Home / Макіяж / Штучні вії : секрет виразного погляду

Штучні вії : секрет виразного погляду

Для того, щоб зробити очі більш яскравими, незвичайними і виразними, зовсім не потрібно робити нарощування вій. Відмінний вихід – штучні вії, які у разі потреби легко і швидко наклеюються, а потім також легко і швидко знімаються, причому без жодного збитку для “рідних” вій. І єдина проблема, яку вони можуть викликати – неправильне їх застосування.

Виробники штучних вій вже давно перестали обмежуватися випуском стандартних пластинок з чорними волосками однієї довжини. Сьогодні у продажу легко можна знайти різнокольорові варіанти, пластинки, оснащені позолотою і стразами, а також вії однакової і різної довжини. Останні, зокрема, найбільше схожі на натуральні, і досить лише підфарбувати їх тушшю, а брови виділити коричневими тінями, щоб досягти абсолютно природного вигляду.

Крім того, особливою популярністю користуються штучні вії   пучками. Вони можуть продаватися окремо, але ви можете виготовити їх самостійно, розрізавши пластинку на кілька шматочків. Потім вії за допомогою пінцета наклеюються на верхню повіку по 3-4 пучка, і саме такий спосіб дозволяє досягти натуральності їх виду. Також пучки можна вкоротити манікюрними ножицями у відповідності з довжиною ваших “рідних” вій.

Як клеїти штучні вії?

штучні віїДля того, щоб зробити ваші очі незабутніми, недостатньо придбати одні лише штучні вії. Вам знадобиться ще й певний “інструмент”: особливий клей, щипчики для завивки вій, пінцет для брів і тоненька дерев’яна паличка. Приготувавши все це, можна приступати до процедури.

Основу штучних вій потрібно змастити клеєм і дати йому підсохнути (ніколи не клейте вії, якщо клей не встиг висохнути!).

За допомогою пінцета докласти до верхньої повіки смугу або пучок вій і наклеїти їх, починаючи працювати від зовнішнього куточка ока.

При наклеюванні підтримуйте вії і натискайте на них дерев’яною паличкою, трохи витягаючи їх вгору пальцями.

Те ж саме проробіть і іншим оком.

При приклеюванні обов’язково стежите за тим, щоб кут нахилу штучних вій на обох очах завжди був однаковим, а самі вони виглядали симетрично. Також бажано наклеювати їх вже після того, як зроблений основний макіяж, а штучні вії  разом з “рідними” можна буде потім просто завити щипчиками і нафарбувати тушшю, щоб вони повністю злилися.

Як зняти штучні вії?

Це питання, мабуть, навіть більш важливе, ніж попереднє! Тому що знімати їх потрібно надзвичайно акуратно відразу з двох причин: по-перше, ви не повинні завдати шкоди своїм очам, недбало зриваючи приклеєні вії, по-друге ж, чим акуратніше ви знімете їх, тим довше вони будуть зберігати первозданний вигляд і тим краще вам прослужать.

Крім того, необхідно стежити за тим, щоб штучні вії  не залишалися на ваших очах занадто довго. Безумовно, це не означає, що в розпал вечірки їх потрібно знімати, проте і на ніч залишати не слід. І навіть якщо ви ночуєте не вдома, обов’язково заздалегідь продумайте, як ви будете знімати штучні вії і видаляти макіяж.

Коли штучні вії  протипоказані?

Якщо у вас великі риси обличчя, носити штучні вії  не рекомендується, вони можуть зробити ваш образ вульгарним. Також не варто застосовувати їх, якщо ви страждаєте від будь-якої алергії: варто клею стикнутися з повікою, і може виникнути дуже неприємне роздратування.

І ще один секрет. В цілому, штучні вії  витримують лише до 10-15 разів їх повторного застосування. Проте є речі, які можуть ще сильніше скоротити цей термін.

Зокрема, штучні вії  дуже бояться:

масла (від нього вони здатні легко відклеюватися);

жирного крему (він також розчиняє клей);

хлорованої або морської води.

І, звичайно ж, якщо ви приклеїли штучні вії, ніколи не тріть і не чешіть очі: це може не тільки стати причиною подразнення та попадання клею на слизову, а й безнадійно зіпсує ваш образ, якщо вії відклеяться або зрушаться з первинних позицій.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *