Home / Дозвілля / Смс коханому хлопцю, чоловіку. Романтична підбірка

Смс коханому хлопцю, чоловіку. Романтична підбірка

Для чоловіка, як і для жінки, дуже важливо відчувати себе коханим. Наш список приємних смс коханому  чоловікові, допоможе вам дати йому відчути, що ви його кохаєте. І повірте, він не залишиться байдужим!

Смс коханому. Як хлопці ставляться до любовних послань

Смс коханому хлопцю, чоловіку. Романтична підбірка

Кожна дівчина, відправляючи смс коханому  скучаю, обожнюю, цілую, хочу до тебе, впевнена в тому, що коханий в захваті від цих послань. Мало хто замислюється про те, як сприймають романтичні повідомлення хлопці, які за своєю природою більш холодні, ніж зворушливі дівчата.

Опитування чоловічого населення підтвердило, що не тільки молоденькі хлопчики, а й зрілі чоловіки із задоволенням читають романтичні повідомлення від своїх подруг. Більш того, навіть невірні чоловіки не поспішають видаляти зі своїх телефонів компрометуючі смс, що часто і стає приводом для сімейних скандалів.

Виявляється, зберігають в своїх телефонах ніжні слова від дорогих жінок хлопці не просто так. Вони перечитують їх по кілька разів на день. Причому роблять це не тільки вдома, але і в транспорті, на роботі, і на ділових нарадах.

Яких слів чекають хлопці від дівчат

Чоловіки теж люблять вухами і чекають від своїх коханих ніжних і лагідних слів. Їм подобається, коли дівчина красиво говорить або пише, вони обожнюють похвалу і захоплення. Від своїх подруг хлопці хочуть чути такі слова: коханий, сексуальний, лагідний, ніжний, чудовий. Кожен самець бажає бути єдиним, тому в смс коханому потрібно обов’язково використовувати вирази: бажаний, любий, неповторний.

Чоловікам подобаються сексуальні нотки, тому, відправляючи смс коханому  сумую і кохаю, потрібно обов’язково натякнути на бажану близькість і захопитися останньою зустріччю наяву. Хлопцям подобаються порівняння, вони не проти бути ототожненими з ласкавими і сильними тваринами, мужніми історичними героями і персонажами відомих фільмів.

Ще один непоганий прийом, позитивно діє на представників сильної статі, – обіцянки. У коротких текстових повідомленнях можна обіцяти якусь «смакоту» на найближчий вечір. Це можуть бути і еротичні фантазії, і гастрономічні задоволення, і такі дивні для жінок речі, як можливість подивитися футбол або трансляцію боксу. Найголовніше – завжди виконувати те, що було обіцяно.

Про що не можна писати в смс чоловікам

Ніколи не можна висловлювати в смс коханому претензії і образи. Написане перечитується кілька разів, аналізується і залишається в пам’яті надовго. Відправлену в гарячці образу буде прочитано не тільки в хвилини сварки, але і пізніше, коли пристрасті вщухнуть. Однак сенс образливих слів не зміниться.

Про все погане краще говорити вголос, але не писати. Краще використовувати інше правило: після сварки завжди відправляти коханому ніжні слова, тим самим згладжуючи непотрібні конфлікти.

Навіть найменші прояви уваги, турботи, дрібні сюрпризи – всі ці моменти для нас дуже дорогі і важливі.

Ваш чоловік став проявляти до вас менше уваги? Ви не відчуваєте себе вже такою коханою, як раніше? Може, справа в вас самій? Цілком ймовірно, ви перестали відповідати йому взаємністю.

Якщо жінка хоче зберегти теплі і душевні відносини зі своїм чоловіком, вона повинна навчитися бути вдячною, щиро радіти проявам турботи вашого чоловіка до вас і намагатися проявляти до нього таку ж турботу і ласку. Для чоловіка важливо знати, що ви поруч з ним щасливі. Ви готові порадувати свого чоловіка і написати смс коханому? Тоді вперед!

Список милих і приємних смс коханому чоловікові

Як сумна безмісячна ніч,

На неї я схожа точно,

Тому, що тебе немає поруч,

І не дивишся ти ласкавим поглядом.

***

Без тебе немає ні дня мені щастя,

Сірі дні всі і серцю сумно.

Я одна, у туги у владі,

Мені в натовпі метушливому порожньо.

Я в розлуці – квітка без сонця,

Чахну, в’яну і пропадаю.

Світло єдине ти в віконці,

Я, коханий, сильно скучаю.

***

Коханий мій, я дуже сумую! Так хочу, щоб ти прибіг швидше до мене, стиснув в своїх сильних обіймах і забрав далеко-далеко, де будемо тільки ти, я і наше велике, вічне і пристрасне кохання!

***

Я за тобою сумую, милий!

Сумую весь день неймовірно,

Ах, якщо б міг ти тільки знати,

Як мені з тобою бути приємно!

***

Про тебе думаю кожну годину,

Про прекрасне сяйво очей,

Про руки такі ніжні твої,

І слова про кохання золоті.

Всі миті повз проходять,

І безцільно хвилини йдуть,

Повертайся скоріше, рідний,

Я сумую вже, милий мій.

***

Я розумом розумію, коханий мій, що бувають в житті розлуки і відстані, але серце моє цього не розуміє. Хвилини без тебе здаються роками, а дні – вічністю, тоскно і самотньо мені без тебе. Я відклала життя на потім, я сумую і чекаю зустрічі.

***

Сумую за тобою, мій хлопчик милий!

По голосу, за лагідними руками.

Весь світ безцільним здається, похмурим,

Що не доторкнуся до твоїх губ …

***

Сумую дуже і кохаю,

Розлуку винести не в силах,

І згадую – дуже добре

З тобою поруч  було!

Вернись, сердечко, я прошу!

Коли побачимося з тобою,

Тебе я міцно обійму

І поцілунками покрию!

***

Висловити словами силу мого кохання  абсолютно неможливо. Я безмірно сумую в хвилини розлуки, пишу смс коханому. Саме в такі періоди розумію, як сильно я тебе кохаю.

***

Мені важко передати, як я сумую,

Всі думки повертаються до тебе.

Я немов свічка, милий, тихо догорає,

З сумною самотністю в боротьбі.

***

Без тебе ніч монотонна і довга,

Дивиться з неба самотній місяць.

І таким же буде завтра мій світанок,

Адже тебе зі мною, коханий, поруч немає.

Але як тільки ти з’явишся в двері,

Серце знову про кохання заговорить,

І в душі прокинеться іскорка вогню …

Дуже важливий ти, коханий, для мене.

***

Навіть у найспекотніші дні мені холодно, самотньо і незатишно. Мене не тішить ліжко, адже воно теж холодне і пусте. Я дуже за тобою скучила, мій рідний. Вернись і подаруй мені тепло свого кохання.

З кожною миттю сумую сильніше,

***

Як здолати мені тугу, я не знаю.

І про одне думки – щоб скоріше

Знову сказав ти: “Привіт, дорога”.

З тобою в розлуці навіть ясний день непоказний,

Прагну душею всією до твоїх рідних рук.

Я іноді крадькома навіть тихо плачу,

Я годину з тобою за всі багатства не віддам.

***

Я очікую нашу майбутню зустріч,

Хочу скоріше торкнутися милих губ твоїх,

Сумую вранці і особливо під вечір,

Світ без тебе зовсім мертвий, похмурий, тихий.

***

Сама здивована, але змушена констатувати: без тебе я відчуваю незвідане мною надзвичайно сумне почуття. Довго розбиралася в собі і зрозуміла, що просто я сумую за тобою, милий!

***

Ти – мої крила натхнення. Ти – жарке вогнище для моєї змерзлої душі. Ти – свіжий вітер, який вміє осушити мої сльози. Просто ти чоловік, який гідний жіночого кохання  і вірності.

***

В тобі міріади достоїнств і я побоююся, що одного разу прокинусь і побачу, що ти був просто чудовим героєм з мрій! Я хочу тебе торкатися, обіймати, цілувати і постійно відчувати кожною клітинкою, що ти реальний і тільки мій!

***

Мені для щастя достатньо твоєї присутності в моєму житті, коханий. Один твій погляд пробуджує бурю радості в душі, а твоя посмішка здатна затьмарити всі неприємності і подарувати хвилини блаженства.

***

Найсміливіший мій і ніжний коханий, я без тебе, як порошинка! Ти став моїм повітрям і натхненням. Я знаю, тільки поруч з тобою відбувається все найкраще і значуще в моєму житті!

***

Я – твоє маленьке, ласкаве, пухнасте кошенятко, а ти – мій войовничий, сильний і неприборканий лев! Завжди захищай мене, оберігай і тільки зі мною будь ніжним і м’яким!

***

Життя сплела наші долі в чудовий візерунок, а нам залишається вплітати в нього своє кохання і скріплювати ніжністю, адже тільки тоді малюнок нашого майбутнього буде щасливим.

***

Милий мій, твій голос, ніби переливи чарівного струмка, обволікає чуттєвою розкішшю мою свідомість, переносить в унікальний, чудовий, неповторний світ, де ти і я. Так і слухала б тебе вічно.

***

З тобою у мене не буває втоми, а тільки блаженство і радість життя. Бережи себе, мій коханий чарівник, тільки від тебе залежить, чи буде торжествувати сонце вдень, а вночі дарувати ніжне світло зірки!

***

У величезному цьому світі, серед мільйонів імен облич і чужих сердець, байдужих очей і холодних посмішок я знайшла тебе, коханий, і відразу відчула, що ти – мій єдиний.

***

Кохаю і обожнюю тебе, мій дорогий, як весняні квіти теплий дощик, як літнє сонечко зелену травичку, немов осіннє листя свіжий вітерець і зимова холоднеча красиві сніжинки!

***

Коли я перший раз побачила тебе, мій коханий, то земля відразу ж пішла з під ніг моїх. Я дивилася на тебе як зачарована і не могла навіть на хвилинку повірити, що таке щастя могло трапитися зі мною.

***

Нехай жіноча ініціатива в коханні часто карається, але я сама кажу тобі про свої почуття. Нехай необачно розчинятися в коханій людині, але любити по-іншому я не вмію. Нехай хтось шукає шлях для відступу, я давно спалила за собою всі мости.

***

Ти даруєш мені неповторні, щасливі миті, коханий, коли я не можу надивитися на тебе, насолоджуючись променевою посмішкою і ніжним поглядом. Твої жарти – завжди доречні, а поцілунки, що забирають в райські сади – чарівні.

***

Ти найкращий чоловік! Я могла про тебе лише мріяти … Я така щаслива, що іноді реальність здається солодким сном …

Ти такий незалежний, як всі котики, але я-то знаю, як зробити тебе білим, пухнастим і ручним кошеням …;)

 ***

Часом ти буваєш просто нестерпним … Але ти такий лапочка, що я порсто не можу тебе не кохати!

***

Мені так пощастило з тобою. Більшість жінок можуть тільки мріяти про такого чоловіка, як ти!

 ***

Ти – справжній чоловік, моя краса – чарівна. По-моєму ми чудова пара.

 ***

Ти найкращий чоловік! Коханий, тільки ти можеш зробити мене щасливою.

 ***

Хочу сказати моєму коханому хлопчикові, що в світі є дівчинка, якій потрібен тільки ти.

***

Коханий, мені з тобою так спокійно, затишно … Яке щастя, що ти у мене є!

 ***

Милий, я хочу, щоб в твоєму серці і думках завжди було місце для мене.

***

Смс коханому такого змісту: Я довго шукала справжнього чоловіка … Виявилося, що я шукала тебе. Я тебе кохаю.

***

Твоє зайченя сидить на краю диванчика, зіщулилося нещасненьке, тому, що немає Тебе і нікому пожаліти, погладити. Не шкода? Приходь, коханий.

***

Ну, я теж Тебе кохаю трішечки. Так трішечки, що ревіти хочеться від своєї шкідливості. Корю, себе, що не знайшла слів відповісти взаємністю, але ж ці слова в душі моїй і вони тільки для Тебе коханий.

***

Кохаю тебе! Як Сонечко любить Землю, як бджілки нектар. Люблю Тебе всім єством своїм і хочу злитися з Тобою воєдино. Чекаю, коли прийдеш коханий, бажаний, рідний.

***

Чекаю, коли обіймеш, міцними руками. Чекаю, коли прилинеш солодкими вустами.

***

Душа моя арфа, а ти чарівний музикант, який на ній грає, чарівні звуки витягує, і не розуміє, як сильно я тебе кохаю. Грай, грай мій музикант.

***

Я боялася в цьому неспокійному морі життя, але Твоє кохання огорнуло мене хмарою тепла і мені стало добре і спокійно. Я зрозуміла, що Ти половинка моя, а я твоя половинка.

***

Весь світ ожив і став чарівним. Все випромінює дивне світло щастя. Мені так, легко і я літаю наче птах. Це кохання. Люблю тебе коханий.

***

Як квіточка до сонечка тягнеться, так і я до тебе коханий. Як квіточка розпускається перед теплим світлом, так і я коханий. Де Ти, моє сонечко. Зазирни на вогник. Наповни радісним світлом мій будинок, моє серце і душу.

***

Як може голубка без голуба, левиця без лева? Вони, одне ціле. Ти моя половиночка. Я б пригорнула тебе до своїх грудей і не відпускала б ні на секундочку.

***

Негода … сказилася погода … жах, а я чекаю тебе. Неспокійні люди, конфлікти, проблеми, а я чекаю тебе. Навіть, якщо світ перевернеться, і у всьому всесвіті залишимося Ми одні то, я буду чекати тебе і зберігати Наш вогник кохання. Як справжня нитка зірочки.

***

Коли Ти поруч, просто перебуваєш, мені тепло, душа грає. Коли тебе немає я сумую і білий світ немилий. Просто будь зі мною.

***

Стукає моє серденько. Воно стукає в такт нашого кохання. І так буде завжди. Здається, що Всесвіт слухає цей такт і наповнюється дивним світлом. Я не зійшла з розуму, а просто Тебе кохаю.

***

Дуже сумую. В душі порожнеча, спустошеність і ніхто, крім тебе не зможе заповнить її … Чекаю, коли ти повернешся. Чекаю тепла і кохання. Дуже, дуже чекаю.

***

Посмішкою серце зачепив. Віддай! Але немає вже повернення – навічно Ти мене полонив. Тепер мені без Тебе весь світ не милий і похмурий. Прийди і ощаслив коханням, а я віддам кохання своє.

***

Розцвітаю я з тобою, як квіточка з ясним сонечком. Для тебе рідний стаю ще кращим. Чекаю тебе, зачекалася. Відгукнися коханий мій.

***

Приходь, тому, що сумую. Тому, що Тебе не вистачає і жити не можу без Тебе. Приходь скоріше, тому, що кохаю. Розумієш?

***

В моїй душі оселилося диво. Велике, світле і чисте. Його не описати словами. Я кохаю Тебе і хочу подарувати Тобі кохання.

***

Де Ти мій Соколик ясний? Високо літаєш, хіба не бачиш, хіба не знаєш, що зачекалася Голубонька Твоя і від кохання вся знемагає – Тебе бажає.

***

Я обожнюю тебе. Обожнюю, коли говориш або просто мовчиш. Коли, щось робиш або просто сидиш. Коли Ти поруч, і кудись йдеш, залишаючись світлим і теплим вогником в моїй пам’яті, але краще скоріше повертайся.

***

Не йди. Озирнись! Може щось втрачаєш, потім не повернеш? Якщо Ти не любив, то не буду просити. Буду просто страждати і тішити себе, що кохала. А якщо кохав, то кохання повернеться. Від нього не втечеш. Кохання не проходить. Воно залишається. Там, в глибинах душі, назавжди. Пройде час і почуття знову прокинеться, але вже буде пізно повернути мене …

***

Життя до зустрічі з тобою здається мені неповним, в ньому не вистачало головного – кохання. Спасибі, коханий, що наповнюєш мою долю моментами щастя і годинами радості і даруєш мені свою увагу.

***

Мій світ наповнений звучанням твого голосу, проникливими і ніжними зізнаннями в коханні, які зводять з розуму. Мій світ освітлений сяйвом очей, твоїми поглядами, іскристою теплотою і турботою. Мій світ – це райський куточок, де зі мною поруч ти, коханий.

Використовуючи такі смс коханому, ви даєте зрозуміти чоловікові, що він займає важливе місце у вашому житті, що він небайдужий вам. Не соромтеся бути вдячними навіть за найнезначніші вчинки.

Крім цього, у такий спосіб ви нагадуєте своєму чоловікові про себе і це піде вашим відносинам тільки на користь.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *