Home / Твоя краса / Обличчя / Родимки на обличчі – що вони означають

Родимки на обличчі – що вони означають

Напевно ви чули про те, що родимки на тілі цілком можуть розповісти правду про долю і життя людини. Але чи знаєте ви, що ще більше можуть сказати родимки, розташовані на обличчі? Кажуть, що саме по них можна дізнатися абсолютно все про людину, включаючи її характер і світогляд. Більше 1000 років люди вивчають що означають родимки на обличчі та тілі людини.

Родимки на обличчі - що вони означаютьРодимки на обличчі – що це значить?

 • Якщо у вас є родимки на обличчі між брів, на лобі, значить ви щасливий власник гарної інтуїції. У вас напевно є який-небудь дар, наприклад, лікувати людей або передбачати погоду. І ще, швидше за все вас тягне все незвідане, таємниче і незвичайне. Розвивайте свої незвичайні таланти, і вони неодмінно стануть в нагоді вам в майбутньому!

 • Якщо у вас є родимки на обличчі в області лівого ока, це може говорити про що. Швидше за все, ви натура дуже ранима, ніжна. Вас легко змусити відчувати себе винуватим. При цьому ви часом стаєте дуже підозрілими. Плюс до всього – у вас явно відмінна пам’ять.

 • Якщо у вас є родимки на обличчі в області правого ока, швидше за все ви дуже діяльна і сильна натура. При цьому ви реаліст, вмієте реально оцінювати інших і свої здібності. Енергія з вас так і бризкає, якщо ви чогось захочете, то не зупинитеся . Ви легко піддаєтеся пристрастям, а ще маєте слабкість проявляти зайві ревнощі і підозрілість.

 • Родимка на носі характеризує людину легку, повітряну і завзяту. Така людина любить подорожувати і дізнаватися все нове. Іноді йїй хочеться робити те, що категорично не можна. Що вже тут поробиш? У неї тяга до заборон! При цьому він (або вона) ненавидить нудьгу і просто обожнює мріяти. Навколишні легко піддаються її впливу, адже вона буквально веде їх за собою.

 • Родимка на правій щоці символізує постійність. Любові і відносинам така людина віддає всю себе, нічого не боячись. При цьому часом може проявляти грубість, адже запальності їй не позичати. Однак це швидко проходить і потім її мучить почуття провини за свою нестриманість.

 • Родимка на лівій щоці говорить про легковажність. Незважаючи на те, що таких людей легко образити, і вони схильні до депресій, вони вельми легковажні і рухливі. Вони не можуть і не хочуть довго думати над будь-якою проблемою, для них все просто.

 • Якщо у вас є родимка в районі губ – вам пощастило. У вас буде абсолютно незвичайна і цікава доля. Зміщена вліво над верхньою губою родимка говорить про те, що людина любить свій будинок, затишок, спокій і сім’ю. Ті ж, у кого знаходяться родимки на обличчі праворуч, є незалежними особистостями, не визнають авторитет інших. Це дуже сильні натури, які здатні подолати будь-які труднощі в житті, варто їм лише цього захотіти.

 • Родимка на підборідді, під нижньою губою, як правило, характеризує людей зі слабким характером. Але при цьому це досить розумні люди, які шанують сім’ю і традиції. Вони постійно намагаються розвивати свій внутрішній світ, пізнавати щось нове для себе. Правда при цьому дуже ранимі – це факт.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.