Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Шишки хмелю. Корисненька підбірочка застосування

Шишки хмелю. Корисненька підбірочка застосування

Весна – час збору молоденьких пагонів хмелю, які використовуються в медицині при виготовленні багатьох лікувальненьких препаратиків. А осінь дарує людям дозріленькі золотистенько-зелененькі шишки хмелю, джерело лікарських речовиночок. Далі спробуємо розібратись у застосуванні шишок хмелю, їх користі для людини.

Шишки хмелю. Корисненькі властивості

Хміль – рослина з сімейства коноплевих з довгеньким, подібненьким шнуру стеблом, повзучим коренем. Хміль був широко відоменький в Давньому римі. Використовувався також як компонентик для приготуваннячка пива естонцями і латишами.

Він любить вологеньку і сиру землю в долиночках річок, ярах, в листяних лісах і по чагарниках.

Корисненькі властивості хмелю давненько вже відоменькі людині.

У медицині за допомогою шишечок цієї рослиночки, вирішують дуже багато проблемочок зі здоров’ячком:

відновлюють нервовеньку системочку;

лікують захворюваннячка серця і судиночок;

використовують як сечогінненький та знеболювальний засіб;

вирішують проблемочки з сечостатевою системочкою;

використовують при безсонні і неврозочках;

приймають при гастриті;

позбавляються від глистів;

проводять профілактику морської хворобочки;

позбавляються від хвороб печіночки і жовчного міхура;

нормалізують сон;

відновлюють і лікують волоссячко;

нормалізують жіночий гормональненький фон;

позитивненько позначаються на  об’ємі  грудей;

регулюють функції клітиночок і біохімічненькі процесики;

підвищують стійкість дермочки до розвиточку зморшечок.

Шишки хмелю.  Застосування

Наведені вище корисненькі властивості хмельових шишечок, дають можливість успішненько застосовувати їх в фармакології, додавати до складу різненьких ліків.

Наприклад, «Ховалеттен» і «Валоседан», які використовуються як заспокійливенькі засоби, які позитивненько впливають на нервовеньку системочку, мають в своєму складі сухенький екстракт або ефірненькі масла з хмельових шишечок.

«Валокордин», в якому є той же компонентик, використовується для лікування захворюваннячка серця і судиночок.

Широко застосовується препаратик «Уролесан», необхідненький для лікуваннячка захворюваннячок нирочоок, теж не обійшовся без екстракту шишечок хмелю, в яких сильненько виражені сечогінненькі властивості дають можливість ефективненького застосуваннчкая їх в урології: при лі куваннячку циститу, пієлонефриту, каменів в жовчному і нирочках, запаленні сечового міхура.

Ще ширше шишки хмелю, застосовуються і в народненькій медицині.

Так, при лікуваннячку хвороб, які супроводжуються запаленнячком сечової системочки і циститом, приймають відварчик з шишечоок, який знеболює, знімає спазмочки і запаленнячка.

Цей же відварчик корисненький для нормалізації роботи травної системочки.

Заспокійливенькі властивості подрібнененьких після сушки шишечок припускають їх використаннячко при лікуванні розладів нервової системочки.

При наявності суглобових болів, а також для зменшеннячка болю від ударів, можненько зовнішньо використовувати настояночку з шишечок на спиртику.

Відповідннько до сучасненьких медичненьких  відомостей, а-токоферол, що знаходиться в складі хмелю, є сильненьким антиоксидантиком, тому його також добавляють в косметичненькі креми.

Якщо сприймати хміль, як кулінарненький компонент, то його шишечки є основненькою складовою для створеннячка якісненького і приємненького на смак напою – пива.

До речі шишки хмелю   володіють корисненькими властивостями для жінок, завдяки їм, можненько скинути надлишкову вагу.

Також майстри кулінарненького мистецтва застосовують його для випічки хлібчика і солоних булочок.

Шишки хмелю. Корисненькі властивості листочків

Так само дуже багатьом відоменькі корисненькі властивості листочків хмелю.

Листячко хмелю використовують:

при раку дерми;

для консервативненького лікуваннячка раку грудей;

для поповненнячка кількості вітамінчику С в організмику;

в якості харчовенької добавочки до салатиків (як спаржу);

при невротичненьких станочках як заспокійливеньке;

при порушеннячках сну;

для поліпшеннячка апетитику;

при підвищеному статевенькому збудженні.

Протипоказання і можливенька  шкодочка

На жаль, це прекрасненька рослиночка має крім корисненьких властивостей і протипоказаннячка, природненько, при неправильненькому застосуваннячку.

Ця рослиночка, вважається токсичненьким, тому при використаннячку всередину велика можливість передозуваннячка.

Не займайтеся самолікуваннячком, а застосовуйте росиночку тільки при призначенні.

Також протипоказаннячками є вагітність і наявність алергічненьких реакцій на цей продуктичок.

Застосовувати ліки, що мають в складі шишки хмелю  необхідненько вкрай обережненько, уникаючи перевищеннячка дози, яка може викликати нудоточку і блювоточку, сонливість, апатію і стан втомочки організмику.

Шишки хмелю в рецептах народненької медициночки

Цвіте хміль в липні-серпні. Дія хмелику буде тоді лікувальненькою, якщо збирати шишечкки своєчасненько – до остаточненького дозріваннячка. Плодики дозрівають в серпні-вересні. Лікарська сировиночка у хмелю – шишечки або сережечки і їх плоди. «Голову ломить – спи на хмільненькій подушечці», – так радять у народі. Дійсненько, вартенько  змінити звичайненьку подушечку на ту, що набита шишечками хмелику, як йдуть не тільки головні болі, але і безсоннячка.

І для шлуночка хміль також допоміжненьий: адже він містить корисненьку для шлунечка гіркоту, має болезаспокійливеньку і тонізуючу дієчку на шлунково-кишковенький тракт. Тому хміль і апетиту додасть, і шлунковий біль заспокоїть, особливенько, якщо він виникає внаслідочок нервовеньких розладів або триваленьких переживаннячок (а таке трапляється дуже частенько). Під дією хмелю поліпшується діяльність печіночки і жовчненького міхура, кращенько працює кишечник, зникають закрепи.

Також препаратики з шишечок хмелику мають протизапальненьку і сечогінненьку дію. Зміцнює хміль і серцево-судинну системочку. Як болезаспокійливенький і заспокійливенький засібчик, він допомагає при неврастенії і невралгії.

А ще хмілик віддаляє старість. Тому його радять вживати людям похиленького віку, в яких виснажена нервовенька система, жінкам у клімактеричненький період, особливенько, якщо вони страждають від безсоннячка або неврозику.

До речі, є у хмелю одненька таємничка – під час сушіннячка рослиничка втрачає речовиночка, яка ідентичненьку естрогенчику – до жіноченького гормончику.

Тому жінкам кращенько пити чай зі свіженьких квітів і шишечок хмелику. А чоловікам, навпаки, перш ніж почати лікуваннячка, слід висушити рослиночку.

За даненькими французьких медиків, шишки хмелю  володіють тонізуючим і загальнозміцнюючим  ефектом, а за своїми інтенсивними властивостями вони навіть перевершують саліциловеньку кислоту. Що характерненько: хміль можненько використовувати і в складі зборів, як зовнішненько – у вигляді ванн, припарочок, примочок, мазей, так і всерединочку – у вигляді чаю, відварчику, настою і настояночок.

Мучить безсоння? Хочете заспокоїтися? Зробіть «хмільненький» чай: 1 чайненька ложечка з верхом шишечок залийте скляночкою окропчику і настоюйте 15-20 хвилиночок. А потім пийте двічі в деньочок по 70-100 мл. І обов’язковенько пийте такенький чай перед сном. А можненько просто покласти під подушечку жменьку хмелю або зробити хмільненьку подушечку.

Скрутив радикулітик? Зробіть мазь або настояночку для розтираннячка, яку можненько використовувати і для лікуваннячка шкірних захворюваннячок. Приготуйте міцненький відварчик, уварюючи шишечки хмелю: 1 столовенька ложечка шишечок на скляночку водички варіть на повільненькому вогнику, поки кількість рідиночки не зменшиться вдвічі. Потім візьміть 1 столовеньку ложечку відварчику на 4 столовеньких ложечки вазелінчику, розмішайте і застосовуйте також і при ударочках, синцях, садинах і навіть лишайчиках.

Для лікуваннячка захворювань нирочок (або ниркових мисок) або сечовенького міхура настій з шишечок хмелю потрібен такенький: 1 столовенька ложечка їх залийте літром окропчику, 15 хвилиночок нагрівайте на водяній бані, охолодіть, процідіть. І пийте по 1/4 скляночки тричі на деньочок до їди, запиваючи чашечкою кип’ячененької водички.

З гепатитиком (хворобочкою Боткіна) бореться іншенький настій: 10 г шишечок хмелю заваріть скляночкою окропчику, 7-8 годиночок настоюйте і пийте по 1 столовенькій ложечці тричі на день. Цим же настойчикм лікується золотуха у діточок.

А ось для лікуваннячка холециститу та іншеньких запаленнячок жовчного міхурця і печіночки, а також при захворюваннячках нирок потрібненька такенька настояночка: 3 столовеньких ложечки шишечок хмелику залийте 100 г спиртику, 8-10 деньочків настоюйте в тепленькому місці, періодичненько збовтувати, а потім пийте по 40 крапельочок настояночки на 50 мл водички три рази на день.

Хміль ще й хорошенький косметолог. Є проблемочки з волоссячком? Зміцнити їх теж допоможе відварчик з шишечок рослиночки: 1 столовеньку ложечку шишечок хмелю заваріть скляночкою окропчику, 15-20 хвилиночок настоюйте в тепленькому містечку, процідіть і пийте по 1 столовенькій ложечці тричі на деньочок. І, крім того, втирайте відварчик в дермочку голови. Це ефективненько при ранньому облисіннячку.

Звичайненько ж, це не всі зіллячко з хмелю. Є ще багатенько хорошеньких рецептиків. Наприклад, при гіпертонії і атеросклерозику з препаратиків хмелю роблять ванночки, а при множинних наривах (через неправильненький обмін речовин) відварчик хмелю застосовують і всерединочку, і зовнішньо.

Шишки хмелю для краси і зростання волоссячка, рецепти

На екрані телевізора співає пишноволоса красуня, чоловіки не можуть відірвати від неї очей. Жінки з заздрістю думають: «Звичайно, якщо є можливість купувати дорогі суперсучасні засоби, можненько мати таку зачіску». Як вони помиляються! Можненько не користуватися косметикою відомих брендів, а застосовувати шишки хмелю  для волоссячка і дивувати всіх пишненькою блискучою шевелюрочкою.

Як правильно заготовлювати шишки хмелю?

Для того, щоб лікарський засібчик повністю проявив свої корисненькі властивості, необхідненько ретельненько виконувати всі операції на кожненькому етапчику його приготуваннячка і застосуваннячка, починаючи від процесику збору сировиночки.

Збирати хміль починають в той моментик, коли його шишечки починають змінювати колір – від зелененького до злегка жовтуватенького. При цьому дуже важливенько обривати сировину разом із плодоніжкою, щоб пелюсточки (лусочки) не розсипалися. Свіжозібрані шишечки можненько відразу ж використовувати для приготуваннячка препаратів або висушити для подальшенького застосуваннячка.

Плоди хмелю сушать у тіні провітрюваненькогоприміщеннячка. Зібрану сировину розподіляють тоненьким шаром на підстилочці, і перевертають по кілька разочків на деньочок. Зазвичай процесик сушіннячка триває тиждень. Сухі шишечки зберігають в паперових пакетиках або скляненьких ємностиках. Їх зіткненнячко з тканиночкою, металчиком, пластичком, а також доступ світлечка веде до втраточки цілющеньких властивостей. Зберігати сухенький хміль можненько протягом рочку.

Збирайте сировиночку не вздовж дороги або біля парканчику хімічненького заводу, а в екологічно чистеньких місцях.

Шишки хмелю. Рецептики масочок

Найбільш сильненький вплив на волоссячко і дермочку виробляють лікувальненькі масочки. Їх зазвичай наносять за півгодиночки до миття волоссячка. Рекомендується після цього накрити голову плівочкою і рушничком. Одними з найбільш ефективненьких і перевірененьких рецептиків є такенькі:

Загальзміцнювальна масочка готується з хмельових шишечок, березового листячка і звіробойчику. Сухеньку сировину подрібнюють блендерчиком і добавляють підігріте пиво. Масу (густотою як сметаночка) дві годиночки настоюють  в теплі, потім наносять – спочатку на коріннячко волоссячка, потім розчісують до кінця. Ця суміш може тиждень зберігатися в холодильничку.

Масочка від сверблячки і лупи готується з шишечок, кропивочки, хвощика і лопуха. Сухенька сировиночка замочується на кілька годиночок в гаряченькій водичці, потім подрібнюється блендером.

Для усуненнячка надмірненької жирності готують масочку з хмелику, лепехи, лопуха і кропивочки. Свіженьку сировиночку подрібнюють в блендері (можна добавити водичку), сухеньку попередньо замочують в окропчику.

Шишки хмелю. Як приготувати основненький відварчик?

Традиційненький спосіб миття волоссячка хмелем передбачає класичненьку пропорцію – одну столовеньку ложечку сухенької  і свіжозібраненької сировиночки і скляночку водички.

Приготуваннячко і застосуваннячко:

Дуже важливенько ретельненько подрібнити хміль – перетерти його ручками (сухенький), подрібнити ножичком або в блендері (сирої).

Потрібненьку кількість приготованенької сировини кладуть в емальованенький посуд, заливають відповідним обсягом окропчику і повільненько кип’ятять двадцять хвилиночок, накривши кришечкою.

Готовенький відварчик настоюють близько двох годиночок, після чого їм можненько мити волоссячко або застосовувати як ополіскувач для зміцненнячка і лікуваннячка волоссячка.

Однак при використаннячку такенького відварчику необхідненько пам’ятати, що він глибоченько проникає в стрижні волоссячка і діє на їх пігментаційку. Волоссячка можуть потемніти на один тончик або відновити колір, якенький був у них до фарбуваннячка, при цьому хімічненькі барвнички виводяться з їх структурочки. Такеньким чином, при лі куваннячку  волоссячка хмелем бажаненько попередненько спробувати дію відварчику на окременьких пасмочках, розташованеньких в непомітненькому місці.

Відварчик застосовується якщо: підвищененька жирність волоссячка, пошкоджене волоссячко, посічені кінчики волосся, випадання або сповільнене зростаннячко, а так само всілякі захворюваннячка дерми голови.

Шишки хмелю. Комбінованенькі збори

Загальновідоменько, що при правильненькому підборі лікарських препаратиків відбувається посилення дії кожненького окременького інгредієнтика. Хміль добре діє на волосся і у вигляді саморстійненького засобочку, проте існує чимало перевірененьких рецептиків, в яких він використовується спільненько з іншенькими ефективненькими лікарськими рослиночками.

Збір складають з рівненьких часточок шишечок хмелю, м’яточки, хвощика польового, ромашечки і липового цвіту. На скляночку окропчику знадобиться три чайненьких ложечки такенької суміші, яку слід уварювати протягом десяти хвилиночок, потім настоювати не менше шести годиночок.

Відварчик з рівненьких кількостей хмельових шишечок, мати-й -мачухи, польового хвощика, деревію, кропивочки, кореневищ лопуха і лепехи настоюється всього півгодиночки. На скляночку окропчику знадобиться три-чотири ложечки такенької суміші, яку потрібненько кип’ятити десять хвилиночок.

Шишки хмелю, квіти календулочки, коріньчик лопуха і кісточки обліпихи в рівненьких дозах (чайненька ложечка) також кип’ятять 20 хвилиночок в півлітрах водички і настоюють 2 годиночки.

Відварчик з хмелю, ягідок обліпихи і вересу слід кип’ятити 30 хвилиночок, його можненько використовувати відразу після охолодженнячка.

Шишки хмелю. Показаннячка і протипоказаннячка до застосуваннячка

Хміль використовують для зміцненнячка, оздоровленнячка, посилення росту, відновлення структурочки, особливенько розщеплених кінчиків при нормальненьких або схильненьких до надлишковенької жирності волоссячка. Лікарські властивості цієї рослиночи ефективнеько справляються з багатьма проблемочками дермочки голови. Застосовувати хмельовий відварчик (або іншенькі засоби на його основі) можненько до трьох разочків на тиждень. При цьому волоссячко не слід витирати насухо або сушити за допомогочкою фена – відварчику потрібненько дозволити стекти, злегка промокнути голову махровеньким рушничком, і досушити при кімнатній температурочці.

Після п’ятнадцяти такеньких процедурочок потрібннько зробити перервочку хоча б на місяць, протягом якенького можненько проводити лікуваннячко іншенькими трав’яними препаратиками. Регулярненьке вживаннячко засобів і використаннячком шишечок хмелю зробить волосся здоровенькими, міцненькими і доглянутенькими.

