Home / Твоя краса / Обличчя / Що таке холодова алергія, як виявляється, причини появи і як боротися. Мазі від холодової алергії

Що таке холодова алергія, як виявляється, причини появи і як боротися. Мазі від холодової алергії

Нормальна реакція організму на різку зміну температур – це почервоніння і лущення шкіри, але якщо ця реакція не тільки не проходить через 10-20 хвилин, але ще й супроводжується набряками, то у вас на обличчі холодова алергія.

Алергія на холод, вона ж “фізична кропив’янка”, проявляється через попадання гістамінів безпосередньо під шкіру. Це і викликає роздратування на шкірі. Причому алергія на холод на обличчі проявляється не при охолодженні організму, а в період відігрівання.

Як перевірити, чи є у вас алергія на холод

Для того щоб визначити, алергічно ваш організм реагує на світло, холод, тепло, можна пройти Дункан-тест. Перевірка проходить в домашніх умовах, вона дуже проста.

Для цього знадобиться всього лише кубик льоду. Покладіть його на кисть руки і почекайте реакцію. Якщо шкіра під льодом відразу ж почервоніє, то у вас холодова алергія.

Якщо через двадцять хвилин нічого не станеться: ні почервоніння, ні пухирів, ні свербіння, то алергії на холод у вас немає.

Крім тесту Дункана можна перевірити себе на холодову алергію, спеціально перебуваючи в приміщенні з низькою температурою.

Профілактичні заходи проти алергії на холод

У холодну пору року, перед виходом на мороз, намастіть обличчя кремом з великим відсотком жирності. Крем від холодової алергії на обличчі повинен мати не водну, а масляну основу.

Краса вимагає жертв, тому пожертвуйте на користь морозу кокетливі наряди з спідничками-колготками. Набрякла шкіра з набряком не сприятиме флірту з молодими людьми.

При виборі нижньої білизни віддавайте перевагу бавовні та іншим натуральним тканинам, а не синтетиці, тому що останні можуть посприяти алергічним реакціям.

Лікування холодової алергії

Якщо профілактивними методами не вдалося заспокоїти «холодову алергію», то існують спеціальні процедури для лікування.

Аутолімфоцитотерапія. Суть лікування в тому, що під шкіру людини, схильною до алергії на холод, вводяться лімфоцити, виділені з його ж крові.

Курс проходить з дводенним інтервалом і триває близько трьох-чотирьох тижнів. У більшості випадків по закінченню лікування спостерігається стабільне відновлення пацієнтів.

Антигістамінна терапія. Оскільки алергія на холод проявляється як раз-таки через попадання гістамінів з крові під шкіру, то така терапія допоможе відновити баланс. Лікар-алерголог підбере антигістамінний курс, відповідний саме вашому організму.

Застосування мазей від холодової алергії на обличчі

Якщо не вдаватися до лікарського втручання, то спеціальна мазь так само може справитися від холодової алергії на обличчі. Мазь можна придбати в аптеці, попередньо проконсультувавшись з лікарем-алергологом, а можна зварити самому.

Наприклад, мазь на основі прополісу, чиї чарівні властивості проти дерматологічних захворювань відомі ще з давніх пір.

Мазь з прополісу. Для приготування цієї мазі вам знадобляться: 20 грам подрібненого прополісу і 80 грам вершкового масла. Інгредієнти перемішайте і тримайте на пару близько 20 хвилин.

Далі, ще в гарячому стані, профільтруйте отриману суміш через марлю і дайте їй охолонути. 20% -а мазь від алергії на обличчі з прополісу готова до захисту вашої шкіри.

Якщо ваша шкіра схильна до алергічних реакцій на холод, то за допомогою цих порад і рецептів можна захистити шкіру обличчя від усіх негативних наслідків алергії: набряки, пухирі, свербіж, висипи.

Немає сенсу писати про значення зовнішнього вигляду обличчя для жінки, тому не давайте його в образу холоду!


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *