Що робити, якщо обвітрилися губи?
Доглянуті і красиві губи – гармонійна і необхідна частина образу кожної дівчини. Саме тому поява на ніжній шкірі губ тріщин і лущення може доставити безліч незручностей. І маскувати їх помадою в цьому випадку далеко не кращий варіант.
Що ж робити, якщо обвітрилися губи, підкажуть Енциклопедія Краси.
Губи обвітрилися: що робити?
Для початку потрібно розібратися з причинами, через які губи можуть обвітритися.
- Найпоширеніші з них – це чи зимова холоднеча і холодний вітер, або навпаки літня спека. Різкі перепади температури на вулиці і в приміщенні несприятливо позначаються на стані шкіри в цілому, а тим більше вони шкідливі для губ. Крім того, до них приєднується негативна дія ультрафіолету.
- Наступною причиною може бути постійне покусування і облизування губ, чого дуже часто ми можемо навіть не помічати, особливо в стресовій ситуації. Однак щоб губи завжди виглядали привабливо, від цієї звички слід обов’язково позбутися.
- Пошкодити шкіру губ здатний і неправильний догляд. Адже доглядати за губами потрібно, не ігноруючи потреби настільки ніжної і чутливої ділянки шкіри. Що шкодить губам? Це, по-перше, часте використання Суперстійких помад. А, по-друге, постійне застосування зубних паст з високим вмістом фтору, через якого шкіра позбавляється такої цінної вологи.
- І, звичайно ж, неповноцінне харчування також вносить свою лепту в проблему коли лупиться шкіра губ. А саме – необхідно заповнити вміст в їжі вітамінів А і Е, і групи В. Для цього в раціон включають фрукти та овочі, злаки, яйця, рослинні масла.
Щоб повернути губам красу використовуються наступні домашні пілінги і маски.
Обвітрилися губи. Що робити, – підкаже Енциклопедія Краси.
Пілінг (або скраб для губ ) – необхідна процедура обвітреним губам для м’якого усунення пошкоджених шматочків шкіри. Проводять її або за допомогою сцукрілого меду або сумішшю рідкого меду з дрібкою цукру. Протягом декількох хвилин мед втирають в шкіру губ легкими масажними рухами, після чого досить промокнути губи вологою тканиною.
Після пілінгу на шкіру губ на 10 – 15 хвилин рекомендується нанести одну з масок наступного складу:
- розім’яти часточку ківі в чайній ложці оливкової олії (можна використовувати і будь-яке інше рослинне масло);
- трохи сиру розтерти з жирними вершками;
- розтопити столову ложку вершкового масла, на тертці натерти шматочок зеленого яблука і змішати з маслом;
- змішати по чайній ложці сиру, меду і жирної сметани.
Змивають такі маски теплою водою, а на губи потім наносять захисний бальзам.
Проводити такий комплекс процедур достатньо 1 – 2 рази на тиждень.
Що стосується щоденного догляду, то перед виходом на вулицю, а також перед нанесенням помади, рекомендується завжди використовувати спеціальні бальзами для губ. Вони часто містять вітаміни і різні захисні речовини, які запобіжать обвітрюванню губ.
Крім того, ввечері можна наносити на губи на кілька хвилин мед або будь-яке рослинне масло для губ, втирати легкими рухами, залишки знімати вологою тканиною.
Такі нескладні процедури допоможуть Вам не переживати про те, що лікування обвітрених губ стане проблемою навіть у найлютіші морози, а також подарують шкірі губ пружність і м’якість.