Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Що таке 3d фарбування волосся?

Що таке 3d фарбування волосся?

3D-фарбування волосся сьогодні є однією з найпопулярніших послуг модних салонів краси. Ця технологія дещо відрізняється від традиційної, так як не просто змінює колір волосся і створює якийсь ефект оптичного обману. У підсумку вони здаються набагато густішими і привабливо блищать. Техніка завдяки якій досягається такий ефект досить складна, але, коли ви побачите себе в дзеркалі, зрозумієте, що це того варте.

Почнемо з того, що суть цієї техніки полягає в реалізації максимально плавного переходу різних відтінків. Природний колір волосся людини досить неоднорідний і в будь-якому випадку виграє від добавляння колірних відблисків. Тому основа 3D-фарбування – 2-3 відтінки одного кольору, які плавно переходять один в одного.

Чому 3D-фарбування так популярне?

Не секрет що в останні кілька років на піку популярності природна краса, а ця техніка дозволяє домогтися найкращого ефекту, не перекручуючи натуральний колір волосся. Вона просто дозволяє вашому волоссю заграти новими фарбами. Волосся стануть більш доглянутими і вам не доведеться постійно підфарбовувати корені, що завдає чимало проблем. Щоб відновити свій натуральний колір волосся 3D-фарбування стане найбільш логічним вибором. 3D-фарбування трохи схоже на колорування, правда, на відміну від нього, використовуються неконтрастні кольори. Завдяки цьому ви отримуєте прекрасний колір, який привабливо грає на сонці і візуально добавляє волоссю об’єму.

3D-фарбування – техніка

На все про все вам знадобиться близько чотирьох годин. Процедура тривала, але результат того вартий.

Насамперед майстер забарвить ваше коріння. Таким чином він вирівняє колір волосся, а також добавить їм візуального об’єму. Для фарбування коренів використовується фарба на тон темніша, ніж базовий відтінок, який ви вирішили використовувати.
Спочатку майстер наносить фарбу на корені волосся, щоб вирівняти колір.

Що таке 3d фарбування волосся 1

Для рівномірного фарбування майстер розділить ваші волосся на кілька частин і завдасть фарбу на все волосся. Це досить складна робота, так як він буде чергувати темні і світлі тони. Слід врахувати, що товщина пасом повинна залежати від структури волосся. Наприклад, якщо волосся пряме, необхідно взяти тонке пасмо, пухнасті – широке.

Важливо дотримуватися техніки нанесення різних відтінків фарби на всю довжину волосся.

Що таке 3d фарбування волосся 2

Дуже важливо використовувати спеціальні серветки, щоб відтінки не змішалися. Можна розділяти їх за допомогою фольги, але багато майстрів уникають цього, оскільки вважають, що вона травмує волосся.
Щоб фарба на пасмах не перемішалася необхідно відокремити їх серветками.

Як тільки майстер завершить роботу вам треба буде потримати фарбу на волоссі ще 15 хвилин.
Далі як ви висушете волосся, побачите неперевершений результат.

Що таке 3d фарбування волосся 3

От і все, робота закінчена. Залишилося висушити, укласти волосся і насолоджуватися результатом.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.