Home / Твоя краса / Тіло / Скраб для тіла на кавовій гущі

Скраб для тіла на кавовій гущі

У наш час практично кожна лінія засобів для догляду за тілом містить засоби для пілінгу, так що пошук таких засоів не забере у Вас багато часу, придбати його можливо в будь-якому спеціалізованому магазині. У ряд таких засобів виробник додає різні природні абразиви (як правило, це різні мелені кісточки), а в деякі засоби додаються штучні гранули, які містять в собі різноманітні вітаміни (це робиться спеціально саме для того, щоб шкіра споживача, очищаючись, ще до того ж отримувала додаткове харчування вітамінами) .

Скраб для тіла на кавовій гущі в домашніх умовах

Скраб заснований на кавовій гущі. До речі, якщо Вам це не накладно або не шкода, то можете взяти і просто мелену каву. Звичайно ж, застосувавши в приготуванні скрабу свіжу мелену каву, Ви тільки виграєте, тому що в ньому вміст кофеїну (як відомо кофеїн в чималій мірі допомагає в боротьбі з целюлітом!) , що ще важливіше, масел набагато більше, ніж у кавовій гущі. Однак якщо це, за різних причин, не можливо, то протягом декількох днів збирайте після кави кавову гущу.

Зберігати кавову гущу найкраще в холодильнику, бо за кілька днів збору кавової гущі вона може покритися пліснявою. У зібрану кавову гущу необхідно додати трохи теплої водички, після чого вийшла суміш нанесіть на шкіру і ретельно помасажуйте її. Таким скрабом особливо корисно масажувати стегна, ноги і сідниці. До речі, кавову гущу ще змішують з різноманітними маслами або кремами для тіла. У даному випадку кофеїн з кавової гущі перейде в масло або крем і з ними набагато краще вбереться у Вашу шкіру…


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *