Багато рослинних пігментів мають особливість приводити до тривалого фарбування шкіри рук. І якщо ми забули надіти рукавички під час роботи з ягодами, фруктами або овочами, то ризикуємо побачити, що шкіра наших рук стала темною через її фарбування фруктовим соком, а входять до складу плодів дубильні речовини, кислоти призвели до того, що шкіра стала грубою і покрилася тріщинами. До того ж руки одними з перших відчувають вплив не найсприятливіших факторів навколишнього середовища. Холодні повітря і вода, вітер, перегрівання, зневоднення значно змінять зовнішній вигляд ваших рук в гіршу сторону. Чим можна допомогти нашим рукам впоратися з цією проблемою?
Шкіра рук потемніла після роботи з фруктами, ягодами, овочами
У цьому випадку на допомогу прийдуть лимон, ревінь або яблуко.
Переконайтеся, що у вас на шкірі немає пошкоджень, і енергійно потріть потемнілі ділянки шкіри скибочкою лимона. Замість нього можна використовувати черешок ревеню або шкірку яблука. Причому, останні два компоненти можна вибрати і у випадку, якщо на шкірі є мікротравми. Фруктові кислоти активно боряться з потемнінням шкіри, вони швидко освітлять її. Після процедури за допомогою прохолодної води обполосніть руки і нанесіть на шкіру живильний крем.
Темні плями від нікотину
Куріння – дуже шкідлива звичка, але, на жаль, до неї схильні багато … і чоловіки, і жінки. Крім шкідливого впливу на здоров’я і укорочення життя, куріння згубно впливає на зовнішній вигляд. Напевно, найбільш безневинним з впливів, є поява нікотинових плям на пальцях рук у хронічних курців. Але і з ними можна впоратися. Візьміть одну столову ложку гліцерину і чотири столові ложки 3% перекису водню. Змішайте компоненти, і протягом одного тижня протирайтесумішшю ділянки шкіри з потемнінням.
Шорстка шкіра рук
Перевіреним «косметичним» засобом є подорожник, молочна сироватка і сік квашеної капусти.
Перший рецепт – Настій з листя подорожника.
Одну велику жменю подорожника потрібно залити склянкою крутого окропу, закрити щільною кришкою, ємність закутати. Листя подорожника повинні настоюватися протягом п’яти-шести годин. Після цього настій потрібно процідити і додати одну столову ложку меду. Робіть регулярні ванночки для рук за допомогою цього засобу.
Другий рецепт.
Він не вимагає попередньої підготовки. Опустіть кисті рук в молочну сироватку на десять-п’ятнадцять хвилин. Альтернативою їй може служити сік з квашеної капусти, який необхідно розвести кип’яченою водою у співвідношенні 1:1. Після оздоровчої ванночки, обполосніть руки прохолодною водою, і нанесіть на них живильний крем.