Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Шелак педикюр – простіше, ніж здається

Шелак педикюр – простіше, ніж здається

Для будь-якої дівчини важливо, щоб її ніжки були стрункими, красивими і доглянутими. Любительки відкритих туфель і просто модниці знають, наскільки важливий хороший педикюр. Останнім часом став набирати все більшу і більшу популярність педикюр з покриттям шелак. Шелак – це гібрид лаку і гелю, який дозволяє зберегти педикюр в ідеальному стані від 2х тижнів до 1,5 місяців. Такий розкид в термінах пояснюється різною швидкістю відростання нігтя. Гель-лаки бувають різних фірм і властивостей, але основна їх перевага – стійкість – є у будь якому шелаку.

Манікюр та педикюр шелаком зараз роблять практично в будь-якому салоні краси. Однак це зовсім не означає, що їх неможливо зробити самим.

Як можна легко зробити педикюр з покриттям гель-лаком в домашніх умовах.

Що нам знадобиться:

щипчики-кусачки
апельсинова паличка
пемза або скраб
гель для душу / сіль для ванн
м’який рушник
живильний крем для ніг
пилочка для нігтів, баф
роздільник для пальців
база шелак
основні кольори шелаку
верхнє покриття гель-лаку
масло для кутикули
знежирувач (рідина для зняття липкого шару)
безворсові серветки

Педикюр з покриттям шелак відрізняється від звичайного педикюру досить незначно.

Для початку потрібно переконатися, що на нігтях не залишилося сліду минулого покриття. Потім пилочкою, яка підходить Вашому типу нігтів, надаємо їм форму. Пам’ятаємо, що форма нігтів на ногах повинна бути нейтральною, щоб при відростанні запобігти вростанню. Для додання форми нігті повинні бути сухими, інакше вони можуть розшаровуватися.

Щоб шкіра стала м’якою і ніжною, ніжки потрібно розпарити в теплій воді з додаванням поживних солей і навіть масел. Ванночку необхідно приймати хвилин 10, щоб омертвілі частинки шкіри розм’якли. Виймаємо одну ніжку, обробляємо трохи стопу і п’яти пемзою або скрабом, обполіскуємо і витираємо рушником. Беремо апельсинову паличку, відсуваємо кутикулу і очищаємо ніготь від прилиплих частинок шкіри (для тих, хто любить обрізний педикюр, акуратно щипчиками зрізаємо кутикулу). Паличкою проводимо під нігтем, прибираючи бруд і частинки шкіри. Якщо нігті розшаровуються, то можна по ним злегка провести бафом. Також обробляємо другу ніжку.

Шелак педикюр не вимагає запилювання пластини, але для кращого зчеплення можна по кожному нігтику провести один раз пилочкою. Полірувати нігті при покритті шелак не можна, інакше час його носіння істотно скоротиться. Тепер наші ніжки готові до нанесення гель-лака.

Процеедура нанесення покриття шелак.

Для початку включаємо в розетку УФ-лампу. Далі озброюємось роздільником для пальців ніг, щоб уникнути потрапляння лаку на шкіру і його змазування. Змочуємо безворсову серветку знежирувачем, обробляємо кожен ніготь. Наносимо на одній нозі тонким шаром базове покриття шелак, запечатуючи кожен нігтик по торцям (при педикюрі це зробити досить складно, тому що нігті короткі, тому або прибираємо надлишок лаку з пальця, або запечатуємо тільки ніготь на великому пальці). Дивимося, щоб база шелак не залазила на палець і кутикулу. Якщо таке сталося, акуратно видаляємо надлишок гель-лаку апельсиновою паличкою. Сушимо лампою 2 хвилини. В цей час повторюємо процедуру з іншою ніжкою і відправляємо її під лампу, як тільки час першої закінчиться.

Другим етапом йде основне покриття. Тут дуже важливо нафарбувати ніготь так, щоб шелак знаходився зовсім поруч з кутикулою, але не заходив на неї, і лінія гель-лаку була дуже акуратною і рівною. Тут на допомогу знову приходить апельсинова паличка. Акуратно тонким шаром наносимо кольоровий шелак, запечатуємо, прибираємо надлишки і відправляємо сушитися на 2 хвилини. Другий шар кольору служить для досягнення більш насиченого ефекту. Покриваємо нігті таким же тонким шаром, як і попередні, знову запечатуємо, прибираємо надлишки і – вперед, на сушку. Час – 2 хвилинки.

Третій етап – верхнє покриття або, як його ще називають, топ покриття шелак. Топ по своїй структурі більш густий, ніж база і кольори шелаку, тому він наноситься більш товстим шаром. Якщо раптом Ви забули в якому-небудь з попередніх етапів запечатати ніготь, то в топі цього допускати не можна. Наносимо верхнє покриття шелак на нігті, акуратно промазуємо торці нігтиків, надлишки прибираємо апельсиновою паличкою і сушимо в УФ-лампі все ті ж 2 хвилини.

Фінальний етап – зняття липкого шару і зволоження кутикули. Виймаємо ніжки з лампи, змочуємо безворсову серветку в рідині для зняття липкого шару і проводимо по кожному нігтику. Не бійтеся, на педикюр це ніяк не зашкодить. Беремо масло для кутикули і рясно обробляємо кожен пальчик.

Все! Педикюр з покриттям шелак готовий.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.