Home / Дозвілля / Сексуальний масаж – техніка виконання. Основні нюанси

Сексуальний масаж – техніка виконання. Основні нюанси

Для того, щоб розслабити тіло достатньо  буде зробити сексуальний масаж. Тим більше він зможе допомогти встановити зв’язок на більш глибокому рівні з іншою людиною. А ще такий масаж допоможе розповісти про своє кохання і висловить співчуття. Основний принцип будь-якого масажу – це установка енергетичної рівноваги в тілі людини. Не можна робити масаж тільки на одному місці, слід охопити якомога більший простір.

Як робити сексуальний масаж?

Сексуальний масаж - техніка виконання. Основні нюанси

Закохані пари сексуальний масаж  використовують зазвичай в якості прелюдії перед сексом. Однак майже невідомо, яким чином потрібно робити сексуальний масаж, щоб він допомагав розслабитися, а так же додавав бажання чоловікам.

Мистецтво кохання багатогранне. Воно включає в себе не тільки знання різних поз в сексі, але також вимагає від жінки вміння спокушати, зачаровувати, приносити задоволення за допомогою різних ласк.

Порушувати і доводити до крайнього піку насолоди нетрадиційними способами. Звичайно, досягти такої майстерності може далеко не кожна, адже для цього необхідно бути розкутою і повністю позбавленою комплексів спокусницею.

Але ось розвивати свої здібності на цьому терені може будь-яка. І одним з таких методів є сексуальний  масаж. Сьогодні він став досить популярний, його пропонують у багатьох спеціалізованих салонах, де працюють справжні майстри своєї справи (вірніше, майстрині).

Однак ми знаємо, що більшість чоловіків не ризикнуть відвідати подібне місце і в той же час не проти випробувати на собі таке задоволення. Ось тому, ті дами, які дійсно хочуть стати для свого коханого найбажанішими і незамінними, повинні хоча б раз в житті задатися питанням про те, як навчитися робити сексуальний масаж.

Загальний сексуальний масаж  в першу чергу тонізує людське тіло, а по-друге, допомагає виявити всі ерогенні зони партнера. Але такий вид масажу повинен проводитися взаємно. Під час його проведення бажано давати зрозуміти партнеру про те, в якому саме місці дотику найбільш приємні.

Але робити це бажано за допомогою звуків і стогонів, а не вимовляти ясно словами, так як це може послабити ефект такого масажу. Через деякий час ви вже зможете самостійно розуміти і розрізняти всі відтінки мови і інтонацію. Такий вид масажу не підлягає ніяким правилам масажного мистецтва, а робиться виключно на інтуїтивному сприйнятті.

В процесі підготовчого етапу перед сексуальним масажем рекомендовано приймати ванну. Якщо ванна велика, можна це зробити удвох. Тепла вода сприяє розслабленню тіла, солі і аромомасла здатні заспокоїти нервову систему і поліпшити настрій.

Розтирати шкіру при цьому бажано як губкою, так і за допомогою рук. Головне ці рухи повинні бути ніжними і повільними. Головним секретом є те, що стопи і кисті потрібно не просто помити, але і гарно розім’яти всі пальці.

Перед початком еротичного масажу, потрібно задуматися і про нижню білизну. Вбрання дівчини повинно бути не надто розпусним. Якщо необхідної  білизни в наявності гардероба немає, можна робити масаж без нього.

Приміщення для масажу повинно бути не сильно жарким і не сильно холодним. Також потрібно подбати про майже непомітне, м’яке освітлення. Краще запалити світильник або оточити всю кімнату свічками, щоб додати стандартній обстановці приємної атмосфери.

Сексуальний масаж  повинен бути присутнім у відносинах людей. При його використанні перед статевим актом він допоможе позбутися від втоми і розслабити м’язи. Також масаж допоможе показати ваші емоції іншій людині.

Еротичний масаж може бути як глибоким, тобто зачіпаючим м’язи, так і просто погладжуванням долонями тіла. Його секрет полягає в упевненості людини, яка робить масаж і довірі тієї людини, якій роблять масаж. Так як долоні будь-якої людини виділяють певний вид енергії, то відповідно можна за їх допомогою впливати на тіло людини.

Масаж може приносити розслаблення, лікувати і тонізувати партнерів перед проведенням статевого акту. Також він пробуджує сексуальну енергію людей. На Сході прийнято робити масаж за допомогою тіл інших людей. Зараз такий метод масажу називається східним.

Обидві людини повинні нанести на тіла масло або ж піну. Потім масажист розташовується зверху і починає процедуру масажу за допомогою власного тіла. У хід йдуть всі частини тіла і кінцівки. Даний спосіб масажу може привести до любовної гри.

У давні часи правителі любили такий вид масажу, а в сучасному світі бізнесмени Сходу також вважають за краще саме цей тип масажу. Партнери також можуть використовувати такий масаж, не залежно від того, хто буде активним масажистом.

Сексуальний масаж. Нюанси для чоловіків

Масаж потрібно проводити не розумом, а чуттєвими відчуттями і винаходити нові ласки для свого партнера. Тільки в цьому випадку пара отримає неймовірну насолоду і задоволення.

Ключовим правилом, яким не рекомендується нехтувати є те, що чоловік перед сексуальним масажем не повинен вживати важку і борошняну їжу, в іншому випадку в процесі масажу він просто засне. Легка  вечеря в такій ситуації ні для кого не стане на заваді, але ось від вживання жирної, копченої та солоної їжі краще буде утриматися.

Сексуальний масаж  в себе включає такі ключові методи звичайного масажу як: погладжування, натискання, розтирання, розминку, вібрацію. Спочатку робити сексуальний масаж  краще на кистях рук або ступнях.

Для цього потрібно акуратно розім’яти всі пальці. Якщо з хлопцем дуже близькі стосунки, можна навіть облизати або зацілувати їх. Деякі чоловіки починають збуджуватися , коли жінки намагаються пестити язиком  їх пальці  ніг. Буває, що чоловікам це зовсім не подобається. Але ви повинні добре знати свого партнера, а тому список необхідних дій відомий лише вам.

Зверніть увагу на ваші руки. Їх шкіра повинна бути гладкою і шовковистою, тому перед масажем подбайте про те, щоб позбутися від можливої сухості або шорсткості долонь і кистей рук. Під час проведення масажу руки обов’язково повинні бути теплими.

Починати потрібно зі спини, рухаючись від низу до верху. Рухи повинні бути м’якими і неспішними, спочатку погладжують, а потім розтирають. Щоб ваш коханий часом не заснув (що цілком може статися), потрібно все-таки чергувати інтенсивність рухів, переходячи від повільних до швидких, і навпаки. А, враховуючи, еротичність ситуації, їх можна перемішувати з легкими поцілунками і навіть укусами.

Почавши масажувати спину, далі слід перейти до плечової зони, ніжно торкаючись шиї, області за вухами, самих вух і потилиці. Ці місця, як правило, дуже чутливі у представників сильної статі і можуть викликати у них масу яскравих відчуттів.

Після цього треба спуститися вниз і зробити ґрунтовний масаж сідниць. Їх можна і розтирати, і гладити, і пощипувати і навіть легенько вдарити, що, безсумнівно, знайде відгук у вигляді різкого збудження партнера.

Той, хто любить виконувати повноцінний сексуальний масаж, ніколи не забуває про ногах. Поки чоловік ще лежить на животі їх теж варто ретельно помасажувати, приділивши увагу кожній клітинці тіла. Під кінець масажу руху повинні бути дуже легкими, повітряними, коли до шкіри торкаються тільки подушечки пальців.

Після масажу на ступнях слід акуратно перейти до сідничної і стегнової частини. Масажувати їх необхідно трохи сильніше. Крім того, тут треба використовувати не крем, а рідке масло, яке краще лити не на тіло чоловіка, а собі на руки, даючи йому можливість нагрітися до зіткнення з його шкірою. Для масажу потрібно застосовувати трохи підігріте масло.

Будь-яке з них можна придбати в аптеці. Але найкращий результат буде саме від суміші масел, приготовлених власноруч. Основне масло обов’язково не повинно липнути, і ось уже до нього додають масла ефірні. Все залежить від ваших бажань і того, яким ароматам ви віддаєте перевагу.

Також для масажу можна застосовувати масло дитяче, так як воно не містить ніяких домішок.

Після цього можна попросити свого хлопця лягти на спину і приступити до масажування його живота. Тут важливо постаратися не торкатися до його статевих органів, тому що після цього партнер відразу ж захоче перейти до статевого акту.

Також вдекількох зонах для більшого ефекту можна торкатися за допомогою волосся або, наприклад, шовкової хустки. Хлопцям такі техніки дуже подобаються. До масажу потилиці і пахвової зони рекомендується підходити неординарно. Для цього можна еротично подихати на них.

Сексуальний масаж  – це незвичайна техніка, яка здатна розвинути чуттєвість і сексуальність, допомагає урізноманітнити інтимне життя партнерів. Такий тип масажу є не тільки формою прелюдії перед статевим актом.

Незважаючи на те, що спочатку еротичний масаж може здатися складним, довгим і дещо  заплутаним, чим  частіше ви станете його практикувати, тим краще ви дізнаєтеся свого чоловіка і навчитеся дарувати йому найвищу насолоду.

Дерзайте милі жінки, вивчайте тематичне відео, читайте поради майстрів і тоді все у вас обов’язково вийде. Успіхів на любовному поприщі!

Сексуальний масаж. Жіночі нюанси

Еротичний масаж для жінок не надто відрізняється за багатьма принципам від масажу для чоловіків, і можна використовувати ту ж схему. Але є свої особливості, і не тільки по відношенню до «таємних органів».

Головними жіночими ерогенними зонами є груди, волосся, пальці ніг (як і у чоловіка), боки, руки, живіт, особливо його нижня частина, сідниці, зовнішня і внутрішня поверхня стегон. А у багатьох ще лінія талії або, скажімо, коліна.

Тобто, масажуючи спину, варто особливу увагу приділяти бокам і талії, а після особливо ретельно масажувати живіт.

Окрема ситуація з масажем грудей: приділити їм треба особливу увагу, адже жіночі груди чутливіші, ніж чоловічі. Але це ж диктує і особливої обережності, потрібно не допустити неприємних відчуттів. Груди треба погладжувати коловими рухами і акуратно захоплювати губами. І все це без особливого натиску і фанатизму. Окремий акцент варто зробити на подгрудну  область.

Окремий момент – масаж найінтимніших місць. Тут в хід йдуть м’які і ритмічні рухи пальців, а при знаходженні ділянок, які  особливо відгукуються на ласку, більш інтенсивний вплив саме на них. Подібні ласки можна використовувати і для знаменитої точки G – місця на передній стінці піхви, під лобковою кісткою.

Еротичний масаж – особливе мистецтво, де важлива не суха теорія, а й участь фантазії партнерів. Чим частіше ви будете робити одне одному сексуальний масаж, тим швидше наблизитися до досконалості в інтимному житті.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.