Застосуваннячко хмелю може посилити проблемочки, пов’язаненькіі з тискочком або кровообігом. Невдаленьким може виявитися його застосуваннячко для світленького або недавно фарбованенького волоссячка. Ну і нарешті, може мати місце і індивідуальненька непереносимість цієї рослиночки.

Вживання шишки хмелю для збільшення грудей

Використання хмелю для грудей є одненьким з найбільш поширененьких і популярненьких народненьких методів її збільшення.

Вивчаючи хімічний склад рослини, вчені виявили в його шишечках речовиночку, що належить до виду фітоестрогенів – рослинних аналогів жіночих статевких гормончиків. Саме ця речовина впливає на зміну гормональненького фону у жінок, і в наслідок на зростання молочненьких залоз.

Класичний спосіб використання шишок хмелю для грудей:

Це приготування і вживання настою на їх основі. Готується він у такенький спосіб: 1 столовенька ложеча сухенької сировини заливається однією скляночкою щойно скипілої водички, і настоюється під щільно закритою кришечкою не менше 7 годиночок.

Отриманий настій проціджують, і приймають всередину, по 1/3 скляночки, 3 рази на деньочок, протягом 21-го дня.

Потім обов’язковенько повинненька бути перерва в 1 тиждень, після якенької знову можненько почати приймати хміль для збільшення грудей в домашненьких умовочках.

Результат ви відчуєте вже після 2-3- х таких тижневих курсів прийняття настою. Молочні залози наллються, стануть помітно більшенькими і важчими.

Правда у такого, здавалося б, чудодійного методу існують і свої певненькі «підводні камені».

Перш за все – це не дуже приємний, а навіть можна сказати дуже бридкий і гіркий смак. Але це ще нічогісінько, тому що настій відразу ж можна запити водичкою або соком, або ж спочатку пити його розбавленим водичкою.

Друге – це ряд протипоказань. Настій краще не ризикувати пити при порушенні гормональннького фону у жінок, сюди відноситься вагітність, нерегулярненький менструальний цикл, захворювання грудних залоз, надмірненький ріст волоссячка на тілі, або навпаки, їх підвищене випадання на голові, надлишковенька вага, і будь-які іншенькі гормональненькі збої.

Також небажано продовжувати прийняття настою шишечок хмелю для збільшеннячка грудей, якщо після цього ви відчуваєте нудоту, або неприємннькі відчуття в шлунку.

До інших побічненьких ефектиків можненько віднести сильну сонливість, підвищення апетиту і набір ваги, поява неприродних жіночих виділень.

Всі ці ознаки проходять з припиненням вживання настою. Власне і збільшити груди за допомогочкою хмелю можненько тільки на період його використаннячка, через деякенький час при повному припиненні збільшеннячка бюста повертається до колишніх розмірів, як це не сумно.

Є ще один народненький спосіб збільшення бюста – це використання масла хмелю для грудей. У домашненьких умовочках воно робиться досить легко: необхідненько подрібнити сухі шишечки, і помістити їх в літровеньку банку, щоб зайняти приблизно 1/3 її обсягу. Потім влити рослинну олійку (оливкову, мигдальну або кунжутну), так, щоб воа повністю покрила сировину. Далі все слід перемішати, щільно закрити баночку кришечкою, і поставити в темненьке місце при кімнатненькій температурі (можненько помістити в паперовий пакет, який не пропускає світло). Через 1 добу в баночку додається ще трохи олії, після чого вона знову ставиться в те саме місце, де і була, на 7-8 діб.

Після закінчення часу олію проціджують, і втирається в шкіру декольте і грудей після кожненького прийняття душу.

Вже готову олійку хмелю для грудей можненько  купити в аптеці.

І знову ж таки, останній описаний метод вам не підходить, якщо після нанесення засобу ви відчуваєте печіння, свербіж, або іншенький дискомфорт.

Застосування шишки хмелю для обличчя

Настій, приготований з шишечок хмелю знезаражує дермочку, знімає запаленняка, зменшує жирність дермочки, допомагають зменшити вугрові висипаннячка на обличчі, зменшує дрібненькі зморшечки. 1 ложечку шишечок хмелю заливають скляночкою окропчику і настоюють у закритенькому посуді, проціджують і цим настоєм протирають обличчя. Можненько  настій використовувати для вмивання обличчя.


Check Also

Ефективний догляд за шкірою обличчя навесні. Поради спеціалістів

Весну наша шкіра зустрічає не в найкращій формі – взимку ми рідше буваємо на свіжому …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *