Home / Здоров'я / Схуднення для літніх жінок

Схуднення для літніх жінок

Напевно, ви помічали на собі або на оточуючих, що після сорока років люди починають стрімко набирати вагу, з’являються складки, і їх зовнішній вигляд від цього значно погіршується. Тому виникає питання: чи можливо схуднення для літніх жінок і наскільки це безпечно? Чи впливає зайва вага на стан нашого здоров’я?

Чому ми набираємо вагу в зрілому віці?

Причин цього кілька:

Справа в тому, що доведено: кожні десять років ми втрачаємо десять відсотків своєї енергії. І за цей час наш вага збільшується також на десять відсотків. Тобто тут існує зворотна пропорційність: якщо кількість енергії зменшується, то кількість зайвих кілограмів збільшується.

Друга причина відноситься тільки до жінок. У зрілому віці вони починають набирати вагу через настання менопаузи, кількість чоловічих гормонів значно збільшується. Відкладення жирів відбувається в тих місцях, що й у чоловіків.

З віком людина починає набагато менше рухатися, ніж у молодості; кількість радощів життя значно зменшується. І жінка, проводить багато часу, так би мовити, вдома біля холодильника.

Більше того, коли ми нервуємо, то теж починаємо одужувати, хоча в молодості було з точністю навпаки.
Генетична схильність. В організмі людини, вже запрограмовано, що з роками ви будете набирати зайві кілограми.

Дієти. Справа в тому, що пройдені неправильні дієти здатні привести до порушення процесу обміну речовин, і він значно сповільнюється. Організм замість того, щоб спалювати жири, починає їх економити. У молодості така дієта давала свої результати, але з часом все погіршується. Тому обов’язково серйозно поставтеся до підбору дієти для себе, щоб не нашкодити організму.

З віком ми починаємо втрачати і м’язеву масу, а вона вважається основним споживачем енергії. Чим більше ви втрачаєте м’язевої маси, тим більше набираєте зайвої ваги.

Схуднення для літніх жінок зайва вага – це не тільки негарно, такий фактор значно впливає на стан нашого організму в цілому, поглиблюються старі захворювання і з’являються нові. Але схуднення для літніх жінок – питання дуже серйозне. І якщо у вас дуже багато зайвих кілограмів, а стан здоров’я залишає бажати кращого (що саме по собі і закономірно), то вирішувати його бажано під наглядом лікаря.

 Головна особливість схуднення в літньому віці – скидати вагу поступово.

Почніть із зміни раціону свого харчування. Їжте часто (п’ять-шість разів на день), але по чуть-чуть, ретельно прожовуйте їжу.

Обов’язково відмовтеся від шкідливих продуктів, які ви звикли вживати: майонез, хліб, кондитерські, борошняні вироби, надто жирну і гостру їжу та ін. або, принаймні, скоротіть кількість споживання таких продуктів до мінімуму.

У ваше меню повинні обов’язково входити овочі. Але так як в такому віці клітковина важко перетравлюється, то краще вживати варені, тушковані, печені овочі.

Дуже корисними для правильного харчування є кисломолочні продукти з низьким відсотком жирності.

І звичайно ж не забувайте про щоденні фізичні вправи. Це повинен бути найпростіший комплекс вправ, який знову-таки краще узгодити з фахівцем. Дуже хороший спосіб – влаштовувати собі щоденні вечірні прогулянки на свіжому повітрі. Ви не тільки почнете потроху скидати зайву вагу, але і помітите поліпшення свого самопочуття і настрою.

Таким чином, схуднення для жінок похилого віку цілком реальне завдання, просто вона вимагає більш ретельного підходу і дотримання деяких правил. Якщо ви вирішили зайнятися схудненням, то краще проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Він допоможе вам у цьому питанні, керуючись вашим станом здоров’я.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *