Home / Твоя краса / Обличчя / Самомасаж обличчя – нескладна техніка для молодості і краси

Самомасаж обличчя – нескладна техніка для молодості і краси

Час біжить невблаганно, і як би ви цьому не опиралися, але в один «прекрасний» день ви з жахом помічаєте перші зморшки навколо очей або на лобі. У гонитві за вічною молодістю і довгим життям жінки намагаються знайти надійний, ефективний і прийнятний засіб, купуючи дорогі креми, відвідуючи салоникраси, а якщо дозволяють фінанси, навіть лягають під ніж пластичного хірурга.

Але ж можна обійтися без стресової терапії і дорогих операцій. Людині ще не доступний еліксир молодості, але зате давним-давно відомий ефективний спосіб, який дозволить, якщо не уникнути процесу старіння, то хоча б відстрочити поява на красивому і улюбленому личку «відмітин віку».

А для цього не потрібно занадто багато чогось, просто потрібно любити себе, і за будь-яких обставин вміти знайти час для того, щоб побалувати себе кохану. І мова піде не про солодощі, до яких ви небайдужі, або про шопінг, від якого жодна жінка ніколи не відмовиться. Мова піде про нескладну техніку, яка допоможе виглядати молодше, здоровіше і бадьоріше, про самомасажі обличчя.

Самомасаж обличчя – і зморшок, наче й не було

Навчитися самостійно робити масаж обличчя досить просто, до того ж, ви кожного дня неусвідомлено застосовуєте деякі прийоми, користуючись денним і нічним кремом. А про всі тонкощі цієї приємної процедури ви дізнаєтеся з нижче написаного.

Погладжування – перший і найдоступніший прийом. Погладжування виконується м’яко й акуратно уздовж ліній розтягування шкіри, кінчиками пальців або всієї їх поверхнею. Щоб знизити ризик появи зморшок особливу увагу потрібно приділити інтенсивності натискання. Плавні погладжування діють розслаблюючи на м’язи обличчя, при цьому поліпшується кровообіг шкіри і лімфодренаж, дозволяючи позбутися від надлишку рідини і продуктів обміну. А сама процедура має заспокійливу дію.

Постукування – наступний за погладжуванням, трохи більш інтенсивний прийом. Прийом потрібно виконувати подушечками пальців одночасно двома руками і з обох сторін обличчя. Пальці при цьому повинні бути пружними, щоб другий етап не те саме що перший.

Робимо самомасаж обличчя крок за кроком

1. Починати самомасаж потрібно з легкого погладжування. Першою зоною, яку слід погладжувати тильною стороною руки, є шия, адже вона не менше схильна віковим змінам, ніж обличчя. Бічну поверхню шиї з обох сторін погладжуємо знизу вгору, а ось передню, навпаки, зверху вниз. Пам’ятайте про ступінь інтенсивності масажу, рухи повинні бути м’якими і плавними, щоб вони не спровокували появу нових зморшок. Важлива порада: при масажі шиї не масажуйте область щитовидної залози, це може нашкодити вашому здоров’ю.

2. Тепер переходимо до підщелепної зоні, на яку буде зручніше впливати внутрішньою стороною руки. Робити самомасаж обома руками, погладжуючи область під підборіддям правою – зліва на право, а лівою, відповідно, у зворотному напрямку.

3. Наступна масажна зона – підборіддя і нижня частина щік. Акуратними погладжуваннями, виконуваними всією внутрішньою поверхнею пальців і спрямованими вздовж нижньої щелепи від центру підборіддя до мочок вуха, ви придаєте тонус шкірі і збережете красивий контур обличчя.

Від самомасажу нижньої частини обличчя переходимо до самомасажу середньої частини.

4. Середню частину щік потрібно масажувати так само у напрямку розтягування шкіри, тобто від куточків рота до середини вуха. Роблячи це всією тильною поверхню середнього і вказівного пальців. З особливою увагою ставтеся до носогубної складки, адже саме там проступають перші зрадницькі зморшки.

5. Не обділіть увагою свої губи, адже вони якомога довше повинні залишатися такими ж чуттєвими. Згадайте, як надувають губи примхливі дітки, і зробіть теж саме. Далі погладьте їх кілька разів кінчиками пальців в горизонтальному напрямку.

6. Тепер приведемо в порядок вилиці і лоб. Самомасаж чола робиться кінчиками вказівного і середнього пальців легкими рухами від центру лоба у напрямку до скронь. Якщо ви маєте звичку хмурити брови, то рано чи пізно на лобі з’являться вертикальні зморшки. Запобігти їх появі допоможе масаж проблемної області кінчиками пальців вертикальними рухами від брів до зони росту волосся.

7. Самомасаж обличчя справа дуже відповідальна, особливо якщо говорити про найделікатнішу область – тонкої і ніжної шкіри навколо очей. Її слід погладжувати дуже акуратно, щоб не розтягувати і не деформувати. Самомасаж робиться круговими рухами усіма подушечками пальців, не рахуючи великого. Верхню повіку масажуємо у напрямку від перенісся до кінчиків брів, а нижню, навпаки, від скронь до внутрішньої частини ока.

8. Після процедури погладжування виконуємо більш енергійне постукування, напрямок рухів залишається таким же.

Так, не забудьте перед початком самомасажу обличчя нанести на шкіру жирний крем, надлишок якого після процедури легко видаляється теплим трав’яним компресом або ватним тдиском, змоченим в теплому настої з трав.

Щоб зробити трав’яний чудо-настій для догляду за шкірою обличчя, не знадобиться багато коштів. Купіть в аптеці збір, який включає м’яту, ромашку, подорожник і лаванду. Залийте столову ложку купленого збору склянкою окропу і дайте настоятися протягом декількох годин. Обов’язково процідіть отриману настоянку і поставте в холодильник. Еліксир молодості придатний 2 – 3 дні.

Виконуючи самомасаж обличчя два рази на день (вранці і перед сном) всього по п’ять хвилин, ви не залишите зморшкам жодного шансу, а шкіра стане помітно здоровішою і свіжою.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *