Відлущування для ефективного догляду. У числі необхідних засобів по догляду за шкірою скраб для обличчя займає особливе місце. Відлущування відмерлих рогових клітин оновлює шкіру обличчя. Пілінги і скраби відкривають пори, що підвищує ефективність усіх доглядових засобів. Домашній скраб потрібен такий, щоб ефективно відлущував і не шкодив, тобто не розтягував шкіру обличчя. Що найчастіше застосовується вдома в скрабах в якості підручного скрабування? Кавова гуща, вівсяні пластівці.
Що потрібно для скрабу в домашніх умовах? По-перше, ефективність. По-друге, натуральність, економність. Домашні рецепти залучають і підкуповують простотою і варіативністю. Слід застерегти жінок від надмірного скрабування, особливо чутливої або сухої шкіри. Судини можуть лопнути, якщо шкіру часто дряпати або розтягувати. Саме вони є наслідком дрібної судинної сітки на обличчі. Хочете уберегти обличчя від червоності і судинної сітки на обличчі? Підберіть відповідний рецепт і користуйтеся м’якими пілінгами один раз на тиждень. Нехтування подібними рекомендаціями порушує водно-сольовий баланс шкіри і руйнує її захисний шар.
Домашній скраб для обличчя за типом шкіри
Для кожного типу шкіри підбирають потрібний скраб або пілінг з відповідним маркуванням на упаковці. Приготувати домашній скраб для обличчя з певним типом шкіри допоможуть прості поради.
Для жирної шкіри скраби готують з глиною, яка має підсушуючу дією.
Суху шкіру побалуйте засобом на основі крему, жирних вершків або сметани. Ці компоненти не будуть сушити шкіру і додадуть їй м’якість. Подрібнені вівсяні пластівці змішують з натуральним йогуртом або додають у звичне молочко
Засоби на основі кави продовжать загар. Щоб поєднувати умивання і відлущування, змішайте звичайне молочко для вмивання з кавовою гущею. Очистити пори і вивести шлаки з жирної шкіри допоможе медово-сольовий пілінг. Його не розтирають, а вбивають у шкіру кінчиками пальців. Для сухої шкіри застосовують скраб яблучний. Яблуко очищають від шкірки і насіння, подрібнюють і половину столової ложки. Чайну ложку рідкого меду і половину столової ложки банана змішують з однією столовою ложкою вівсяних пластівців і вершків. Очистити суху шкіру, що в’яне допоможе і полуничний скраб. Приготуйте сухе молоко, полуницю і ефірні масла ромашки і мандарина. Дві-три великі ягоди полуниці, столову ложку сухого молока і по дві краплі ефірних масел змішують і накладають на обличчя. Ви хочете «випробувати» скраб за новим рецептом? Тоді готуйте його в невеликих кількостях, дотримуючись потрібних пропорцій. Якщо вашій шкірі такий домашній скраб для обличчя «не сподобається», то не так шкода позбуватися непотрібних залишків.
Якщо шкіра не доставляє ніяких проблем, спробуйте наступні прості рецепти.
Заваріть дві ложки сухої ромашки 500мл окропу, остудіть, процідіть, додайте дві подрібнені таблетки аскорутина і протирайте обличчя таким розчином двічі на день.
Для сухої або чутливої шкіри в якості основи беруть каву найдрібнішого помолу або кавову гущу, що залишилася після «кавування». Каву змішують зі сметаною і медом у рівних частинах. Сметану і мед в разі відсутності замінюють яєчним білком і дрібною морською сіллю.
В якості експрес-догляду радять лимонний пілінг – протирання свіжим соком лимона.
Не менш ефективний пілінг з сиру. Чайну ложку гречаного борошна, дві столові ложки сиру і 4-5 крапель оливкової олії змішують і наносять на обличчя круговими рухами.
Сода і ватний диск знайдуться в будь-якому будинку. Після душу або ванни змочіть ватяний диск водою, умочіть його в питній соді і протріть обличчя по масажних лініях.
Для економії часу заздалегідь готують суху суміш, яку зберігають в закритому посуді. Перед нанесенням додають рідкі інгредієнти і отримують експрес-скраб обличчя в домашніх умовах. Знадобиться олія-основа, глина, чорна кава, цукор і ефірна олія.
Жирну сметану або вершки змішують з кухонною сіллю і наносять на суху шкіру. Якщо замінити сіль цукром, а вершки перед змішуванням збити міксером, то вийде відмінний цукровий пілінг.
Сіль застосовується для глибокого скрабування проблемних зон тіла. Сіль дрібного помолу застосовують і для очищення обличчя. Дрібну сіль наносять на вологу губку і протирають обличчя. Для зволоження губку замінюють шкіркою ківі чи банана.