерпінням. Розлука просто вбиває мене. Дуже чекаю і сумую, хочу обійняти тебе і довго не випускати зі своїх обіймів.

***

Рідний, ті дні, що ми не бачилися стали для мене сірими і похмурими. Я дуже за тобою сумую і хочу скоріше побачитися.  Моє кохання до тебе настільки сильне, що я не можу більше терпіти наші розлуки, я дуже чекаю день нашої зустрічі. Кохаю тебе.

***

Дорогий, я так хочу скоріше тебе побачити і притиснутися до тебе, відчути тепло твоїх обіймів. Мені важко, сумно і самотньо без тебе і твоєї уваги. Повертайся до мене скоріше, я дуже за тобою сумую і хочу провести з тобою якомога більше часу.

***

Коханий, ті дні, що ми проводимо окремо одне від одного є для мене шалено болісними, тужливими і сірими. Ти наповнюєш моє життя світлом, і я хочу скоріше тебе побачити. Ти самий мій коханий чоловік, я сумую і люблю тебе.

***

Мій коханий, рідний і єдиний чоловік, я так сильно за тобою сумую, що моє серце розриває на частини через розлуку з тобою. Я хочу, щоб ти скоріше повернувся і рахую хвилини до нашої довгоочікуваної зустрічі.

***

Милий, мої почуття до тебе не мають кордонів, саме тому в моменти розлуки я просто не знаходжу собі місця. Всі найяскравіші і добрі спогади пов’язані тільки з тобою, повертайся скоріше до мене, я дуже тебе чекаю і кохаю.

***

Дорогий, я з кожним днем все сильніше і сильніше сумую за тобою. Після того, як ти поїхав моє життя стало сірим і похмурим, я дуже хочу, щоб ти повернувся якомога скоріше, і я змогла тебе обійняти і насолодитися твоїм суспільством. Люблю і сумую.

***

Коханий мій, навіть не вистачить слів, щоб описати мої почуття до тебе, я шалено за тобою сумую і не можу без тебе, коли ти далеко мені не вистачає повітря. Я хочу скоріше тебе обійняти і поцілувати. З нетерпінням чекаю нашої швидкої зустрічі, я тебе дуже кохаю.

***

Ти мій єдиний, ти даруєш мені щастя і кохання, тепло, ласку і надію. Мені так добре і спокійно з тобою, ти мій захист і опора, тільки тобі я можу повністю довіритися і знати, що це взаємно. Тому я дуже сумую за тобою і чекаю кожну хвилину.

***

Мій коханий, я так сумую за тобою, мені так хочеться чути твій голос, твій рідний і дзвінкий сміх, зануритися в твої обійми і цілувати твої губи. Я так чекаю твого повернення. Я дуже люблю тебе і хочу завжди бути поряд з тобою.

***

Коханий, я сумую за тобою навіть коли ми не бачимося всього кілька годин, тому довга розлука мене дуже засмучує. Все без тебе навколо здається похмурим і сумним, я не можу повноцінно жити, коли ти не поруч. Я дуже сумую.

***

Мій коханий, моя друга половинка, ти для мене найголовніша людина не світі. Я так люблю, коли ми проводимо час разом, нам завжди з тобою легко і весело. А зараз мені сумно навіть від того, що ти поїхав на пару днів, я дуже тебе чекаю і сумую.

***

Пишу смс коханому скучаю, як добре, що ти є у мене, як мені приємно відчувати твою підтримку, чути твій дзвінкий і рідний голос. Коли ти зі мною у мене на душі тихо і спокійно, величезне щастя бути поруч з тобою. Але зараз ти не поруч і мені тебе дуже не вистачає. Рідний, я так сумую за тобою.

***

Рідний мій, дорогий і коханий, ти найкраща людина на землі, я дуже тебе кохаю і хочу бути з тобою поруч якомога частіше і довше. Мені дуже сумно, коли ми не бачимося, тому я хочу, щоб ти скоріше повернувся і обійняв мене .

***

Дорогий, я дуже сумую за тобою. Ти найпрекрасніший, найбажаніший і найдобріша людина в моєму житті. Ти моя доля, моя друга половинка. Я завжди можу довірити тобі найпотаємніше, тому, що просто я кохаю тебе і дуже сумую.

***

Коханий, ті дні, що ми знаходимося не разом зводять мене з розуму, я так звикла до тебе, я люблю, коли ти поруч зі мною, тому ця розлука, хоч не довга пригнічує мене. Повертайся скоріше, я дуже за тобою скучила і з нетерпінням чекаю твого повернення.

***

Коханний, я вже не можу дочекатися твого повернення, я рахую не тільки дні і хвилини до нашої зустрічі, але вже і секунди, час без тебе тягнеться дуже довго, я б хотіла зупинити стрілки годинника, коли ми разом, тому що я дуже кохаю тебе і сумую.

***

Дорогий мій, коли ти поруч тепло і затишно, а коли тебе поряд немає, мені дуже сумно. Приїжджай, будь ласка, скоріше, я дуже за тобою сумую, мені тебе просто не вистачає, як повітря. Без тебе я задихаюся. Дуже чекаю.

***

Милий, приїжджай будь ласка, як можна скоріше, я просто божеволію від розлуки з тобою, я думаю про тебе кожну хвилину і кожну секунду. Дні, проведені без тебе просто не мають ніякого сенсу. Я дуже за тобою сумую, люблю і чекаю твого повернення.

***

Рідний, я хочу, щоб ти знав, мені дуже нелегко, і я рахую дні, коли ти повернешся, і ми зустрінемося знову. Я дуже тебе кохаю, мій хороший. Ти найкращий, самий надійний, рідний і дорогий чоловік в моєму житті. Повертайся скоріше. Я тебе люблю.

***

Милий, кожна хвилина, проведена з тобою, мені здається казкою. Коли ми разом я розцвітаю, ти наповнюєш мене теплом і світлом. Я дуже тебе кохаю і відчуваю, що це взаємно, тому повертайся скоріше, мені дуже самотньо без тебе.

***

Дорогий мій і коханий чоловік, коли тебе немає поруч я не знаходжу собі місця. Дні розлуки з тобою нестерпні, надто сумно без тебе, самотньо і погано. Мені дуже потрібна твоя присутність і підтримка, повертайся скоріше.

***

Мій найдобріший, найніжніший, ласкавий, ти даруєш мені кохання  і щастя. Ти справжній чоловік, мені так з тобою пощастило. Тому я не втомлюся повторювати, що дуже сильно тебе кохаю і шалено сумую, коли ти не поруч.

***

Дорогий, я так за тобою скучила, що готова кричати на весь світ про це, я дуже хочу проводити з тобою якомога більше часу і завжди бути поруч, відчувати твоє тепло і рідне плече. Я дуже чекаю нашої зустрічі і рахую кожну хвилину до неї.

***

Коханий, я так сильно скучила за тобою, мені дуже сумно без тебе. Я згадую наші зустрічі, коли нам двом, було так добре, і почуття смутку ще більше мене вбиває. Повертайся скоріше, мій єдиний, чекаю тебе з нетерпінням.

***

Коханй, як тільки ти поїхав, я відразу ж почала по тобі нудьгувати, я не люблю ці дні, що ми не бачимо одне одного, мені так погано і самотньо без тебе, я хочу, щоб ти скоріше повернувся і обійняв мене, хочу взяти тебе за руку і відчувати твоє тепло. Сумую і дуже чекаю твого повернення.

***

Дорогий, ти для мене надія і опора в житті. Я така щаслива, коли ми поруч з тобою, світ здається прекрасним. Я хочу, щоб наша розлука була дуже короткою тому, що мені так важко без тебе, мій єдиний. Я шалено сумую і хочу бути поруч з тобою.

***

Мрію полетіти удвох на край світу, де будемо тільки ми! Хочу бути з тобою 24 години на добу! Люблю і шалено сумую …

***

Я вже навіть звикла, що ти далеко, але серце все одно сумує і чекає … Чекає, коли ми знову разом будемо гуляти і базікати про все на світі! Дуже скучила за своїм коханим.

***

Ось замовлю Дідові Морозу чарівну паличку і тоді одним її помахом я зможу перенестися до тебе, коханий! Сумую дуже, дуже, хочу побачити тебе …

***

В смс коханому скучаю  пишу, щ навіть незважаючи на кілометри між нами, я відчуваю твоє тепло і турботу. Ось так і ти, відчувай моє кохання завжди і всюди! Дуже сумую, улюблений і чекаю зустрічі!

***

Так зголодніла по спілкуванню з тобою, як посушлива пустеля по дощу. Уявляю, якою пристрасною буде наша зустріч! Швидше б … Сумую і чекаю.

***

Кажуть, що нудьгувати корисно, але забули додати, як це важко – нудьгувати. Чому ти не поруч? Коли ж ми будемо разом кожного дня? Дуже сумую за тобою, коханий *

***

Тільки ти, тільки для тебе, тільки з тобою, тільки про тебе, тільки тебе і тільки по тобі я сумую, мій коханий чоловік!

***

Дуже міцно цілую, сильно-сильно обіймаю, ніжно шепочу тобі на вушко: Я скучила … Приїжджай *

***

Думки про тебе мені розбурхують, фантазії мучать ночами. Приїжджай швидше до мене, втілимо всі мої задуми в реальність. Скучила дуже-дуже *

***

А мені не соромно зізнатися, що я скучаю за тобою коханий!!!! Приїжджай швидше до мене!

***

Коханий, навіть хвилина без тебе здається вічністю. Я живу тільки зустрічами з тобою, а весь інший час я просто існую. Ти дійсно моя друга половина, адже тільки з тобою я відчуваю, що піднімаюся на небо, ніби на крилах. Дуже сумую за тобою, і хочу знову побачитися якомога швидше.

****

Коханий, я сумую за тобою, навіть на мить розлучаючись. Мені кожен день без тебе темніше темної ночі, а всі навколо похмурі і нецікаві люди. Я чекаю з тобою зустрічі, як Земля чекає весну – терпляче і напевно.

****

Сонечко моє, ти найдорожчий мені чоловік. Я дуже сильно кохаю тебе і хочу все своє життя провести поруч з тобою. Цілую тебе в твої солодкі губки!

****

Коханий мій, я за тобою шалено сумую, мені так не вистачає твоїх ніжних рук і солодких губ, твого чуйного серця і рідного голосу. Я чекаю з нетерпінням моменту нашої зустрічі, міцних обіймів і неймовірного відчуття  кохання.

****

І ось тебе знову немає зі мною поруч … Будинок спорожнів, і сидячи в чотирьох стінах, я відчуваю невимовну тугу за тобою, коханий. Я дуже сумую, і тому пишу тобі це повідомлення, щоб крізь простір доторкнутися до твоєї душі. Просто знай: я дуже сильно тебе кохаю, і знову чекаю момент нашої зустрічі.

****

Дякую за нестримну радість кожної нової зустрічі, за тихий смуток розставання, через спалах ревнощів у колі друзів, за хвилини мовчання …, коли все вже сказано. Прошу – не змінюйся, не зникай, просто будь.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.