Головна » Твоя краса » Тіло » Скраб для тіла на кавовій гущі

Скраб для тіла на кавовій гущі

У наш час практично кожна лінія засобів для догляду за тілом містить засоби для пілінгу, так що пошук таких засоів не забере у Вас багато часу, придбати його можливо в будь-якому спеціалізованому магазині. У ряд таких засобів виробник додає різні природні абразиви (як правило, це різні мелені кісточки), а в деякі засоби додаються штучні гранули, які містять в собі різноманітні вітаміни (це робиться спеціально саме для того, щоб шкіра споживача, очищаючись, ще до того ж отримувала додаткове харчування вітамінами) .

Скраб для тіла на кавовій гущі в домашніх умовах

Скраб заснований на кавовій гущі. До речі, якщо Вам це не накладно або не шкода, то можете взяти і просто мелену каву. Звичайно ж, застосувавши в приготуванні скрабу свіжу мелену каву, Ви тільки виграєте, тому що в ньому вміст кофеїну (як відомо кофеїн в чималій мірі допомагає в боротьбі з целюлітом!) , що ще важливіше, масел набагато більше, ніж у кавовій гущі. Однак якщо це, за різних причин, не можливо, то протягом декількох днів збирайте після кави кавову гущу.

Зберігати кавову гущу найкраще в холодильнику, бо за кілька днів збору кавової гущі вона може покритися пліснявою. У зібрану кавову гущу необхідно додати трохи теплої водички, після чого вийшла суміш нанесіть на шкіру і ретельно помасажуйте її. Таким скрабом особливо корисно масажувати стегна, ноги і сідниці. До речі, кавову гущу ще змішують з різноманітними маслами або кремами для тіла. У даному випадку кофеїн з кавової гущі перейде в масло або крем і з ними набагато краще вбереться у Вашу шкіру…

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *