Головна » Здоров'я » Схуднення для літніх жінок

Схуднення для літніх жінок

Напевно, ви помічали на собі або на оточуючих, що після сорока років люди починають стрімко набирати вагу, з’являються складки, і їх зовнішній вигляд від цього значно погіршується. Тому виникає питання: чи можливо схуднення для літніх жінок і наскільки це безпечно? Чи впливає зайва вага на стан нашого здоров’я?

Чому ми набираємо вагу в зрілому віці?

Причин цього кілька:

Справа в тому, що доведено: кожні десять років ми втрачаємо десять відсотків своєї енергії. І за цей час наш вага збільшується також на десять відсотків. Тобто тут існує зворотна пропорційність: якщо кількість енергії зменшується, то кількість зайвих кілограмів збільшується.

Друга причина відноситься тільки до жінок. У зрілому віці вони починають набирати вагу через настання менопаузи, кількість чоловічих гормонів значно збільшується. Відкладення жирів відбувається в тих місцях, що й у чоловіків.

З віком людина починає набагато менше рухатися, ніж у молодості; кількість радощів життя значно зменшується. І жінка, проводить багато часу, так би мовити, вдома біля холодильника.

Більше того, коли ми нервуємо, то теж починаємо одужувати, хоча в молодості було з точністю навпаки.
Генетична схильність. В організмі людини, вже запрограмовано, що з роками ви будете набирати зайві кілограми.

Дієти. Справа в тому, що пройдені неправильні дієти здатні привести до порушення процесу обміну речовин, і він значно сповільнюється. Організм замість того, щоб спалювати жири, починає їх економити. У молодості така дієта давала свої результати, але з часом все погіршується. Тому обов’язково серйозно поставтеся до підбору дієти для себе, щоб не нашкодити організму.

З віком ми починаємо втрачати і м’язеву масу, а вона вважається основним споживачем енергії. Чим більше ви втрачаєте м’язевої маси, тим більше набираєте зайвої ваги.

Схуднення для літніх жінок зайва вага – це не тільки негарно, такий фактор значно впливає на стан нашого організму в цілому, поглиблюються старі захворювання і з’являються нові. Але схуднення для літніх жінок – питання дуже серйозне. І якщо у вас дуже багато зайвих кілограмів, а стан здоров’я залишає бажати кращого (що саме по собі і закономірно), то вирішувати його бажано під наглядом лікаря.

 Головна особливість схуднення в літньому віці – скидати вагу поступово.

Почніть із зміни раціону свого харчування. Їжте часто (п’ять-шість разів на день), але по чуть-чуть, ретельно прожовуйте їжу.

Обов’язково відмовтеся від шкідливих продуктів, які ви звикли вживати: майонез, хліб, кондитерські, борошняні вироби, надто жирну і гостру їжу та ін. або, принаймні, скоротіть кількість споживання таких продуктів до мінімуму.

У ваше меню повинні обов’язково входити овочі. Але так як в такому віці клітковина важко перетравлюється, то краще вживати варені, тушковані, печені овочі.

Дуже корисними для правильного харчування є кисломолочні продукти з низьким відсотком жирності.

І звичайно ж не забувайте про щоденні фізичні вправи. Це повинен бути найпростіший комплекс вправ, який знову-таки краще узгодити з фахівцем. Дуже хороший спосіб – влаштовувати собі щоденні вечірні прогулянки на свіжому повітрі. Ви не тільки почнете потроху скидати зайву вагу, але і помітите поліпшення свого самопочуття і настрою.

Таким чином, схуднення для жінок похилого віку цілком реальне завдання, просто вона вимагає більш ретельного підходу і дотримання деяких правил. Якщо ви вирішили зайнятися схудненням, то краще проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Він допоможе вам у цьому питанні, керуючись вашим станом здоров’я.

Check Also

Місячний календар на березень 2018 року. Підбірка

Місячний календар на березень 2018 року. Підбірка

Так вже влаштований цей світ, що навіть рух місяця здатний вплинути на хід розвитку подій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *