Home / Діти / Слова подяки працівникам дитячого садку. Корисна підбірка

Слова подяки працівникам дитячого садку. Корисна підбірка

“Як швидко подорослішали наші малюки” – в один голос вигукують схвильовані мами. Зовсім недавно крихітні непосиди вперше переступили поріг теплого і гостинного дитячого садка, а сьогодні вони вже – справжні випускники. Попереду дітей чекає чудова пора захоплюючих відкриттів, шкільних друзів, веселих канікул і перших нехитрих труднощів. Але все це – потім! Про гарні слова подяки працівникам дитячого садку піде мова далі.

Урочисті слова подяки працівникам дитячого садку від завідуючої дітям

Слова подяки працівникам дитячого садку. Корисна підбірка

А сьогодні доведеться попрощатися з тим, що було звично і дорого в останні кілька років. В урочистий день випускного вечора ошатні хлопчики і дівчатка в останній раз порадують вихователів піснями і танцями, подякують працівникам дитячого садка, здивують своїх батьків майже дорослими вчинками.

На випускний у дитячому садку  привітання в прозі прозвучать і дітям, і батькам, і завідуючій, і педагогам. Кожен гість і учасник торжества відчує себе важливою частиною неповторного і єдиного в своєму роді дитячого свята.

У дитячому садку діти знають тільки вихователів і нянечок. А ось тих, хто сидить у адміністративного ресурсу діти не знають. Але без адміністрації ходити в дитячий сад було б неможливо.

Адже вони вирішують питання з харчуванням, питання зі святами і навіть питання з прибиранням на території садка це їх робота. Нові напутні слова випускникам дитячого садка від завідуючої стануть приємним сюрпризом для дітей.

Так вони дізнаються, хто весь цей час допомагав їм відчувати себе в дитячому саду комфортно, і не обділеними.

Завідуюча – найголовніша “мама” дитячого саду. Вона першою приймає діток, які прийшли в дитячий садок, першою відвідує несміливі дитячі ранки, першою відпускає своїх рідних випускників в нове шкільне життя.

І, звичайно ж, першою зачитує урочисті привітання дітям на випускному в садку. Її вітальні слова виражають одночасно і смуток розставання, і святкову радість, і батьківське повчання, і гордість за нове покоління талановитих дітей, випущених з дошкільного  закладу.

Урочисті привітання на випускний в дитячому саду від завідуючої дітям – це найчастіше гарний вірш на кілька строф з найкращими побажаннями, простим здоровим глуздом і короткими веселими спогадами з прожитих разом років. Скажіть слова у віршах або в прозі і нехай діти радіють.

Напутні слова випускникам дитячого садка від завідуючої

Дорогі наші діти, наші випускники! Ви мене майже не знаєте, ми з вами особисто не знайомі, але зате я знаю кожного з вас. Адже саме до мене приходили ваші батьки, писали заяву, і я розподіляла вас в групу в дитячому саду. Я знаю кожного з вас з самого раннього дитинства. Ви всі для мене дуже дорогі і я завжди переживаю за кожного з вас, коли ви йдете з садка в школу.

Повірте, я робила все, що в моїх силах, щоб вам було комфортно в групі і в садку. І я бачу, що вам тут дуже подобалося. Але прийшов час прощатися. Давайте скажемо один одному до побачення і до зустрічі. Адже ви ще не раз прийдете до нас в гості і порадуєте нас своїми успіхами!

***

Це ваш перший в житті випускний. Він пройде, і ви про нього практично не будете згадувати. Але про дитячий сад ви ніколи не забудете! Адже дитячий сад дав вам дорогу в майбутнє. Тут ви навчилися читати і писати. Тут ви навчилися дружити і грати з іншими дітьми. Дитячий сад це перший життєвий іспит.

Я із задоволенням весь цей час працювала для вас. Мені було приємно, що ці роки ми були однією командою. І нехай зараз наші дороги розходяться, ці роки ми всі  будемо згадувати.

Я бажаю вам успіху в школі і чекаю вас з вашими гарними оцінками в гості. А ваші вихователі буде дуже щасливі, якщо ви прийдете і принесете в своєму щоденнику п’ятірки.

Гарні слова подяки працівникам дитячого садку в прозі,  дітям від батьків на випускний

Якщо батькам складно скласти гарні поетичні привітання дітлахам на випускний в садку, вони можуть легко підготувати напутні слова в прозі. Однак кожне таке привітання має відповідати основним принципам:

виступ не повинен бути дуже довгим і затягнутим, щоб діти не втомилися, прослуховуючи його до кінця;

не варто складати нудний або банальний вітальний текст – він навряд чи сподобається випускникам;

найгарніші привітання в прозі дітям від батьків на випускний в дитячому саду не потрібно наповнювати складними оборотами і занадто поетичними відступами. Краще скласти короткий забавний монолог із зрозумілим змістом і простим дитячим гумором;

***

У цей день ми з вами разом скажемо «до побачення» дитячому садку: цьомуо будинку, нашим любимим педагогам. Але ви знаєте, що попереду ще так багато цікавих речей: школа, нові друзі, доросле життя. Ми бажаємо вам тільки позитивних моментів, і хоч нам теж сумно, що дитинство йде, ми привітаємо вас веселим і дзвінким сміхом. Зі святом!

***

Діти весело кричать і галасують, а батьки сумують: це випускний. Ми відправляємо наших дітей в шлях. Попереду їх чекає школа, складні завдання, суворі вчителі – їм доведеться несолодко! Давайте побажаємо нашим дітям удачі! Щоб вони були тільки щасливі і на своєму життєвому шляху ніколи не зустрічали неприємності.

***

Ми, ваші батьки, дуже раді за вас, наші любимі дівчатка і хлопчики! Ви закінчили дитячий садок і підростаючи на очах – вас просто не впізнати! Ми бажаємо вам знайти нових друзів, освоїти шкільну програму і дізнатися краще навколишній вас світ.

Слова подяки працівникам дитячого садку.  Випускний в дитячому саду

З року в рік батьки допускають  одні і ті ж прикрі помилки, вибираючи  слова подяки працівникам дитячого садку  у віршах на випускному. Наприклад:

віднімають у віднімають  дорогоцінний час на розваги, зачитуючи занадто довгі вітальні монологи працівникам садка;

вибирають шаблонні і давно всім обридлі вірші замість гарної класичної або смішної сучасної поезії;

визначають одного відповідального оратора замість веселої компанії з кількох із привітаннями;

намагаються надмірно зворушити педагогів, а не розвеселити їх;

Рекомендуємо бути більш розбірливими в пошуку поздоровлень і слів подяки в віршах вихователям від батьків на випускний в дитячому саду. Інакше грандіозна подія ризикує перетворитися в типовий ранок.

Слова подяки працівникам дитячого садку  на випускний

Ми думаємо, що  якщо і дякувати  працівникам  дитячого саду за їх роботу, то неодмінно на випускний. Тому ми придумали для вас приблизні слова подяки працівникам дитячого садку  на довгоочікуваний випускний.

Чому приблизні слова? Все просто: ви можете взяти їх повністю, а можете змінювати під своїх вихователів, нянечок і інших працівників. Загалом, читайте і дивіться, як і що змінити.

***

Ось і настав час нам попрощатися з дитячим садком. Так, саме нам, батькам. Адже за довгі роки, що наші діти були в дитячому саду ми, батьки, приходили сюди більше, ніж хто небудь. Але в цей урочистий день хочеться сказати всім вам величезне дякую за те, що ви всі без винятку зробили для наших дітей.

Хочеться сказати всім  слова подяки працівникам дитячого садку  – адже ви всі робили перебування тут наших дітей казкою. Ми вдячні за те, що дитинство наших дітей пройшло саме тут і саме з вами. А найкращою нагородою для вас стануть успіхи ваших вихованців у подальшому житті. І ми їм в цьому обов’язково допоможемо.

***

Дитячий садок і все, що з ним пов’язано навряд чи залишиться в пам’яті наших дітей, але в нашій пам’яті ви всі залишили помітне місце. Адже завдяки вам і вашій праці зросли наші дітки. Завдяки вашій роботі вони стали розумнішими, дружнішими  і дорослішими.

Нехай вашу працю мало хто помічає і цінує, але вона  дасть свої «плоди» в майбутньому, коли прийде час. І ось тоді всі нинішні діти згадають вас – своїх вихователів і наставників. Вони згадають усіх, хто допомагав їм всі ці роки в дитячому садку.

А зараз ми просто говоримо вам дякую і дуже сподіваємося, що у вас залишилися тільки добрі спогади про роботу з нашими дітьми.

***

Ми пам’ятаємо, як привели сюди своїх маленьких дітей. І ось сьогодні вони вже зовсім великі і готові зробити ще один чимало важливий крок назустріч дорослому житті. І все це, весь цей період свого життя вони провели з вами.

Ви навчили їх усьому, що зараз вміють наші діти. Ви дали їм основні навички та поняття життя. Завдяки вам і вашій роботі ми можемо сміливо віддавати їх в школу і не боятися за них. Сьогодні в випускний день наших дітей ми хочемо вам подякувати за ваші старання, за вашу працю  і турботу про наших дітей.

Вашу працю часто критикують, не помічають, але без вашої праці неможливо продовження цивілізованого світу. Дякуємо вам за вашу виконану роботу, нехай ваші старання не залишаться непоміченими.

Не всі батьки знають, які висловити слова подяки працівникам дитячого садку   на випускний своїх дітей. Використовувати в своїй урочистій промові. Змінюйте слова, підлаштовуйте мову під свій дитячий сад і вихователів, і у вас вийде відмінна вітальна промова.

***

Дорогі співробітники дитячого садка! Я від імені всіх батьків, чиїх дітей ви виховували і ростили довгі роки, висловлюю вам щиру подяку за вашу працю. Вам було нелегко, адже з маленькими дітьми хоч цікаво, але дуже важко. За ними треба постійно дивитися, їх треба навчати і давати знання. І у вас все це вийшло на відмінно.

Наші слова подяки працівникам дитячого садку  забудуться, але найкращою нагородою для вас стануть досягнення наших дітей в життя. І ви будете пишатися ними, будете пишатися тим, що саме ви були вихователями маленьких, нетямущих дітей, які стали “великими” людьми. Спасибі вам за все, нехай попереду вас чекає чимало успіхів і позитивних емоцій.

***

Чудова завідуюча, вітаємо Вас з цим випуском і від душі бажаємо запам’ятати цих діток окремою сторінкою радості і веселощів в книзі діяльності. Нехай ніколи не вичерпається джерело Вашого натхнення, нехай Ваш дитячий сад завжди зустрічає хороших дітей і випускає старанних вихованців.

Шановні вихователі, нянечки, кухарі і багато інших співробітників дитячого саду! Ми, батьки, говоримо вас величезне дякую! ДЖякую за те, що всі ці роки ви були з нашими дітьми. Ви проводили з ними часу більше, ніж ми, їхні батьки. Ви давали і дали їм ті необхідні знання, з якими їм не соромно йти до школи. Ви допомогли їм зрозуміти основи життя, основи того, як треба жити і з чим.

Ми всі вам дуже вдячні за вашу працю і ваші старання. Словами не передати нашу вдячність, але всі  зробимо все, щоб вам не було соромно за наших дітей, за ваших вихованців. А вам нехай в роботі буде легко і просто, хоч так у вашій професії і не буває.

***

Ось і настав момент розставання дітей з дитячим садом, з вихователями, няньками і іншими співробітниками. Можливо, діти і не будуть пам’ятати вас в подальшому, але ми, батьки, ніколи не забудемо вас, ваші старання і все те, що ви зробили для нас і наших дітей. Ви допомогли їм рости, допомогли їм підготуватися до школи, допомогли їм зрозуміти багато про життя, дружбу і відповідальність.

Ваша праця не залишиться непоміченою, всі ваші старання “відгукнуться” в житті кожного вашого вихованця. І ми разом з вами будемо пишатися нашими дітьми!

***

Довгі роки ви були і батьками нашим дітям, і друзями, і найближчими людьми. Ви допомогли їм “встати” на ноги, допомогли освоїтися в цьому непростому світі. Ви просто робили свою роботу, але ця робота одна з найважливіших у світі.

Сьогодні ми всі говоримо вам дякую за вашу турботу про наших дітей. Сьогодні ми всі щасливі, що наші з вами діти виросли і зробили ще один крок назустріч дорослому житті. Сьогодні нам всім трошки сумно від того, що ми прощаємося з вами. Але ми ніколи не забудемо ні вас, ні те, що ви зробили для нас і наших дітей. І нехай найкращою нагородою для вас стануть життєві успіхи ваших вихованців, наших дітей.

***

Дорогий і шановний наш вихователь! Хочеться щиро подякувати вам, за те тепло, доброту і турботу, якими ви огортає наших дітей. Дкякуємо  вам в, за віру і розвиток кожної дитини, а також за любов, ніжність і індивідуальний підхід. Хочеться, щоб всі ваші вихованці відповідали вам любов’ю, щирістю, турботою і повагою. Бажаємо вам здоров’я, щастя, миру і добра!

***

Слова подяки працівникам дитячого садку. Подяка батькам

 Особлива подяка батьківським комітетам підготовчих груп № ___ № ___.

Дякуємо вам за турботу, увагу і чуйність, за небайдужість, щедрість душі, турботу про дітей. За те що ви залишаєтеся небайдужими до проблем дитячого садка і надаєте істотний внесок в розвиток його предметно-просторового середовища.

Вихователь _________. висловлює щиру подяку батькам за підготовку групи до початку навчального року після ремонту, а особливу подяку – ____________________  за безпосередню участь в наведенні чистоти і порядку в групі.


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.